کونامی مقیاس بازگشت ‘PES 2021’ به تمرکز بر روی آن موتور نسل بعدی

کونامی در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت با آن محبوب Pro Evolution Soccer (PES) در این سال است. به جای واقعی عاقبت ناشر در حال برنامه ریزی یک کوچکتر “کارآمد ارائه” که شامل برخی از نوع “فصل رسانی محتوا. (ما در حال حدس زدن لباس جدید و به روز شده فهرست اسامی اما تنها جزئی ترفند به موتور و اساسی در گیم پلی.) برای اطمینان از طرفداران احساس نمی پاره Konami خواهد شد فروش بازی — که همچنین علائم سالگرد 25 از حق رای دادن — در یک “مقرون به صرفه” قیمت و با چندین سرزده پاداش. وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا این شرکت خواهد شد نگه داشتن تفرقه “eFootball” نام تجاری از سال گذشته انتشار یا.

تیم توسعه ساخته شده است این تصمیم پس از آن می توانید بر روی “نسل بعدی عنوان” است که بدون شک محدود برای 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X. در وب سایت خود کونامی نشان داد که آن را در حال ایجاد “یک موتور به روز شده” که اجازه خواهد داد که برای “سرسام آور پیشرفت برای همه مناطق از این بازی است.” اساسا این تیم نمی خواهند به گسترش توسعه منابع و کاهش تولید از یک بزرگتر و مهم تر عاقبت. “انتظار واقع بینانه تری پلیر مدل ها و انیمیشن های پیشرفته فیزیک, تصاویری واقعی و خیلی خیلی بیشتر” شرکت طعنه. اگر همه چیز می رود به طرح آن آماده خواهید بود در بخش دوم از 2021.

آن را غیر معمول اما قابل فهم تاکتیک. PES یک ملتهب fanbase, اما آن را همیشه کوچکتر از یک است که احاطه فیفا حق رای دادن. برای بستن شکاف با EA آن را حس می کند برای ناشر به تمرکز بر روی یک زمین تا نسل بعدی نسخه. برخی دیگر از توسعه دهندگان در نظر گرفتن همین رویکرد ، 2K برای مثال انتشار NBA 2K21 در هر دو زمان و نسل بعدی سیستم های امسال است و تنها با ارائه یک cross-gen ارتقا با $99.99 Mamba برای همیشه لطفا برای نسخه. EA در عین حال گفت: این امر ارتقاء Madden NFL 21 به صورت رایگان تا 31 ماه مارس سال 2021. که معامله شده است بی سر و صدا افزایش یافته هر چند تا زمانی که انتشار هر بازی بعدی می آید.

در این مقاله: PES, Pro Evolution Soccer, FIFA, PES, 2021, PS5, ایکس باکس سری X اخبار بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>