KFC, امید به توسعه اولین آزمایشگاه ساخته کتلت مرغ

ویلیام غرب/خبرگزاری گتی ایماژ تلاش برای آزمایشگاه رشد گوشت رو به گسترش است به یک جزء اصلی از

توسط DOSTEMANSALAM در 29 تیر 1399
A person walks past a KFC outlet in Melbourne's central business district on July 15, 2020. - Australians under lockdown for the second time are struggling with fresh virus restrictions, with police saying on July 15 they had dished out hundreds of fines including to people playing Pokemon Go and eating KFC. (Photo by William WEST / AFP) (Photo by WILLIAM WEST/AFP via Getty Images)
ویلیام غرب/خبرگزاری گتی ایماژ

تلاش برای آزمایشگاه رشد گوشت رو به گسترش است به یک جزء اصلی از مواد غذایی سریع ، The Verge گزارش KFC به همکاری با مسکو 3D Bioprinting راه حل با هدف تولید اولین آزمایشگاه ساخته کتلت مرغ. شرکت در حال توسعه یک افزودنی تکنیک چاپ با استفاده از مرغ سلول ها و مواد گیاهی که در حالت ایده آل بازسازی "طعم و مزه و بافت" طبیعی مرغ در حالی که نگه داشتن حیوانات دخالت به حداقل برساند. KFC در ضمن ارائه خواهد شد نان و ادویه جات ترشی جات و مواد دیگر برای مطابقت با رستوران "امضا" عطر و طعم.

KFC امیدوار به نهایی قطعه طراحی آماده برای تست در روسیه سقوط 2020.

همانطور که در جای دیگر آزمایشگاه-تولید گوشت وعده مزایای متعدد است. آن را بیشتر سازگار با محیط زیست به عنوان آن نیاز ندارد تقریبا به همان اندازه منابع — KFC اشاره به یک مطالعه نشان می دهد آن نیاز به 100 برابر کمتر کشاورزي و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای تا 25 بار. آنها همچنین بیشتر اخلاقی با اجتناب از آسیب رساندن به حیوانات و سالم با توجه به عدم وجود مواد شیمیایی.

نیز وجود دارد عملی برای استفاده از bioprinted گوشت. به عنوان با KFC را گیاهی 'مرغ' این اجازه می دهد تا زنجیره تهیه و به مخاطبان گسترده تر. آن را نیز فراهم می کند با ثبات تر عرضه مواد غذایی نیست که به یو پی اس و فراز زندگی از مزارع مرغ. KFC ممکن است مقابله با کمتر کمبود بنابراین شما می شود بیشتر احتمال دارد به چه چیزی می آمد.

در این مقاله: KFC, کنتاکی, مرغ سوخاری, مرغ, ناگت, مرغ, گوشت, مواد غذایی, مواد غذایی و نوشیدنی, علم bioprinting 3D Bioprinting راه حل, اخبار, فردا, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب