Kenneth Branagh هیچ ایده اگر او بازی پسر بد در شعار


Robert Pattinson and John David Washington in Tenet.

رابرت پتینسون و جان دیوید واشنگتن در شعار.
تصویر: Warner Bros.

شعار ظاهرا خیلی پیچ خورده, در بیشتر راه بیش از فقط کل زمان سفر چیزی.

تبلیغات

نه سفر در زمان, با عرض پوزش: “وارونگی” که ظاهرا اجازه می دهد شخصیت های برقراری ارتباط در سراسر زمان در برخی از راه مرموز است اما نه صرفا صحبت کردن سفر در زمان. در هر میزان آن را اجازه می دهد تا برای آنچه که همه حساب نسبتا پیچیده اسکریپت یکی که تمام بازیکنان بزرگ shrugging شانه های خود را حتی در اساسی ترین سوالات مصاحبه. این هفته: Kenneth Branagh که به نظر می رسد مطمئن نیستید اگر شخصیت او را بازی پسر بد یا خوب ،

“با توجه به ماهیت آن به عنوان کریس به حدی نوع reinvents چرخ در اینجا بسیاری از مردم شروع به درگیر شدن با جان دیوید واشنگتن شخصیت در هر دو انتظار می رود راه…بنابراین شما ممکن است انتظار من به عنوان یک آنتاگونیست…اما پس از آن [داستان] نیست و کاملا به دنبال آنچه که شما ممکن است انتظار می رود به عنوان داستان نمایشنامه از” Branagh گفت کل فیلم به عنوان رونویسی توسط Syfy سیم.  

تبلیغات

تغییر تعلقات در سراسر یک داستان نیست, خاص, جدید, و نه اخلاقی ابهام. اما آنچه به نظر می رسد به سفر Branagh و آنچه به نظر می رسد جذاب ترین, این است که چگونه مکانیک منحصر به فرد از داستان را timey-wimey عناصر به نظر می رسد به ریختن (فولد) به این ابهام.

“در این بازی از آن و در صحنه او را نگه می دارد upturning یا بازی رو به جلو و رو به عقب انتظارات ما از آنچه شخصیت باید” Branagh بیشتر توضیح داد. “بنابراین من گفتگو با [نولان] در مورد شخصیت من ثابت شد چون شخصیت تکامل تنظیم نشده بود. این یک سری از ثابت شگفتی است.”

امیدوارم مخاطبان را شگفت زده خواهد و تبدیل به اطراف و همچنین. اما کنت آیا اسکریپت شما اشتباه راه آن را می گویند رابرت پتینسون?

تبلیغات

“من به شما بچه من خواندن این فیلمنامه چند بار از من تا به حال به خواندن هر چیزی من تا کنون مشغول به کار در” Branagh گفت. “آن را مانند انجام تایمز جدول کلمات متقاطع پازل هر روز من را تصور کنید. به جز فیلم و فیلمنامه اصلا انتظار شما و یا شما نیاز به یک متخصص است.”

ما صحبت کنید که به عنوان یک بله. با تشکر برای بازی!

شعار میله میله برای 17 جولای اکران.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de