کیانو ریوز میخوام تسکین ما به خواب در یک سریال تلویزیونی جدید بر اساس برنامه آرام


Keanu Reeves as John Wick in John Wick.

کیانو ریوز به عنوان John Wick در جان فتیله.
تصویر: Lionsgate

HBO Max اعلام کرد که امروز آن’s ساخت یک سری جدید مبتنی بر محبوب آرامش برنامه آرام. 30-دقیقه 10-قسمت سری, یک دنیا آرامشرا از ویژگی های همان زمان داستان روایت سبک که این برنامه شناخته شده است به علاوه “mesmeric تصاویر” HBO می گوید. HBO در حال کار بر روی آن نمایش جدید در همکاری با Nutopia, این تیم در پشت Nat Geo سری یک سنگ عجیب و دیزنی+’s جهان با توجه به Jeff Goldblum.

تبلیغات

برخی از بازیگران در حال حاضر میله میله به روایت این قسمت ممکن است برای شما آشنا صدا از جمله Mahershala Ali, Idris Elba, Oscar Isaac, نیکول کیدمن, Zoë Kravitz, Lucy Liu, Cillian Murphy و کیانو ریوز.

بله کیانو ریوز. اجازه دهید ما را یک لحظه.

در حال حاضر اگر شما نمی استفاده آرامش قبل از, در اینجا مروری سریع: این برنامه در راستای چاشنی بیشتر مراقبه با هدایت جلسات تنفس تمرینات تجسم یک انتخاب بزرگ از موسیقی محیط و البته خواب داستان که روایت تشخیص صداها مانند بازی تاج و تخت , بازیگر Jerome Flynn. راستش کیانو ریوز باید در حال حاضر شده است بخشی از این, اما آن را OK—در اواخر بهتر از هرگز.

تبلیغات

برای دریافت یک طعم و مزه از آنچه انتظار می رود از تلویزیون نشان می دهد download نرم افزار استفاده رایگان از محاکمه و سپس تصور کنید آنچه در آن می خواهم به شنیدن کیانو ریوز خواندن شما را به خواب. شما در حال گرفتن آرام و خواب آلود فقط فکر کردن در مورد آن شما نیست ؟ من بیش از حد. کیانو ریوز می تواند نقل تمام جزئیات اسفبار خود John Wick فیلم و اضطراب و سطح استرس را پایین رفتن به اندازه کافی به من از طریق شب خواب مانند یک کودک. او می تواند زمزمه در مورد شیاطین معرفي ایمپلنت و یا رفتن به عقب در زمان برای انجام یک تاریخچه پروژه و او هنوز هم می خواهم به من به خواب سریعتر از دو دوز بیش از حد ملاتونین.

من پیدا ریوز صدای بسیار تسکین دهنده است. خود نرم-صحبت, پایان monologue در ماتریس هنوز هم به من tingles در خوب ASMR نوع راه است. من اغلب در به خواب رفتن به لحن نرم و یا زمزمه ASMR هر شب چون [حرکات به طور گسترده ای] از دولت های جهان در این لحظه. این HBO حداکثر نشان می دهد نمی تواند در یک زمان بهتر است. متاسفانه HBO است اعلام تاریخ انتشار رسمی نشده است, اما من امیدوارم که برای همه ما sakes که آن را به زودی آغاز بکار. جهان نیاز به کیانو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>