Karyn Kusama می گوید او دراکولا انطباق ضبط خواهد شد برخی از رمز و راز اصلی رمان


Karyn Kusama in 2018.

Karyn Kusama در سال 2018 است.
عکس: آریا دیاز (گتی ایماژ)

با وجود اینکه پدیدآورنده محبوب ترین خون آشام داستان از گذشته 100 یا بیشتر سال برام استوکر دراکولا فوق العاده مهار با آن خون آشام nastiness. دراکولا در این رمان یک شبح, یک, راز, جذاب تحریک به حفر کردن عمیق تر به وحشت تاریک که گشوده به آرامی.

تبلیغات

Karyn Kusama, که در یک فیلم اقتباسی از این کتاب امیدوار است به برخی از این رمز و راز به این فیلم با توجه به مصاحبه ای با استفان کینگ پادکست این Kingcast (h/t به Syfy سیم). با تکیه بر این کتاب گسترده تر ساختار که شامل صدای چندگانه و دیدگاه Kusama اقتباس خواهد شد امیدوارم ایستاده جدا از بقیه.

“چیزی که می شود نادیده گرفته شده در سازگاری دراکولا در گذشته ایده های متعدد صدای” Kusama گفت. “در واقع این کتاب پر از نقاط مختلف را مشاهده و از یک نقطه نظر ما اصلا دسترسی به و بیشترین سازگاری را دسترسی به آن دراکولا خود را. بنابراین من فقط می گویند در برخی از احترام این است که رفتن به اقتباس به نام دراکولااما شاید نه همان نوع عاشقانه قهرمان است که ما دیده ایم در گذشته تفسیر دراکولا.”

تبلیغات

ما می دانیم که دراکولا. ما او را در همه زمان ها. ما حتی فلش بک به او چگونه خود را مطرح بچه. و مقادیر شناخته شده نیست و تقریبا به عنوان جالب به عنوان ناشناخته آنهایی که به خصوص در وحشت است. Kusama را دراکولا ممکن است یکی از ما بسیار کمتر از, و که ما تا پایان به طور کامل درک. که می تواند رک و پوست را بسیار بهتر از فیلم است.

Kusama که او نیز به کارگردانی جنیفر بدن و دعوت به وحشت کمال در حال کار بر روی دراکولا با دعوت از نویسندگان Matt Manfredi و Phil Hay. آن را ندارد به یک تاریخ انتشار است.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>