خرید رپورتاژ

Karma Revero GTE

کارما

پس از سال ها از ارقام خوب است در نهایت آماده برای جهش به خالص ارزش اقتصادی. خودروساز پرده برداری کرده است تمام الکتریکی Revero GTE سدان است که نشان دهنده بالا “محدوده” از صف خود را. کارما نیست, نشان می دهد, موتور اما دستگاه ساخته خواهد شد در E-Flex پلت فرم و تحویل 60 مایل در ساعت در کمتر از 3.9 ثانیه با الکترونیکی گشتاور بردار. شما همچنین می توانید انتظار معنی دار محدوده. در حالی که مدل پایه با 75kW باتری را مدیریت کند فقط 200 مایل بر یک به اتهام, یک 100kW نسخه از ورود در همان زمان باید فشار 300 مایل است. یک “hyper-محدوده” نسخه ورود به ماه بعد را فشار 400 کیلومتر — اگر شما پول طولانی شهر به شهر jaunts باید نسبتا آسان است.

نام تجاری نیز امیدوار کننده 150kW شارژ سریع است که به ارمغان می آورد GTE به 80 درصد در کمتر از 30 دقیقه. آن را تقریبا به عنوان قدرتمند به عنوان تسلا 250kW یا پورشه را 350kW اما شما نمی خواهد که به تمدید ناهار به خانه را.

قیمت گذاری هنوز ناشناخته اما سرنوشت برنامه ای برای ساختن برقی Revero موجود در بهار سال 2021 (سقوط 2021 در چین و اروپا). زمانی که Revero GT شروع می شود در حدود $144,000, هر چند آن را امن فرض GTE خواهد شد گران است. این خواهد بود که یک رقیب برای حق بیمه رقبا مانند تسلا مدل S عملکرد و پورشه Taycan توربو, نه به ذکر است معمولی و خودروی سواری لوکس.

در این مقاله: سرنوشت Revero, Revero GTE, ev, برق خودرو, برق خودرو, خودرو, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو