Jonathan Nolan ارائه می شوم تذکر در مورد جهت Westworld را در فصل آینده

از Westworld فصل 3. تصویر: HBOیک حساب در حال آمدن است. (اخلال گران برای پایان از فصل سوم ورودی.)تبلیغاتچیزهایی

توسط DOSTEMANSALAM در 3 خرداد 1399
From Westworld season 3.
از Westworld فصل 3.
تصویر: HBO

یک حساب در حال آمدن است. (اخلال گران برای پایان از فصل سوم ورودی.)

Illustration for article titled Jonathan Nolan Offers an Ominous Hint About the Direction of iWestworld/is Next Season

تبلیغات

چیزهایی که ممکن است بسیار وحشی و زیبا, خونین, در فصل آینده از Westworld. به تازگی showrunners Jonathan Nolan و شادی در کنار بازیگران این نمایش تا به حال یک میزگرد (یا خوب دور-زوم-chat) بحث در مورد نشان می دهد و در فصل سوم حسن نیت ارائه میدهد از مرکز Paley برای رسانه ها و در حالی که خیلی از بحث گذشته نگر نولان ارائه چند کلید نکات در مورد آینده سری.

نولان در تذکرات محور در مرد, سیاه, Ed Harris شخصیت (نام او ویلیام اما که نمی هر گونه سرگرم کننده می گویند در حال حاضر در آن است?), که ما در حال حاضر می دانیم این است که کنترل تسا تامپسون شخصیت... که خودش در حال کنترل توسط ذهن دولورس یک شخصیت نشات گرفته توسط Evan Rachel Wood. آن را پیچیده است. اما با توجه به نولان این ذره دستکاری در علاوه بر این به بسیاری از سرگرم کننده برای او به عنوان یک نویسنده ممکن است در نهایت اینکه خیلی تند است.

تبلیغات

"من مؤمن بزرگ در حال هدایت طنز" نولان گفت: به عنوان رونویسی توسط سرگرمی هفتگی. "[ویلیام] بادها تا تبدیل شدن به این چیز [میزبان] که او را کنترل می کند. و در یک سطح احشایی, من فقط نمی توانید صبر کنید برای تماشای اد کشتن همه است."

شوم! به عادلانه بود ما تا به حال یک عقیده قبلی نسبت بچیزی که دولورس/Halores که قرار بود به استفاده از قدرت خود را بیش از مرد در به انجام برخی از آسیب. اما به شنیدن این که پیش بینی از showrunner چیز دیگری به طور کامل. و اد هریس سهام آن است.

"من خوشحال بود و به من دست کت و شلوار سیاه" هریس اضافه شده است. "من هیچ ایده چه چیزی آنها برنامه ریزی کرده اند برای من. من تیمی با تسا من می دانم. امیدوارم ما می توانیم برخی از حق آسیب است."

امیدوارم تا. Westworld باز خواهد گشت برای یک فصل چهارم, احتمالا در سال 2022 اگر از آن خط خارج می کند.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب