Jon Cryer و بن استیلر امتحان بسیار متفاوت بازگشت به آینده


Back to the Future as we know it could’ve been very different.

بازگشت به آینده به عنوان ما آن را می دانم می تواند بسیار متفاوت بوده است.
عکس: Universal Pictures

هر چند 35 سالگرد بازگشت به آینده بود و در اوایل این ماه این جشن در ادامه به سقوط. که زمانی که یک نام تجاری جدید سالگرد Blu-ray مجموعه منتشر خواهد شد و خبری از آن کمک باز کردن درب به یک بسیار مناسب جایگزین جدول زمانی.

تبلیغات

بازیگران ذهن خود را به عقب به اوایل 1980s. جهانی تصاویر کنار هم قرار دادن جدید سفر در زمان فیلم با تهیه کننده استیون اسپیلبرگ به نام بازگشت به آینده. امتحانات ابتدائی برگزار شد برای این فیلم نقش سرب و معروف Eric Stoltz برای اولین بار به عنوان بازیگر Marty McFly قبل از Michael J. Fox فرود آمد و فرفره. اما بدیهی است که آنها نمی شد تنها دو در نظر گرفته شود. جدید Blu-ray انتشاروجود دارد featurette که شما شامل قبل از هرگز دیده می شود امتحانات ابتدائی برای فیلم های بن استیلر, Kyra Sedgwick, Jon Cryer, Billy Zane (که در واقع گرفتن بازیگران فقط در یک نقش متفاوت!), Peter DeLuise و C. Thomas Howell.

تبلیغات

اخبار از این فیلم منتشر شده رو استیلر و Cryer, به ویژه, شوخی در مورد تجربه با هر دو آنها موافقت فاکس هرگز در معرض خطر از دست دادن نقش مارتی. اما حافظه رو Cryer فکر کردن در مورد چگونه نسخه ای از این فیلم او برای امتحان شد و در همه مانند است که آمار تئاتر.

در اینجا خاطرات خود را با موضوع: “آن را باز کرد با مارتی McFly بازی برخورد نزدیک موضوع در گیتار الکتریک در حالی که او سرقت یک VHS و کاست از فیلم. و زمان ماشین نبود Delorean که تا به حال به سفر در 88 کیلومتر در ساعت و 1.21 گیگاوات برق اما فقط… خوب… یک ماشین زمان است که نیاز شکافت هسته ای و یک عنصر مخفی که تبدیل به…Coca-Cola (سوگند به خدا). سکانس آخر نمی شامل یک برج ساعت یا یک رعد و برق پیچ و مهره, اما در عوض می یابد مارتی دزدانه بر روی یک بمب اتم سایت آزمون با ماشین زمان خود را به نزدیکی شکافت هسته ای است که او نیاز برای آن را به کار. در وهم آور صحنه می بیند…سایت آزمون کامل است با کاملأ دقیق حومه خانه و مانکن برای شبیه سازی اثرات انفجار اتمی در یک شهر آمریکایی. “

او ادامه داد: “او می شود ماشین زمان در محل بمب اتم است در مورد رفتن او برای رسیدن به این Coca-Cola, شمارش معکوس است که در 10, 9, 8… هنگامی که ورقه و قطره بطری!! در این مرحله بر روی زمین او همه از کک! او هراس (طبعا) اما پس از آن به یاد می آورد: او در سال 1950 و هر خود احترام آمریکا حومه خانه یک بطری نوشابه در…یخچال! او چک و مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد در آن وجود دارد. او هرچه آن را در ماشین زمان, اما پس از آن متوجه می شود…Oh crap! او را به کشف کردن که چگونه برای زنده ماندن یک انفجار اتمی! دوباره او هراس. اما پس از آن dawns در او وجود دارد منجر به صف جعبه در این نزدیکی هست در غیر این صورت شناخته شده به عنوان…یخچال و فریزر. او صعود در بسته درب را پشت سر او بمب خاموش می رود این زمان دستگاه را فعال می کند و او را به طور همزمان شات #BackToTheFuture.”

تبلیغات

در حال حاضر اگر شما در حال خواندن است و تفکر “صبر کنید این برای تلفن های موبایل آشنا است.” Cryer موافق است.

تبلیغات

“به وضوح اسپیلبرگ دوست داشت صحنه و repurposed آن در دهه های بعد به صورت بسیار بدخیم صحنه در ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه کریستال!!” او به دنبال گفت. استیلر متاسفانه نمی تواند به یاد داشته باشید هر یک از این جزئیات است.

تبلیغات

در حال حاضر بیش در bonnie burtonآن اشاره کرد که Cryer را خاطره از این نسخه اولیه بازگشت به آینده فقط تا حدی دقیق است. او درست در مورد یخچال و کک اما یخچال بود در واقع ماشین زمان itselfn نه فقط چیزی طراحی شده توسط انفجار هسته ای. به علاوه حتی پس از زمان سفر یخچال بود jettisoned برای Delorean, این ایده از یک انفجار هسته ای ارسال آن از طریق زمان در ادامه به توسعه می شود. وجود دارد حتی انیمیشن داستانی نشان می دهد آنچه که ممکن است مانند نگاه:

ost

همه در همه, این ایده از این بازیگران تستها برای این فیلم و فیلم تغییر پس اساسا از طریق توسعه زندگی می کند—البته بیشتر به عنوان یک ستاره در چه سرانجام با هم برای ایجاد یک کلاسیک تمام وقت.

تبلیغات

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد جدید سالگرد انتشار مجدد بازگشت به آینده در اینجا.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>