جف بزوس ثروت فقط تا این حد رواج دلار 13BN در یک روز رکورد افزایش

اگر شما برنده سیزده دلار با یک بلیط قرعه کشی, شما ممکن است احساس نه خوشحال با خود را به عنوان شما را با دقت بمب چگونه شما ممکن است خود را صرف بردن.

آیا جف بزوس احساس یک نوع مشابه از شادی داشتن اضافه نمی $13 اما $13 میلیارد دلار به ثروت خود را در روز دوشنبه به تنهایی خوب است که هر کسی را حدس بزنید.

آمازون رئیس ثروت ballooned پس از سهام این شرکت افزایش 7.9 درصد با توجه به افزایش خوش بینی در مورد خرید آنلاین روند بلومبرگ گزارش شده است.

این رقم از 13 میلیارد دلار علائم بزرگترین و تنها روز افزایش برای یک فرد پس از بلومبرگ راه اندازی میلیاردرهای شاخص در سال 2012.

در حالی که ایالات متحده در چهره و چشم انداز آن بدترین رکود اقتصادی در نزدیک به 100 سال به دلیل coronavirus همه گیر 56 ساله بزوس خود را دیده است ارزش خالص افزایش دلار به 74 میلیارد دلار از زمان آغاز این سال با در نظر گرفتن ثروت ثروتمندترین فرد به متناوب $189.3 میلیارد دلار است. بد نیست برای یک مرد که شروع کسب و کار خود را در واشنگتن گاراژ در سال 1994.

خرید آنلاین دیدم یک افزایش چشمگیر در ماه مارس زمانی که مستند سفارشات باعث همه گیر منجر به بسیاری از مردم در حال تغییر عادات خرید خود را. آمازون یکی از اصلی ذینفع و استخدام کارگران بیشتر برای مقابله با افزایش سفارشات. اما این شرکت مواجه انتقاد پس از متهم شدن به عدم به اندازه کافی محافظت از کارگران خود را از بالقوه مرگبار ویروس اگر آن را پس ادعا را قوی اقدامات ایمنی در محل.

میلیاردرهای’ ثروت

یک گزارش از آمریکایی ها برای مالیات انصاف و موسسه مطالعات سیاست’ برنامه برای نابرابری منتشر شده در ماه مه سال 2020 نشان داد که جمعی ارزش خالص امریکا میلیاردرهای افزایش $434 میلیارد دلار در آمریکا و مستند در سراسر دو ماه دوره از اواسط ماه مارس.

در این گزارش گفت که بزوس و Facebook رئیس مارک زوکربرگ دیدم بزرگترین دستاوردهای با مدیر عامل شرکت آمازون اضافه کردن $34.6 میلیارد دلار به ثروت شخصی و زوکربرگ اضافه کردن 25 میلیارد دلار بیش از دو ماه.

پس چه هستند صرف پول خود را ؟ خوب جف بزوس برای مثال به تازگی برداشت برخی loose change — $165 میلیون از آن را به طور دقیق — و صرف آن در ده هکتار از املاک در بورلی هیلز در آنچه که یک رکورد برای مقابله مسکونی خرید در کالیفرنیا است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>