جف بزوس می گوید کنگره او را نمی تواند تضمین نماید ” آمازون نیست نقض آن سیاست های خود برای تضعیف فروشندگان


Illustration for article titled Jeff Bezos Tells Congress He Cant Guarantee Amazon Isnt Violating Its Own Policies to Undercut Sellers

عکس: گریم جنینگز/استخر (گتی ایماژ)

در روز چهارشنبه عمده تکنولوژی ضد تراست شنوایی در کمیته قضایی مجلس—شامل مدیران عامل آمازون, اپل, Facebook و گوگل—مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس گفت که او نمی تواند قول می دهم که این شرکت نه نقض آن سیاست های خود در رقابت با فروشندگان شخص ثالث.

تبلیغات

برخی از زمینه های: وجود دارد راه های مختلفی مشتریان دریافت محصولات از طریق آمازون است. در برخی موارد آمازون خرید محصولات به صورت عمده از تولید کنندگان در نرخ عمده فروشیپس از آن کالا حمل به آمازون انبارها برای فروش مجدد به مشتریان (“اول” فروش). دیگر شخص ثالث تجار به جای استفاده از آمازون به عنوان یک نمای دیجیتال; برخی از کشتی کالا خود را در حالی که دیگران آن کشتی به انبارها و پس از آن آمازون دسته, فروش, تدارکات و خدمات به مشتریان. پس از آن وجود دارد در خانه آمازون علامت های تجاری مانند آمازون مبانی منابع به طور کامل از خود شرکت زنجیره تامین.

بزوس است اشاره به گسترش از فروشندگان شخص ثالث در آمازون به عنوان شواهدی وجود دارد که این شرکت نیست و در تلاش برای سرکوب رقابت در تجارت الکترونیک بازار است. که می تواند یک عامل عمده در هر دادگاه حقوق بشر اروپا به عنوان آمازون کنترل یک حدود 38 درصد از ایالات متحده e-commerce فروش. در آوریل 2019 او گفت که اول فروش تا به حال کاهش یافته و به 42 درصد از ناخالص فروش کالا, در حالی که شخص ثالث فروش شد 58 درصد و افزایش در هر سال است.

تبلیغات

هرچند که دفاع تنها کار می کند اگر آمازون در حال پخش است نمایشگاه مستقل فروشندگان به جای گفتن با استفاده از underhanded تاکتیک برای کسب و کار خود را فروختن. این شرکت می گوید این ممنوعیت در جمع آوری هر چیزی, اما جمع آوری اطلاعات از شخص ثالث فروش اما مصاحبه با هr 20 کارمندان سابق توسط وال استریت ژورنال منتشر شده در ماه آوریل سال 2020 پیشنهاد کرد که آن را عمل مشترک برای آمازون کارکنان به خم شدن و یا شکستن این قوانین برای به دست آوردن مزیت رقابتی در شرکت خود در خانه ارائه شده است.

این مجله همچنین گزارش شده است که آمازون در نظر اطلاعات از به عنوان کمی به عنوان دو تجار به “جمع“و چنین است که داده های استفاده شده توسط این شرکت به طرح راه اندازی محصولات جدید و یا در خانه برندها. در حالی که این شرکت گفت: این کاغذ در خانه برندها اختصاص تنها یک درصد از آن $158 میلیارد دلار سالانه خرده فروشی (شمارش نیست آمازون دستگاه های مانند اکو بلندگو Kindles و حلقه دوربین) سابق آمازون مدیران مقابله آنها داده شده بود فوق العاده اهداف بلند پروازانه مانند افزایش در خانه با نام تجاری فروش به 10 درصد از خرده فروشی.

آمازون گفت: این مجله در آن زمان دسترسی اختصاصی داده بود در برابر سیاست های خود و بررسی شد ادامه دارد. در جلسه روز چهارشنبه بزوس گفت: نماینده Pramila Jayapal که او “نمی تواند به شما تضمین می کنند که این سیاست هرگز نقض شده است.”

ما همچنان به نگاه کردن به آن بسیار دقت” او اضافه شده است. من هنوز راضی است که ما بدست به پایین از آن ما در حال رفتن به نگه داشتن به دنبال آن است. آن را به آسانی به عنوان شما فکر می کنم چرا که برخی از منابع در مقاله ناشناس هستند.”

تبلیغات

بزوس نیز تایید به نماینده کلی آرمسترانگ است که آمازون در نظر به عنوان چند به عنوان دو محصول در یک رده به بازی منصفانه برای “aggregate” داده کاوی—با وجود این واقعیت آن خواهد بود آسان برای آمازون مدیران برای باز کردن آن به خصوص اگر یکی از این شرکت ها تحت سلطه رده.

عنوان مجله اشاره کرداعضای کنگره آمریکا نیز خواسته بزوس در مورد آمازون صندوق سرمایه گذاری سرمایه که گفته می شود سرمایه گذاری کرده و رقبا به دست آورد اختصاصی دسترسی به داده ها از آن استفاده می شود برای راه اندازی محصولات رقیب. نماینده جیمی راسکین استخراج جواب از بزوس در مورد اینکه آیا آن را به فروش می رساند اکو بلندگو های زیر قیمت; بزوس تایید آنها گاهی اوقات به خصوص در فروش. نماینده مریم Scanlon سوال بزوس بیش از یک جنگ قیمت با Diapers.com که بزوس پاسخ داد شد 11 سال پیش پس از شما درخواست مقدار زیادی از حافظه است.”

تبلیغات

یکی دیگر از ارز مورد آمازون “ذاتی تضاد منافع,” این بار با خانه قضائیه صندلی نماینده دیوید Cicilline نمی رفتن خیلی خوب است. هر یک رونوشت توسط TechCrunch:

Cicilline: آیا این یک تضاد منافع برای آمازون به تولید و فروش محصولات در آن پلت فرم است که به طور مستقیم به رقابت با فروشندگان شخص ثالث به ویژه هنگامی که شما در آمازون مجموعه ای از قوانین از این بازی ؟

بزوس: با تشکر از شما… من باور نمی کنم آن است. ما باید… مصرف کننده است که در نهایت یک تصمیم گیری در مورد آنچه برای خرید, به چه قیمت برای خرید آن در که برای خرید آن از.

Cicilline: این سوال نیست آقای بزوس. سوال این است که آیا یک تضاد منافع. …می گفت: شما نمی توانید تضمین می کنند که سیاست را نمی های شخص ثالث فروشندگان داده ها با آمازون خط خود نبوده است, نقض, شما نمی توانید مطمئن باشید. می تواند به شما لطفا توضیح دهید که برای من ؟ شما می توانید لیست نمونه از زمانی است که سیاست های نقض شده است? نباید اشخاص ثالث برای اطمینان می دانم که داده نیست به اشتراک گذاشته شده با خط خود را از رقبا ؟

بزوس: چه فکر می کنم مهم است که درک کنند این است که ما باید یک سیاست در برابر استفاده از فرد فروشنده داده به رقابت با ما محصولات برچسب های خصوصی.

Cicilline: شما نمی تواند اطمینان خانم Jayapal که سیاست نیست نقض به طور معمول!

بزوس: خوب منظورم این است که ما در حال بررسی آن است. من نمی خواهم برای رفتن فراتر از آنچه که من می دانم در حال حاضر, اما ما به عنوان یک نتیجه از که وال استریت ژورنال در مقاله ما به دنبال در آن بسیار دقت کنید.

تبلیغات

آمازون مواجه شده است و اتهامات دیگر ناعادلانه و یا ضد رقابتی شیوه های کسب و کار مربوط به شخص اول و شخص ثالث فروش مانند اعمال خودسرانه از نظر و اختلاف قطعنامه در بازار فروشندگان. در موارد دیگر Amazon به گزارش فسخ فروشندگان شخص ثالث’ حساب و تحت فشار قرار دادند آنها به اول رابطه که در آمازون می تواند به کنترل قیمت ها و همچنین به عنوان مخالف دقیقفسخ اول فروش فروشندگان و گفتن آنها را به جای فروش در بازار است. تنظیم کننده های اروپایی راه اندازی کرده اند تحقیقات خود را به این که آیا آمازون نقض آن نقش دوگانه به عنوان یک بازار اپراتور و خرده فروش آنلاین به سرعت در حال رشد خود را در خانه برندها.

“ما بسیار نگران این نوآوری کشتن منطقه است که به نظر می رسد در حال ظهور” نماینده جو Neguse گفت: در این جلسه.

تبلیغات

“چه چیزی شما را به می گویند به کسب و کارهای کوچک که در حال صحبت کردن به کنگره زیرا شما به سادگی نمی گوش دادن به آنها؟” نماینده لوسی می کنند خواسته بزوس در یکی دیگر از تقاطع.

“من فکر نمی کنم که به طور سیستماتیک چه خبر” بزوس پاسخ. “فروشندگان شخص ثالث در مجموع انجام می دهند بسیار خوبی در آمازون است.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im