فک فیلمنامه Carl Gottlieb نشان دهنده ناگهان مربوطه میراث شهردار از فک


The mayor from Jaws.

شهردار از فک.
تصویر: Universal Pictures

من احساس می کنم مثل من فکر می کردم بیشتر در مورد شهردار از آرواره های بیشتر در سه ماه گذشته از من در کل از بقیه زندگی من, ضرب چندین بار بیش از. از همه مهم چهره های فرهنگ پاپ مردم اشاره شده به عنوان آنها در تلاش برای مقابله با این جریان جهانی همه گیر ناشی از رمان coronavirus او کسی است که احساس می کند بیشتر رزونانس: ظاهر فروتن سیاستمدار که همیشه پا, حزب, خط, حتی اگر آن را به معنی گرفتن تعداد زیادی از مردم کشته شدند. حتی اگر این به معنی انکار این واقعیت از جهان درست در مقابل او.

تبلیغات

به نظر می رسد به احتمال زیاد Carl Gottlieb نویسنده است که به بر روی صفحه نمایش هویت که شخصیت شهردار لری Vaughn (موری همیلتون) شده است به خود و ایجاد یک خیلی بیشتر فکر کردم به تازگی بیش از حد. در مصاحبه با Uproxxاو باز در طول در میراث خود را ایجاد و مدرن روز, سیاست است که او به طور ناگهانی به نظر می رسد کاملا نشان دهنده.

“من یک احساس است که همواره وجود دارد که تنش میان به دست آوردن خصوصی و عمومی خوب این که آیا آن آب در دیترویت و یا حتی فقط در هر یک از میلیون ها نفر از چیزهایی که در آن مقرره سیاسی و اجتماعی منافع – و یا در شرایط مدرن اولیگارشی – می خواهد به انجام کارهای یکی از راه های” او می گوید این وب سایت در توضیح انتخاب شهردار به عنوان یک تبه کار. “و ما نیاز به نوعی از آنتاگونیست علاوه بر کوسه. چون کوسه, اول از همه, ما نمی تواند دیدن کوسه برای مدت زمان طولانی و کوسه صحبت نمی کنم. کوسه هرگز گفت: “من قصد دارم برای کشتن برخی از مردم,’ راه غربی تبه کار را انجام دهد. بنابراین به منظور برای بچه ها برای بچه های خوب, ما نیاز به کسی از طرف دیگر. من در زمان این فرصت را به او بسیاری برای گفتن در مورد ایجاد نقطه.”

تبلیغات

اما Gottlieb اصرار دارد به اندازه کافی جالب توجه است که وجود دارد چیزی دلسوز و انسان در همیلتون به تصویر کشیدن. او یک تبه کار, قطعا, اما قابل تشخیص و انسان یکی است. و در حالی که شهردار در این کتاب که بر اساس آن آرواره بر این است که واقعا افتضاح نفر این فیلم را تجسم چیزی مناسب و معقول در مورد او با توجه به Gottlieb حتی به عنوان او می کند نفرت انگیز همه چیز.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

به عنوان Gottlieb آن قرار می دهد:

و او بسیار گفتن خط. در صحنه بیمارستان او می گوید: “بچه های من بودند که ساحل, بیش از حد.” بنابراین او نبود سنگدلانه خراش فقط پیشرو است که خانواده خود را به مرگ در آب است. در واقع او یک سیاستمدار خوب و او را به فکر آنچه فلاسفه به نام “بزرگترین خوبی برای بیشترین تعداد.” و در این زمان است که او رفتار که در راه وجود دارد یک فرصت برای خود توهم است. اگر او می خواهد به آن را باور یک تصادف قایقرانی پس از آن که آنچه در آن است. من نمی بازبینی Jaws 2 برای مدتی اما او هنوز هم شهردار.

تبلیغات

اما این نوع از انسانیت نیست بهانه ای مردم منجر به مرگ آنها. و گوتلیب در بقیه مصاحبه برخی از کلمات خشن واقعی سیاستمداران و رهبران که دنبال شهردار Vaughn قدم به قدم. همه چیز است به خوبی به ارزش خواندن بدون هیچ دلیل دیگر از به عنوان یک فرصت برای تأمل دارد که چگونه گاهی اوقات داستانی توصیفاتی که به نظر می رسد رک و پوست بیش از حد پوچ درست باشد اغلب اساسا صادقانه در راه ما نه می خواهم و نه نگاهی.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر