جارد کوشنر در مبارزه با مخابرات اجرائی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین متون مسدود شده توسط سیستم ضد اسپم


Illustration for article titled Jared Kushner in Fight With Telecom CEOs Over Trump Campaign Texts Blocked By Anti-Spam System

عکس: Saul لوئب/AFP (گتی ایماژ)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات و عملا رهبر او پسر در قانون و جیمی نوترون سرحال Jared کوشنر است و قفل شده است به طور فزاینده ای تلخ دشمنی با شبکه های تلفن همراه جلوگیری از آنها را از هرزه نگاره میلیون ها نفر از مردم با کمک مالی و یا رای درخواست.

تبلیغات

در هر کسب و کار خودیکمپین مسدود شده بود از ارسال موجی از پیام های متنی توسط شخص ثالث شرکت Zipwhip که دستگیره دادن پیشگیری برای چند عمده حامل بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. کوشنر پس از آن تشدید این موضوع با تماس با کارفرمایان خود را بر روی تلفن همراه خود را با مدیران عامل AT&T, Verizon و T-Mobile به تسلیم شکایت به زودی پس از.

نه طرف در این مبارزه هستند اشخاص مستحق هر گونه همدردی. اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین با استفاده از روش خودکار برای ارسال متون چیزی از آن را انکار می کند, که به طور بالقوه می تواند نقض هر دو تلفن و قانون حمایت از مصرف کننده و کمیسیون فدرال ارتباطات مقررات. در آنچه به نظر می رسد مانند یک نقض داوطلبانه صنعت مخابرات رهنمودهای بسیاری از پیام های این گزارش حاوی هیچ گزینه ای برای دریافت کنندگان برای لغو اشتراک از رئیس جمهور hellhole لیست تماس و در حال ارسال به افرادی که در واقع هرگز امضا در وهله اول. یکی دیده توسط BI بخوانید:

سلام این Pres. مغلوب ساختن پیشی جستن. من به کمک شما نیاز دارید در اسرع وقت به مبارزه با رادیکال های چپ و پشت من اکثریت. موضع در حال حاضر.

تبلیغات

حدود یک میلیون از این متون از طریق رفت با توجه به سیاسیدر آنچه قرار بود یک اجرای آزمون قبل از انتخابات آغاز می شود. مشابه گرد و غبار در مهم دوره بلافاصله قبل از روز انتخابات می تواند خرابکاری یک نامزد انتخاباتی است.

شرکت مخابرات گزارش شده است طاقت فرسا برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی به کار و گریزان در جزئیات. در اظهارات به بی های حامل های ذکر شده استانداردهای تعیین شده توسط تلفن همراه انجمن صنعت ارتباطات از راه دور است که نه دولت و تنظیم کننده اما یک گروه صنعتی است که می پرسد اعضا به رعایت دستورالعمل های خاص. CTIA گفت: BI استانداردهای آن دستور “همه فرستندگان—آیا شرکت های هواپیمایی و مدارس و بانک ها و یا مبارزات—که شامل پاک کردن انتخاب کردن زبان و به دست آوردن رضایت قبلی قبل از ارسال یک متن” به عنوان بخشی از “مراحل ساده” برای اطمینان از متن پیام نیست کاملا پیشی دادن.

به عبارت دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارسال پیامک عملیات موفق به روشن حامل سیاست. رنگ ما شوکه شده و یا هر چیز دیگری.

با توجه به سیاست “مردم آشنا با این وضعیت” می گویند مبارزات انتخاباتی متکی بر peer-to-peer پیام که در مبارزات انتخاباتی داوطلبان و کارگران ارسال متون به صورت دستی با استفاده از یک ورق تماس با ما به جای robotexting. اگر گیرنده به احتمال زیاد نه می داند و نه اهمیت می دهد چرا که آنها در حال گرفتن یک متن FCC نظر حقوقی به ارسال پیام های متنی با استفاده از سیستم های P2P بدون اخذ رضایت شما از گیرنده به دلیل انسان واسطه. در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 کمپین شکایت شد به صورت ناخواسته و پیام های متنی در سال 2016 با شاکیان مدعی بودند robotexted بدون نیاز رضایت و آن رفت و به پرداخت یک $200,000 حل و فصل. (کمپین همچنان به انکار آن استفاده کرده بودند خودکار dialers.) واصل طرح دعوی در دادگاه در مارس سال 2020 باعث می شود ادعاهای مشابه در مورد رئیس جمهور انتخابات تلاش کنند.

تبلیغات

این ارتباطات ممکن است در واکنش به چشم انداز جریمه. در اوایل این سال FCC سیلی بالای حامل از جمله AT&T, Sprint و T-Mobile با بیش از 200 میلیون دلار در مرتبط جریمه (با وجود بهترین تلاش های خود را مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب رئیس Ajit Pai به مانع تحقیقات) و همچنین راه اندازی یک سرکوب robocalling. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز امضا قانون اجازه جریمه تا $10,000 در هر نمونه به صورت غیر قانونی تلفنی در اواخر سال گذشته.

با توجه به دو صنعت که وکیل گفت که به عنوان FCC را با اقتدار به مالیات جریمه اجازه می دهد تا آنها را به سطح دلخواه آنهایی که آنها به طور بالقوه می تواند به میلیاردها اجرا شود. از سوی دیگر FCC شناخته شده است به سختی بلند کردن انگشت خود را در اجرای به خصوص با توجه به بدهی مجموعه, و آن احتمالا نمی خواهید به دیده می شود به عنوان دخالت در انتخابات.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن عملیات با تکیه به شدت بر روی پیام های متن برای بسیج حامیان برای کمک داوطلب و به پای صندوق های رای در روز انتخابات در طول coronavirus بیماری همه گیر. بنابراین بیش از حد presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن به عنوان coronavirus همه گیر است به طور قابل توجهی مختل بسیاری از به طور منظم عناصر رای دهندگان توسعه مانند canvassing یا تظاهرات. مغلوب ساختن پیشی جستن اما بسیار قوی تر دیجیتال عملیات و به ویژه تهاجمی تر در هر دو تن و مقدار از متن آن شده است ارسال.

با توجه به سیاست کوشنر که قوی سابقه خسروانه screwing حساس مذاکراتدر زمان پنج روز به مرتب کردن این موضوع با ارتباطات—در حالی که یک منبع گفت: دو موضوع نبود به طور کامل حل و فصل شود که در اواخر هفته گذشته است. این گزارش دور دیگری از سوء ظن در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین که آن را هنوز شواهد بیشتری از ظاهرا همه جانبه توطئه در جهان فن آوری را به او پرتاب شد.

تبلیغات

در مبارزات از دیگر مکاتب از جمله سناتور برنی ساندرز‘ مواجه اند دعاوی بیش از اتهام نقض رضایت مورد نیاز است. دموکرات و غیر انتفاعی را نیز مورد انتقاد قرار FCC را 2018 طبقه بندی از پیام های متنی به عنوان یک اطلاعات به جای خدمات ارتباطات از راه دور و در نتیجه تنظیم بسیار آزادانه تر. Pai اصرار زدایی را حمل انعطاف پذیری لازم برای مقابله با robotext مشکل هر چند دموکراتیک FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel و سازمان های غیر انتفاعی مانند دانش عمومی استدلال کرده اند آن را می دهد حامل توانایی به سانسور سیاسی سخنرانی و یا گرفتن فرستنده پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de