ژاپنی, فلیپ گوشی های پنهان روم باستان شهر و مبالغه شیرینی: بهترین Gizmodo داستان این هفته


Clockwise from top left: Don Nguyen, Nate Powell (Skulls For Justice); Jim Cooke (Gizmodo); Elena Scotti (Photos: Getty Images, Shutterstock); Getty Images.

در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا: Don Nguyen, Nate پاول (جمجمه برای عدالت); جیم کوک (Gizmodo); النا Scotti (عکس: گتی ایماژ, Shutterstock); گتی ایماژ.

من امیدوارم که همه خوب هفته به جز من همکار Catie کک که به تازگی مرتکب تهمت با تماس سوپ عدس و بلغور جو دوسر کشمش کوکی ها مبالغهشده. واقعیت: این آتش سوزی هستند و هر کسی که می گوید در غیر این صورت توسط پلیس.

تبلیغات

این هفته tاو مردمی در Gizmodo تحت پوشش برخی از واقعا شگفت انگیز داستان. مانند چگونه یک تیم از محققان با استفاده از رادار برای کشف باستانی روم شهرستان, و یا چگونه Deadpool بدون توضیح به پایان رسید تا در یک زندگی موضوع نقاشی دیواریو چرا ما هنوز هم مقدار زیادی از دلایل به دست نینتندو مجازی پسر حتی اگر آن را یکی از بزرگ ترین شرکت قطعی شکست پشت در ’90s.

ما همچنین به شما کم کردن روی Dell XPS 15را شکست چرا مؤتلفه آثار اساسا آلودگی غرق در نژاد پرستی و گزارش در برخی transphobic نویسنده (که من را به این وسیله به طور انحصاری مراجعه کنید به عنوان او-که-باید-نه-بود-نام) و چرا او باید واقعا فقط وارد کردن در حال حاضر.

تبلیغات

خواندن تمام این وبلاگ ها و بیشتر در زیر:

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>