James Wan و یکی از John Wick نویسندگان در حال ساخت در زمان سفر Cop فیلم


James Wan, looking hype.

James Wan به دنبال اعتیاد به مواد مخدره.
عکس: فریزر هریسون (گتی ایماژ)

تنها پلیس در حال تعقیب توسط یک دسته از بازی assassins. بنابراین آن را مناسب است.

به عنوان به اشتراک گذاشته شده توسط خبرنگار هالیوود, جیمز وان خواهد بود و همکاری با نویسنده Derek Kolstad نویسنده مسئول John Wickبرای انطباق فصل شکاریک داستان توسط Frank M. Robinson. Wan خواهد بود تولید با Kolstad نوشتن اسکریپت به طور طبیعی.

تبلیغات

آن را شسته و رفته فرض و کامل برای نویسنده John Wick: در آینده یک پلیس اعلام شده است دشمن از دولت و در یک محرمانه قابل توجه است: او را فرستاده به گذشته که یک پس منتظر به شکار کردن و کشتن او. شخصیت شده و سپس هر دو شکل راه خود را در اطراف یک خارجی گذشته در حالی که همچنین نگه داشتن خود زنده است. این یک سورئال در حال اجرا مرد را لمس به آن را در حالی که همچنین در حال ریشه در که واقعا حس قدرتمند بودن شکار است که باعث می شود بخش هایی از John Wick‘s حق رای دادن بسیار هیجان انگیز است. من در.

Frank M. رابینسون جالب است که نویسنده بیش از حد—یک خمیر sci-fi مرد که او نیز هاروی میلک را speechwriter. او با اقتباس شده است به فیلم قبل از معروف ترین with The Towering Inferno, یک برنده جایزه اسکار فیلم در مورد یک ساختمان بلند در آتش که در طول فاجعه فیلم روند از ’70s به.

تبلیغات

Kolstad که همچنین نویسنده در شاهین و سرباز زمستانخواهد پیوست تولید دان مورفی (ترانسفورماتور), Michael روشن (آنابل به خانه می آید)و سوزان Montford (Vampire Academy). آن است که هیچ تولید یا تاریخ انتشار عنوان نشده است.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>