جکسونویل فلوریدا. (AP) — جکسون پلنگ چشم پوشی بارها مجروح گیرنده Marqise لی روز دوشنبه به ایجاد نزدیک به 5 میلیون دلار در حقوق و دستمزد کلاه فضا.

این حرکت تا به حال شده است در انتظار برای هفته ها. این پلنگ در انتظار بودند برای لی به طور کامل سالم قبل از اجازه دادن به او به او بهترین شانس را برای تصویب فیزیکی با تیم های دیگر.

28 ساله و لی تا به حال شده است با توجه به $6.25 میلیون در این فصل داشته اند و شمارش $8.75 میلیون برابر جکسون حقوق و دستمزد کلاه. که یک پرداخت برای یک 28 ساله wideout که دارای سه مراسم برای 18 متری دو سال گذشته همراه است.

جکسون با نگاهی بر 3.5 میلیون دلار در پول مرده در سال 2020 با برش او. این تیم همچنین چشم پوشی در حال اجرا پشت تاج McGowan.

لی از دست رفته کل 2018 فصل پس از پاره شدن سه رباط در زانو چپ خود را در طول یک فصل بازی. او مجروح شانه خود را در ماه اکتبر گذشته و از دست رفته نهایی هشت بازی.

او تا به حال تبدیل شدن به یک بازیکن در آن سقوط DJ Chark کریس کانلی و Dede وستبروک در عمق نمودار. جکسون به احتمال زیاد خواهد شد اضافه کردن یک گیرنده در پیش نویس NFL به خصوص با Conley, Westbrook و Keelan کول ورود به سال آخر قرارداد خود را.

در حال حاضر لی به دنبال یک خانه جدید برای اولین بار در شش سال. Jacksonville, انتخاب شده لی در دور دوم در سال 2014 و او بخشی از مدیر کل دیو کالدول دوم پیش نویس کلاس که شامل کارفرمایی بلیک Bortles گیرنده آلن رابینسون مرکز براندون Linder, cornerback هارون Colvin و linebacker Telvin اسمیت. تنها Linder باقی می ماند و با این تیم است.

لی 174 جلب برای 2,184 متری و هشت touchdowns در شش فصل NFL. او فقط یک فصل کامل (2016) از دست رفته با انواع صدمات.

با اینحال پلنگ دوباره امضا او در سال 2018 و به او چهار سال 34 میلیون دلار قرارداد که شامل $16.5 میلیون تضمین شده است. او پایه حقوق دو سال اول به طور کامل تضمین شده است.

لی می پیوندد یک لیست در حال رشد از بازیکنان جکسون در نقل مکان کرد از در شش هفته. این شامل cornerback A. J. Bouye دفاعی پایان کاله کمپبل دفاعی مقابله با Marcell Dareus و کارفرمایی Nick Foles.

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت