از آن زمان به دوباره تعریف کردن سرعت پهنای باند


A small group of protesters supporting net neutrality protest against a plan by Federal Communications Commission (FCC) head Ajit Pai, during a demonstration on December 7, 2017 in Washington.

گروه کوچکی از معترضان حمایت از بی طرفی خالص در اعتراض به یک طرح توسط کمیسیون فدرال ارتباطات (FCC) سر Ajit Pai, در طول یک تظاهرات در 7 دسامبر 2017 در واشنگتن است.
عکس: اندرو Caballero-رینولدز/AFP (گتی ایماژ)

بیایید آن روبرو هستند: 25 مگابیت در ثانیه سرعت دانلود کافی نیست اینترنت این روزها. آن را لزوما به اندازه کافی قبل از زمان همه گیر اما با بسیاری از خانواده ها در حال حاضر مشغول به کار و رفتن به مدرسه از خانه کسانی که با حداقل سرعت پهنای باند احتمالا کشف وجود ندارد پهنای باند کافی برای رفتن به اطراف. به همین دلیل است که این زمان برای FCC به آن را تغییر دهید در حال حاضر ضعیف تعریف از حداقل پهنای باند دوام 25 مگابیت در ثانیه دانلود 3 مگابیت در ثانیه ها به چیزی که به دقت منعکس کننده اینترنت نیازهای خانواده های امروز است.

تبلیغات

من فقط یک نفر و 25 مگابیت در ثانیه نمی خواهد آمد به دیدار من نیاز دارد به خصوص از آنجایی که من به طور منظم به بازی بازی های آنلاین جریان کیفیت 4K فیلم و دانلود صدها گیگابایت دیتای بازی برای تمام لپ تاپ من بررسی برای Gizmodo. اگر که نیست به اندازه کافی برای منآن را به اندازه کافی برای یک خانواده در تلاش برای مدیریت کار و مدرسه از خانه در طول بیماری همه گیر در حال حاضر. BroadbandNow می خواهد تعریف جدید به حداقل 100 مگابیت در ثانیه دانلود 25 مگابیت در ثانیه ها به “منعکس کننده تغییر نیازهای فزاینده اقتصاد دیجیتال.“Considering تمام جریان ویدئو و بازی های بسیاری از خانواده ها را به صورت روزانه 100 مگابیت در ثانیه است حداقل مقدار.

در آخرین “دولت از پهنای باند در امریکا” منتشر شده امروز صبح BroadbandNow اشاره می کند که covid-19 همچنان برای اثبات به سیاست گذاران است که “اتصال به اینترنت قابل اعتماد است که ضرورت مطلق در جهان مدرن است.“و در عین حال بسیاری از ایالات متحده هنوز هم دسترسی به آنچه که FCC را تعریف می کند به عنوان حداقل پهنای باند. تحت زمان تعریف 93% از ایالات متحده دسترسی به حداقل 25 مگابیت در ثانیه دانلود 3 مگابیت در ثانیه ها. بسیاری از آن باقی مانده 7 درصد (یا 21.3 میلیون با توجه به FCC) روستایی است و آمریکا و بخشی از آنچه که به نام شکاف دیجیتال و یا خانواده ها در ایالات متحده آمریکا است که اصلا قابل اعتماد و مقرون به صرفه دسترسی به اینترنت است.

تبلیغات

این تعداد به احتمال زیاد بالاتر هر چند با توجه به راه Isp ها باید گزارش خود را پوشش اینترنت به FCC در گذشته است. Isp ها اجازه داده شد به ادعای آنها در خدمت کل منطقه اگر فقط یک خانه مشترک خدمات خود را در آن منطقه به طوری که آن را بیشتر شبیه به 42 میلیون ندارد و حداقل پهنای باند دسترسی به عنوان تعریف شده توسط FCC با توجه به BroadbandNow. هر چند یک 2019 مطالعه از مایکروسافت و Nextlink می گوید که تعداد می تواند به عنوان بالا به عنوان 162 میلیون نفر در سراسر ایالات متحده است. که تقریبا نیمی از.

خصوصی حسابداری توسط Isp ها تنها بخشی از مشکل است. در 2015, FCC تغییر آن حداقل پهنای باند تعریف فعلی یکی از 4 مگابیت در ثانیه دانلود 1 مگابیت در ثانیه ها که تا به حال اجرا شده در سال 2010. تغییر در 2015 منعکس رئیس جمهور اوباما و FCC رئیس تام ویلر تمایل به بستن شکاف دیجیتال به ویژه در مناطق روستایی آمریکا است. که تغییر زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و منصوب آجی Pait به رئیس ، Pai است لوd به اتهام از بین بردن بی طرفی خالص—اجازه می دهد AT&T برای بازگرداندن صفر-امتیاز طرح و کاکس برای ایجاد یک پرداخت افزودنی به خدمات خود را برای افرادی که می خواهید به اولویت بندی بازی خود ترافیک اینترنت. به من بگویید که چگونه این کمک می کند تا مردم اعتماد و مقرون به صرفه دسترسی به اینترنت دوباره ؟

با در نظر گرفتن فواصل زمان در بین FCC را تعریف تغییرات و چقدر تکنولوژی تغییر کرده است در پنج سال گذشته به تنهایی ما گذشته برای, جدید, رسمی پهنای باند استاندارد است. اما FCC به طور سنتی به پشت بار در این نوع از چیزی. وقتی که منt اولین تعریف پهنای باند در سال 1996 آن را دوام 200 Kbps دانلود 200 Kbps ها. برای یک ذهن ترا درهم میشکنند 14 سال از آن باقی مانده همان حتی اگر اواخر 2000s جریان های ویدئویی و آنلاین بازی عادی شد با تشکر از خدمات مانند Netflix و ایکس باکس زنده.

FCC را پهن باند با سرعت راهنمای نیز هنوز به طور افراطی از تماس با چگونه بسیاری از خانواده های اتصال به و استفاده از اینترنت در هر روز خود را زندگی امروز بیش از حد. آن می گوید: چند نفره بازی های آنلاین نیاز به حداقل 4 مگابیت در ثانیه. منf شما تا کنون سعی به بازی سرپرستی, PUBG, لیگ از افسانه, World of Warcraftیا هر نوع مشابه از بازی در آن کم سرعت دانلود شما می دانید که غیر ممکن است. زیرا در حالی که Isp ها کار به ارائه حداقل شما به احتمال زیاد می دانید minimum معنا نیست که سریع و یا قابل اعتماد است.

تبلیغات

بدتر FCC را حداقل سرعت تعاریف تنها به حساب یک دستگاه واحد. بالاتر از سرعت اینترنت شما بهتر است توانایی خود را برای انتقال بسته های بزرگتر از داده ها به طور همزمان به دستگاه های متعدد. حتی Isp ها مانند Xfinity اذعان به این. اگر من به تماشای یک فیلم در Netflix بکشد در Ultra HD 4K ویدئو در حالی که فرد دیگری در خانواده در تلاش است تا بازی گشتو ما تنها 25 مگابیت در ثانیه به اینترنت ما هر دو از رفتن به تجربه تاخیر چون ما روتر انشعابات پهنای باند بین دو دستگاه.

تصور کنید که در یک خانواده که در آن پدر و مادر هر دو در حال کار از خانه و بچه ها حضور در مدرسه آنلاین, همه در تلاش برای ویدئو کنفرانس در همان زمان تنها با یک 25 مگابیت در ثانیه و یا کمتر در ارتباط است. صوتی و تصویری از همگام سازی و یا تاخیر خیلی بد همه شما در حال صحبت کردن به نوبت به تصاویر ثابت و سپس شما را مجبور به راه اندازی مجدد برنامه به دلیل اتصال به اینترنت خود را به اندازه کافی سریع نبود و به سازگاری با تمام داده ها است که در تلاش بود برای انتقال به کامپیوتر شما.

تبلیغات

بازی از طریق یک ابر جریان خدمات مانند گوگل Stadia یا GeForce در حال حاضر نیز می آید با همان مجموعه ای از مسائل و پهنای باند مطالباتو شاید بیشتر قابل ملاحظه ای بیش از حد. من قبلا تست شده هر دو خدمات در دانلود با سرعت 5 مگابیت در ثانیه و مواجه عظیم تاخیر تصویری pixelation و اتصال قطره.

BroadbandNow درست می گوید FCC نیاز به تعریف دوباره حداقل پهنای باند به 100 مگابیت در ثانیه دانلود چون که خواهد شد را به حساب بسیاری از خانواده ها که جریان ویدئو و یا بازی بر روی دستگاه های متعدد در یک بار و مطمئن شوید که وجود دارد این است که پهنای باند کافی برای پوشش دادن همه آنها را. اما حتی اگر FCC می کند و در نهایت تصمیم به دوباره تعریف کردن حداقل پهنای باند آن را بعید است که Isp ها در هیئت مدیره خواهد بود با آن است. اگر استاندارد 100 مگابیت در ثانیه است که به معنای تنها 75 درصد از ایالات متحده خواهد بود به خدمت تحت زیرساخت های فعلی با توجه به BroadbandNow و نیروی Isp ها به بازی گرفتن. همه در حالی که محدود کردن بسیاری از مصرف کنندگان را انتخاب کنید فقط از یک ISP (دو اگر آنها برنده برنده تمام پولها) در منطقه خود و شارژ عجیب و غریب قیمت ماهیانه برای سرعت تحت FCC تعریف شده حداقل. من زندگی می کنند در یک شهر بزرگ و AT&T فیبر هنوز در دسترس نیست در منطقه من—اما آنها را به اتهام من 50 دلار لعنتی دلار در ماه برای 18 مگابیت در ثانیه است که نیروهای من به اینترنت من از تنها ISP در منطقه طیف.

تبلیغات

شرکت هایی مانند AT&T و مرز ارتباطات شده اند و تمایلی به FCC بودجه برای گسترش حداقل پهنای باند دسترسی به روستایی امریکا بیش از حد. در دسامبر 2019 تشکیل پرونده در پاسخ به نیازهای جدید برای پهن باند روستایی, صندوق مرزی ارتباطات گفت: “20 مگابیت در ثانیه ها هدف را فراهم می کند کمی به هیچ مزایای اضافی به کاربر نهایی مشتری است.” جدید روستایی صندوق پهنای باند مورد نیاز افزایش ها هدف از 10 مگابیت در ثانیه به 20 مگابیت در ثانیه است که هنوز هم می افتد به خوبی تحت FCC تعریف خود را از اینترنت با سرعت بالا. روستایی دسترسی به باند پهن است و نزدیک به 2010 استانداردهای از آن است که به استانداردهای مدرن. و دوباره در سال 2015 AT&T گفت: روستایی مشتریان لازم نیست بیش از 4 مگابیت در ثانیه سرعت دانلود.

این برای تلفن های موبایل مانند Isp ها در حال ساخت تعمیم مفروضات در مورد افرادی که زندگی در مناطق روستایی کشور است. اوه شما زندگی می کنند در یک مزرعه در وسط هیچ جا ؟ چرا شما نیاز به اینترنت به شیر گاو? ایالات متحده وزارت کشاورزی قرار داده و آن را بهترین در سال 2019 گزارش:

“فن آوری های دیجیتال در بخش کشاورزی از جمله دقت کشاورزیمی تواند به طور قابل ملاحظه ای افزایش محصول و حیوانات بازده بهبود توزیع و کاهش هزینه های ورودی. اما بدون اعتماد و مقرون به صرفه با سرعت بالا اتصال به اینترنت در هر دو خانه رعیتی و در این زمینه بسیاری از این فن آوری نمی تواند تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل خود را. به عنوان یک نتیجه, تولید, صورت متناقض توانایی به شیر و کارشناسی ارشد فن آوری های جدید به خطر انداختن بالاتر بهره وری و سودآوری بیشتر مورد نیاز برای حفظ و رشد ایالات متحده, کشاورزی, آشنایی با نیازهای غذایی از رشد جهانی جمعیت و حفظ ملی رقابت در بازارهای بین المللی است.”

تبلیغات

به عبارت دیگر عزیزترین Isp ها اگر شما می خواهم به نگه داشتن پرتاب سهام در کباب کردن هر آخر هفته یا آب میوه در کودکان خود را sippy جام کشاورزان نیاز به حداقل تعریف پهنای باند و یا بالاتر به داشتن دسترسی به این فن آوری به ارزش آن است.

اما این تنها بخشی از تصویر در روستایی امریکا است. گروه تازه شکل گرفته American پروژه اتصال پهن باند ائتلاف (ACPBC) متشکل از شرکت هایی مانند زمین O’ Lakes, و, مایکروسافت, ها و سازمان مینه سوتا کشاورزان اتحادیه اروپا در حال دفاع بهتر روستایی پهنای باند و منافع حاصل از آن را به ارمغان خواهد آورد: بیشتر منابع از راه دور آموزش و پرورش, بهداشت و سلامت روان, خدمات و فرصت های شغلی, فقط به نام چند.

تبلیغات

“آمریکا پروژه اتصال پهن باند ائتلاف نشان دهنده یک مخلوط از شرکت ها از تکنولوژی مراقبت های بهداشتی و کشاورزی و بیشتر که درک انشعابات کشور ما شکسته اینترنت زیرساخت ها و کسانی که تمایل و تخصص برای کمک به این آدرس نیاز” گفت: بث فورد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت زمین O’Lakes, Inc. در اوایل این ماه ACPBC با ارسال نامه ای به رئیس جمهور تهمت و کنگره رهبری اصرار آنها را به گام واقعی به سوی بسته شدن شکاف دیجیتال.

در وسط این همه گیر اینترنت به مراتب بیشتر از یک نوش دارو به جای یک ابزار آسان برای انجام کسب و کار و یا شراب خواری واقعی جرم و جنایت را نشان می دهد. اما حتی در زمان عادی میلیون آمریکایی هنوز فاقد دسترسی به قابل اعتماد و مقرون به صرفه اینترنت. ممکن است در حالی که به Isp ها در هیئت مدیره با ارائه دسترسی عادلانه در سراسر کشور اما حداقل FCC می توانید با زمان و دقت منعکس کننده مناسب اینترنت دانلود/آپلود با سرعت به طور متوسط برای ایالات متحده در خانواده است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de