این 10th Anniversary از آن زمان مارک زوکربرگ نشان داد جهان واقعی خود را در عرق خود

Illustration for article titled Its the 10th Anniversary of That Time Mark Zuckerberg Showed the World His True Sweaty Self

تصویر: همه چیز D

به یاد داشته باشید که چگونه بیش حدود 52 دقیقه در سال 2010 خزنده کشیدن اهرم در مارک زوکربرگ مغز به طور خلاصه فرار میزبان خود را و سمت چپ با یک لرزش خیس, مرد روی صحنه در رحمت Kara Swisher? شما به یاد داشته باشید:

امروز که سرنوشت ساز گفتگو در مورد حفظ حریم خصوصی تبدیل شده ده سال. در آن زمان زوکربرگ بود نیمه اخیرا عذرخواهی برای Facebook چراغابزار است که نشان داد هر کس در Facebook فعالیت های اینترنتی خود را. که مطرح شده داد و بیداد و یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام و زوکربرگ قسم خورده بیانیه ای که او تا به حال آموخته درساما تاریخ ثابت کرده است در غیر این صورت.

نزدیک به 2010 مصاحبه رسانه ها منتشر شده یک ادعا رکورد از زوکربرگ را در دانشگاه هاروارد-عصر IM را نشان داد طرح خود را به “پسر” (کلمات) را Winklevoss برادران برای او ایجاد Facebook-مجاور سایت دوستیابی. و روز قبل از مصاحبه زوکربرگ بود انکار است که Facebook سهام داده ها با تبلیغ. اظهار نظر در مصاحبه با یکt زمان TechCrunch نوشت: که زوکربرگ “نیست دقیقا آینده” در مورد حفظ حریم خصوصی تغییر و اتکا “به خوبی استفاده می حکایات جزئیات چرا های مهم است.” سریع به جلو به همان روز ده سال بعد…

اگر شما بر روی دسکتاپ, تصاویر به صورت خودکار از مرده رها کردن ادامه در صفحه بعد پس از سر و صدا که کلید زیر کلیک کنید.

Tکلاه بود فقط ما عرق پسر بچه

Illustration for article titled Its the 10th Anniversary of That Time Mark Zuckerberg Showed the World His True Sweaty Self

تصویر: گتی

Recode رونویسی کامل به بیرون درز صوتی از مارک زوکربرگ سه شنبه در نشست با کارکنان آشکار است که او مقدار زیادی از فکر به تعطیل از روح خود را. تمام چیزی که با ارزش است در طول بررسی اما در اینجا فقط تعداد کمی از استادانه درست شده و نقاط ضعف او را به فکر کردن فقط برای مغلوب ساختن پیشی جستن:

  • “وقتی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” پست نبود تحریک به خشونت.
  • آن را “به وضوح یک مشکل تاریخی بیانیه و مرجع” اما “هیچ سابقه ای در حال خواندن به عنوان یک سوت سگ برای فشار هواداران به عدالت را در دست خود.”
  • به جای آن یک “بحث” در مورد استفاده از “زور” است که Facebook اجازه می دهد تا به صورت متحده است.
  • این می توانست یک “پیش بینی” از خشونت که خوب است.
  • او اذعان می کند “هیچ newsworthiness یا سیاستمدار استثنا در سیاست های ما در یک تحریک از خشونت است.”
  • ضمنا “توییتر نمی آن را به پایین.”

متن تایید حقوق مدنی رهبران نتیجه دیروزدر مورد یک جلسه جداگانه که توضیحات خود را برای خروج از مغلوب ساختن پیشی جستن تا پست شد “غیر قابل درک” است و او “را نشان می دهد درک تاریخی و یا مدرن روز رای دهندگان سرکوب و او حاضر به اذعان چگونه Facebook را تسهیل تهمت تماس برای خشونت در برابر معترضان.”

شما در حال گرفتن پایان به پایان رمزگذاری بر روی زوم به صورت رایگان

Illustration for article titled Its the 10th Anniversary of That Time Mark Zuckerberg Showed the World His True Sweaty Self

تصویر: گتی

زوم نمی خواهد به کاربران رایگان پایان به پایان رمزگذاری به طوری که آن را می توانید کار با اف بی آی است که برای تلفن های موبایل زشت تر از آن است که احتمالا.

کاربران توییتر به نام تبعید زوم بعد از بلومبرگ خبرنگار نیکو عطا توییتی نقل قول از زوم موسس و مدیر عامل شرکت اریک یوان از دیروز درآمد تماس:

“کاربران رایگان برای مطمئن شوید که ما نمی خواهیم به آن [end-to-end encryption]. چون ما همچنین می خواهم به کار با آن همراه با FBI با اجرای قانون محلی در مورد برخی از افراد استفاده از زوم برای بد هدف است.”

زوم سخنگوی بعد توضیح داد که این شرکت تنها فراهم می کند اطلاعات مربوط به اجرای قانون در “شرایطی مانند کودک آزاری” است که یک مشکل; به گزارش FBI است که آن را دریافت بیش از 195 گزارش سوء استفاده از کودکان ویدئوها پخش زوم در طول چند ماه گذشته. زوم توضیح داد: به Recode که مشترکان پرداخت می شود باید دست اطلاعات شناسایی در حالی که رایگان به کاربران ارائه تنها یک ایمیل که نیست به اندازه کافی برای شناسایی شکارچیان بالقوه.

درخواست متوقف مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد پناهگاه

Illustration for article titled Its the 10th Anniversary of That Time Mark Zuckerberg Showed the World His True Sweaty Self

تصویر: گتی

این پناهگاه چیزی است که شنود تهمت که اصرار دارد که بر خلاف نیویورک تایمز این گزارشاو نه زدگی پایین وجود دارد مانند یک راسو برای جلوگیری از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید در روز جمعه—تنها رفت و برای یک “بازرسی است.” اما اکثر bafflingly او گفته فاکس نیوز رادیو برایان Kilmeade که او بازدید کرده پناهگاه “دو و دو و نیم بار.”

به عنوان Gizmodo ارشد کارکنان خبرنگار اندرو Liszewski mused شاید او راه اندازی کمپ نیمه پایین پله ها ؟ دو نشست یکی تلاش در پناهگاه.

ربات رو به حالت تعلیق تقلید صدای شیپور

شما را دوست دارم به آن را ببینید: توییتر رسمی تلقی مغلوب ساختن پیشی جستن “غارت…تیراندازی” جیر “ستایش خشونت” یک ربات خالق ثابت کرده است. @SuspendthePres که آغاز شده است به tweeting همه از مغلوب ساختن پیشی جستن پست کلمه به کلمه به منظور تست یک تئوری در مورد انصاف رو 12 ساعت تعلیق و منظور حذف صدای جیر جیر. ما فقط می توانیم آرزو می کنم که دن Scavino روزی می شود این ایمیل.

انصراف خود را Frontier اشتراک. با عرض پوزش اگر شما می توانید نیست.

Illustration for article titled Its the 10th Anniversary of That Time Mark Zuckerberg Showed the World His True Sweaty Self

تصویر: گتی

در نهایت دولت با انجام دور یک مراسم از تصویب به ناراحتی های مختلف از بزرگسالی: 45 دقیقه تماس تلفنی خود را با ارائه دهنده خدمات اینترنت مجادله بیش به همین دلیل وجود یک 10 دلار ماهانه “هزینه اجاره” در قبض خود را به یک روتر استفاده نمی کنید ، یک قانون تصویب شده در سال 2019 ساخته شده است آن را غیر قانونی برای Isp ها به اتهام هزینه اجاره برای روتر برای افرادی که خود را خود را—اما به عنوان Ars Technica گزارشFCC اجازه شرکت به نگه داشتن شارژ تا ماه دسامبر تحت پوشش مشکلات مالی (در Isp ها) با توجه به covid-19 بیماری همه گیر. شرکت Frontier گرفته و آنها را در آن سخاوتمندانه ارائه خواهد شد نگه داشتن شارژ شما تا زمانی که آن را ندارد به. آن است که یک آمریکایی درست مخابرات شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>