آن را سخت به تصور کنید که تا به حال پیدا کردن یک کوچکتر سفر ماوس از این

به عنوان مفید به عنوان یک ساخته شده است در لای شیار است وجود دارد بسیاری از کاربران لپ تاپ که کاملا نفرت گزینه است. به آنها یک ماوس است که هنوز هم تنها راه را برای فشار به یک مکان نما در اطراف, و برای کسانی که بار زمانی که آنها را به سفر شگفت انگیزی کوچک CheerPod بسته به مقدار قابل توجه از قابلیت به جیب دوستانه دستگاه که به اندازه یک فندک.

تبلیغات

با استفاده از CheerPod به نظر می رسد مانند یک بیت از یک عمل تعادل بین سنتی ماوس و پد لمسی. می توان آن را تضعیف دور یک میز برای کنترل ویندوز یا macOS’ مکان نما بیش از بلوتوث با یک جفت چپ و راست قابل کلیک کردن دکمه های مورد استفاده برای انتخاب. اما سطح CheerPod همچنین دارای قابلیت چند لمسی بنابراین بسته به اینکه چگونه بسیاری از انگشتان دست شما بقیه در بالا حرکت موش کوچک در اطراف می تواند به طور متناوب حرکت اسناد سوئیچ بین پنجره ها و برنامه, و یا فعال مختلف دیگر حرکت-کنترل میانبرهای هر سیستم عامل پشتیبانی می کند.

برای کسانی که بار زمانی که شما فقط لازم نیست اتاق را با صدای تلپ یک ماوس به طرف پایین در کنار لپ تاپ خود را مانند زمانی که کار بر tiny تلنگر به پایین میان وعده tray در یک هواپیما CheerPod همچنین ویژگی های ساخته شده در ژیروسکوپ بنابراین شما می توانید آن را به عنوان یک موس هوا و کنترل کامپیوتر شما را از مکان نما به سادگی با نگه داشتن ماوس را در دست خود و حرکت آن را در اطراف. آن را حتی می تواند به عنوان یک کنترل از راه دور برای کنترل نمایش اسلاید و سازندگان آن را حتی شامل یک اشاره گر لیزری چرا که چرا که نه ؟

تبلیغات

وجود دارد احتمالا یک بیت از یک منحنی یادگیری وقتی که می آید به تسلط بر CheerPod مانند به خاطر سپردن نه به طور تصادفی جایی بیش از حد بسیاری از انگشتان دست بر روی آن در حالی که با کشیدن آن را در اطراف. آن اندازه کوچک نیز به معنی آن نیست نگاه مانند آن را بیشتر ارگونومی دوستانه دستگاه. اگر شما با استفاده از یک ماوس است که احساس می کند مانند آن بوده است سفارشی تولیدات به کف دست خود را, شما ممکن است یک زمان سخت مورد استفاده قرار گرفتن به نحوه برگزاری CheerPod. اما به نظر می رسد مانند یک جزئی تجارت با توجه به این موش کوچک نیاز به فضای کمی در کیف لپ تاپ خود و حتی می تواند توان به راحتی انجام شده در جیب پیراهن.

اگر وجود دارد یک دلیل خوب به تردید انداختن $49 (مدت زمان محدود تخفیف برای زود قبل از دستور) در CheerPod این است که سازندگان آن در حال استفاده از Indiegogo کمپین crowdfunding برای آوردن آن به بازار است. آن را طولانی پس از دمیده گذشته اصلی آن بودجه هدف آن کمک می کند اما این نادر است برای دیدن یک crowdfunded ابزار اجرا را به تاخیر پیش بینی نشده و یا مشکلات آن را به عنوان حرکت از کاربردی مرحله نمونه اولیه برای یک محصول آماده برای تولید انبوه است که بیشتر پیچیده در حال حاضر با این بیماری همه گیر هنوز هم آوردن جهان است. اگر شما قبل از سفارش آن را یک ایده بد به وعده سپتامبر سال 2020 تاریخ تحویل با یک دانه نمک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر