آن را سخت به این باور است که این شایان ستایش Pangolins می تواند متصل به کروناویروس

Unfortunately, pangolins are some of the most trafficked mammals on the planet.

متاسفانه pangolins برخی از مهمترین قاچاق پستانداران در این سیاره است.
عکس: اسحاق Kasamani (خبرگزاری گتی ایماژ)

علم در حال حرکت است رکورد سرعت را امتحان کنید برای جلوگیری و درمان این رمان coronavirus است که در حال حاضر آلوده بیش از 7.8 میلیون نفر در سراسر جهان است. با وجود پیشرفت های ساخته شده به سوی یک ممکن است واکسنهنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات است که ما لازم نیست که برای پاسخ به. یکی از آنها می رود بازگشت به آغاز: چگونه coronavirus شروع به آلوده کردن انسان?

کارشناسان می گویند به احتمال زیاد سناریو این است که coronavirus منتقل شد از حیوانات به انسان است. برخی از کارشناسان از جمله سازمان بهداشت جهانی (WHO)نقطه به نقطه خفاش ها به عنوان متهم. وجود دارد همچنین برخی از مطالعات نشان می دهد که این ویروس ساخته شده پرش از خفاش ها به انسان ها از طریق یک واسط منبعمانند pangolins.

Pangolins eat ants, terminates and larvae. They don’t have teeth.

Pangolins خوردن مورچه ها خاتمه و لارو. آنها نمی باید دندان.
عکس: اسحاق Kasamani (خبرگزاری گتی ایماژ)

اگر چه بسیاری از فکر می کنم آنها خزندگان pangolins در واقع پستانداران در هر صندوق جهانی حیات وحش. آنها تحت پوشش در مقیاس است که استفاده از آنها برای محافظت از خود را از شکارچیان. اما نه تنها مکانیسم دفاعی. مخلوقات حلقه را به یک توپ اگر آنها احساس خطر می کنند و با استفاده از دم خود را پر از تیز فلس برای دفاع از خود.

Pangolins خوردن مورچه ها و موریانه و لارو. یک واقعیت جالب: آنها ندارد و دندان است. به خوردن آنها انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را با مهم زبان است که می تواند بیش از بدن خود را. من شخصا فکر می کنم آنها در حال ناجور شایان ستایش و من نمی تواند به توقف ooo مست در این عکس ها.

Pangolins curl up into a ball when they feel threatened.

Pangolins حلقه را به یک توپ زمانی که آنها احساس خطر می کنند.
عکس: اسحاق Kasamani (خبرگزاری گتی ایماژ)

متاسفانه pangolins یکی از ترین به طور غیر قانونی معامله پستانداران در این سیاره است. آنها در تقاضای بالا در کشورهایی مانند چین و ویتنام که در آن مردم خود را در نظر بگیرید گوشت به ظرافت. Pangolin ترازو نیز مورد استفاده در طب سنتی چینی و داروهای محلی اگر چه برخی از حفاظت از حیات وحش گروه استدلال می کنند که وجود دارد کافی پایدار جایگزین برای فلس است.

A rescued pangolin in Uganda.

یک نجات pangolin در اوگاندا.
عکس: اسحاق Kasamani (خبرگزاری گتی ایماژ)

با توجه به تحقیقات زیست محیطی سازماندر دهه گذشته به تنهایی اعتقاد بر این است که بیش از یک میلیون pangolins گرفته شده از طبیعت در آسیا و آفریقا است. وجود هشت گونه از pangolins در آفریقا و آسیا است. همه آنها طبقه بندی شده به عنوان “آسیب پذیر” یا “به شدت در معرض خطر” و حفاظت شده توسط قوانین بین المللی.

با این وجود این مخلوقات کوچک را بدست برخی از خبر خوب می بینم.

Rescued pangolins in Uganda.

نجات pangolins در اوگاندا.
عکس: اسحاق Kasamani (خبرگزاری گتی ایماژ)

در این ماه چین حذف pangolin مقیاس از یک مقام رسمی 2020 لیست از مواد تشکیل دهنده مورد تایید برای استفاده در طب سنتی چینی, گاردین گزارش داد. این حرکت در می آید و پس از این کشور دولت جنگلداری و مرتع دولت مطرح pangolin را در وضعیت حفاظت شده و به بالاترین سطح خود در هفته گذشته. تغییر در وضعیت بلافاصله موثر است.

مجازات برای کسانی که گرفتار شکار killing قاچاق و یا تجارت آنها است که در حال حاضر از 10 سال در زندان است.

A pangolin looks for food on a private property in Johannesburg, South Africa.

یک pangolin به نظر می رسد برای مواد غذایی در یک ملک خصوصی در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی است.
عکس: Themba Hadebe (AP)

در روزهای اخیر pangolin فعالان در چین منتشر شد یکی از حیوانات وحشی. این pangolin که داوطلبان نام Lijin شده بود را نجات و بازسازی در استان ژجیانگ است. ژو Jinfeng, دبیر از چین حفاظت از تنوع زیستی و سبز صندوق توسعه گروه که منتشر pangolin گفت: حمایت شد یک شروع خوب است اما “به اندازه کافی خوب نیست.”

ژو آسوشیتدپرس گفت که تلاش ها برای توقف فروش pangolins در چین دریافت یک افزایش با افزایش در جهانی آگاهی از حیات وحش حیوانات تجارت مربوط به شیوع کروناویروس در ووهان شهر جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده است. چین در پایین ترک خورده حیات وحش حیوانات تجارت در ماه های اخیر.

او گفت گروه خواهد بود با انتشار یک خیلی بیشتر pangolins به زودی. در آینده ژو می خواهد برای آزادی اسیر pangolins در چین به وحشی. او همچنین می خواهد برای سوزاندن مصادره pangolin مقیاس در تلاش برای پایان دادن به تجارت غیر قانونی از این حیوانات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>