خارش.io بازی بسته نرم افزاری را افزایش می دهد $1 میلیون نفر در کمتر از 24 ساعت برای عدالت نژادی

خارش.io دیجیتال یک بازار برای بازی های indie کرده است بیش از 1 میلیون دلار در کمتر از 24 ساعت از یک بسته نرم افزاری است که به دنبال حمایت نژادی عدالت است.

این بسته نرم افزاری به صورت نژادی و عدالت و برابری شامل 742 بازی از 564 توسعه دهندگان به ارزش کل $3,453. با این حال خارش است.io است که فروش این بسته نرم افزاری برای تنها یک حداقل کمک مالی از $5 است که قطعی سرقت.

محتویات این بسته نرم افزاری از محدوده کوچکتر بازی به گواهی indie بازدید مانند Oxenfree, گسترده, کون بزرگ, ژاکت, زمینی, امشب ما شورش, یک پیاده روی کوتاه, یک Mortician داستانو سوپر شش گوش, فقط به نام چند.

این بسته نرم افزاری ثابت می شود محبوب در شروع با $234,000 مطرح شده تنها پس از حدود شش ساعت است. همانطور که از زمان نوشتن خارش است.io در حال حاضر مطرح شده بیش از 1.1 میلیون دلار با نه روز هنوز هم در سمت چپ در فروش. آن مقدار که انتظار می رود به رفتن نگه دارید تا به خصوص با 185 بازی های جدید به زودی اضافه شده به بسته نرم افزاری و احتمالا حتی بیشتر در طول دوره از فروش.

خارش.io اهدا خواهد شد تمام درآمد حاصل از این بسته نرم افزاری را برای فروش به NAACP دفاع حقوقی و صندوق آموزشی و مجموعه ای از جامعه وثیقه بودجه که در حال حمایت از مردم پشت سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست که جنبش را تشدید کرده پس از مرگ غم انگیز جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس.

بازی صنعت در پاسخ به آمریکا و ناآرامی های اجتماعی

صنعت بازی است پاسخ داد: در راه های مختلف به ناآرامی های اجتماعی فراگیر از طریق ایالات متحده است. در حالی که خارش.io است که جمع آوری پول از آن بسته نرم افزاری به صورت نژادی و عدالت و برابری و چندین ناشران و توسعه دهندگان متعهد شده اند کمک های مالی برای حمایت از علت است.

برخی از بازی های مربوط به حوادث از جمله سونی آخرین پلی استیشن 5 رویداد بودند با تاخیر خود را به تظاهرات در حالی که نگاهی به دو تعطیل Grand Theft Auto آنلاین و Red Dead آنلاین برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>