ایتالیا ‘Immuni’ COVID-19 تماس با ردیابی برنامه با استفاده از گوگل, اپل, تکنولوژی

Rome. Phase 2 Daily life in the capital pictured a girl in Trevi Fountain. (Photo by: Francesco Fotia/AGF/Universal Images Group via Getty Images)
AGF via Getty Images

ایتالیا منتشر کرده است رسمی آن COVID-19 تماس با ما-ردیابی نرم افزار که ساخته شده است در چارچوب توسعه یافته توسط اپل و گوگل به مسیر عفونت. چهار منطقه — Liguria, Abruzzo, Marche و Puglia — شروع خواهد شد خلبانی Immuni (به ایتالیایی برای “ایمنی بدن”) در ژوئن 8th, با توجه به انتخاب. این برنامه بعد از آن خواهد شد در دسترس ساخته شده در سایر نقاط کشور است.

Immuni یکی از چند نرم افزار برای استفاده از اپل و گوگل تماس با ما-ردیابی API و زیر یک سوئیس آغاز خلبانی هفته گذشته است. این بیماری همه گیر است آمار ایتالیا سخت تر از بسیاری از کشورها به عنوان آن ادعا کرده حداقل 33,500 زندگی وجود دارد. این کشور شروع به کاهش مستند محدودیت در اوایل ممکن است, اما هنوز هم وجود دارد ترس است که این عفونت ممکن است نرخ افزایش می یابد یک بار دیگر مگر اینکه مردم پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی برنامه با استفاده از بلوتوث به مبادله کدهای بین دستگاه های تلفن همراه. اگر کسی تست مثبت برای COVID-19 و آنها را علامت که وضعیت در Immuni آن را هشدار به افرادی که در مجاورت نزدیک با آن شخص. آنها را توصیه به خود جدا کنید و تست شده برای ویروس خود را به منظور محدود کردن گسترش COVID-19.

نگرانی مطرح شده است که این برنامه را نقض حریم شخصی مردم. اما دولت ایتالیا می گوید برنامه شخصی را جمع آوری و یا منطقه جغرافیایی داده است. داده های ذخیره شده در گوشی های هوشمند رمزگذاری شده است به عنوان ارتباط بین برنامه و سرور. تمام برنامه های مربوط به دیتا, آیا مردم خود دستگاه و یا سرور باید حذف شود زمانی که آن را دیگر مورد نیاز و یا تا پایان سال در آخرین.

اگر چه Immuni نیست اجباری بیشتر افرادی که استفاده از آن موثر تر خواهد بود آن را دولت گفت. اما یک بررسی انجام شده در اواخر ماه گذشته پیشنهاد کرد که فقط 44 درصد از ایتالیایی ها خواهد شد و یا احتمالا دانلود نرم افزار.

در این مقاله: covid-19, کروناویروس, ایتالیا, تماس, ردیابی, contacttracing, برنامه, بهداشت, پزشکی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>