آن 100 درجه در سیبری امروز. بله که سیبری


A view of an energy plant’s dumpsite in Novosibirsk, a city in the Russian region of Siberia.

نمایی از یک کارخانه انرژی را dumpsite در نووسیبیرسک یک شهرستان در روسیه و منطقه سیبری.
عکس: Rostislav Netisov (گتی ایماژ)

یک دمدمی مزاجی heatwave شده است سوزان بیشتر از قطب شمال برای سال در حال حاضر, اما آن را شکست سوابق شنبه هنگامی که درجه حرارت آمار 100.4 درجه فارنهایت در یک شهر در سیبری یکی از روسیه و مناطق شمالی.

تبلیغات

این احتمال وجود دارد داغترین دمای ثبت شده در شمال دایره قطب شمال فردا هواشناس جف Berardelli در توییتر نوشتهر چند ضبط شده است که هنوز در انتظار تایید.

اگر شما با داشتن مشکل در تجزیه چرا این چنین یک معامله بزرگ در اینجا یک دوز از چشم انداز است که شما را ورم چشم از: Verkhoyansk یک شهر که حتی فاrther شمالی از Fairbanks, آلاسکا, تا به حال به همان تعداد از 10o درجه روز ثبت به عنوان میامی فلوریدا. (مطمئن شوید که آن را تنها یک, اما به من بگویید که نه مجنون.)

تبلیغات

گزارش از رکورد شکنانه گرما به سرعت رفت و ویروسی آنلاین به اشتراک گذاشته شده توسط هواشناسان در سراسر جهان و حتی سوئد تغییر آب و هوا فعال گرتا Thunberg. در حالی که 2019 شد روسیه داغترین ثبت شدهدر این سال در حال حاضر به نظر می رسد آماده برای پیش افتادن از آن است. ماه گذشته سیبری گزارش درجه حرارت حدود 40 درجه بالای نرمال برای این زمان از سال است. (همچنین بخش هایی از این منطقه در آتش. و از آنجا که شما می دانید آنچه آنها می گویند در مورد اخبار بد در آینده threes من به انتظار برای برخی از گودزیلا-مانند kaiju به ظهور از یخ ذوب شده).

Verkhoyansk است که خانه را به یک کمی بیش از 1000 نفر نیز دارای رکورد که در آن شما می توانید پیدا کردن بزرگترین دما بر روی زمین است. در حالی که آب و هوا دارد سرد می شود پایین به حدود 80 شنبه شب درجه حرارت به طور منظم به سقوط و زیر صفر با کمترین میزان ثبت شده در -90 درجه است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

آخر این هفته تاریخی گرما است که به سادگی آخرین ترسناک در قطب شمال به عنوان منطقه همچنان به دریافت خسروانه پیچ با اثرات تغییر آب و هوا. ماه گذشته یخ دریا حدی رسید که پایین ترین سطح تا کنون ثبت شده است. من می دانم که من گفته ام که قبل از سال 2020 به طور جدی نیاز به برخی از سرما اما این بار من معنی آن را به معنای واقعی کلمه.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>