دیگر تعمیر و نگهداری راهنما

ماشین خود را می توانید صحبت کنید اما می داند که چگونه برای برقراری ارتباط به شما بگویم که چیزی اشتباه است. نارنجی موتور به شکل آیکون که چشمک می زند در خوشه ابزار است که راه خود را از اجازه دادن به شما می دانید آن نیاز به توجه. آن را نادیده بگیرد و نگران نباشید اگر شما آن را ببینید. لیستی از مشکلات است که می تواند ماشه بررسی موتور نور است و دیدن آن را تضمین نیست که شما نیاز به پرداخت چهار رقم تعمیر لایحه ای را برای نگه داشتن اتومبیل خود را در جاده ها است. گاهی ثابت ارزان و ساده است.

در اینجا 10 تا از رایج ترین مشکلات است که می تواند آغاز یک بررسی موتور نور است. نگه داشتن در ذهن این کد خطا که ناشی از نور به نوبه خود در در وهله اول این است که ذخیره شده در ماشین شما, پردازنده, کامپیوتر, و شما می توانید آن را بازیابی با استفاده از یک روش ساده بلوتوث-مجهز به دستگاه های مرتبط با یک برنامه برای به دست آوردن یک ایده دقیق از آنچه که دقیقا اشتباه است در زیر هود.

سنسور اکسیژن شکست

Oxygen sensor
روسلان Kudrin/123rf

اکسیژن سنسور (گاهی اوقات به نام یک سنسور O2) اندازه گیری مقدار unburnt اکسیژن در خودرو سیستم اگزوز. آن را می فرستد داده ها به وسیله کامپیوتر است که با استفاده از آن برای تنظیم مخلوط هوا و سوخت وارد سیلندر. موتور را حفظ خواهد کرد در حال اجرا حتی اگر یک سنسور O2 نیاز به جا شود اما آن را به سوزاندن سوخت بیشتر از حد معمول. در دراز مدت بد O2 سنسور می تواند آسیب قطعات مانند جرقه شمع و مبدل کاتالیزوری. آن را نیز ممکن است باعث یک ماشین به شکست یک تولید گازهای گلخانه ای تست.

به طور متوسط کیفیت سنسور O2 شما را به مجموعه ای در حدود 175 اما هزینه نیروی کار را تا حد زیادی متفاوت است بسته به نوع خودرو و مدل و همچنین موقعیت جغرافیایی خود را. در نهایت به خاطر داشته باشید که اکثر اواخر مدل خودرو بیش از یک سنسور O2.

سست سوخت کلاه

Gas cap
جان گرگ/123rf

سست سوخت کلاه یکی از دلایل شایع ترین چرا چک موتور روشن. کلاه بخشی بسیار مهم از یک سوخت خودرو تحویل سیستم. آن را به ویژه مانع از بنزین دود از خروج از مخزن سوخت و کمک می کند تا حفظ کل سیستم تحت فشار صحیح.

اگر خود را چک موتور روشن بلافاصله پس از پر کردن بکشید و مطمئن شوید که درپوش ندارد سست و یا هنوز هم بر روی سقف ماشین خود را. گاهی اوقات کلاه نیاز به جا شود اما این یک مشکل نیست که رفتن به ضربه کیف پول خود را سخت است. اکثر فروشگاه های قطعات خودرو حمل جهانی-مناسب کلاه گاز که هزینه در جایی در مجاورت $15.

مبدل کاتالیزوری شکست

Catalytic converter failure

مبدل کاتالیزوری است که یکپارچه به یک خودرو سیستم اگزوز. آن را تبدیل مونوکسید کربن تولید شده در طی فرآیند احتراق به دی اکسید کربن. آن را نسبتا ساده و شکست آن اغلب می تواند مانع شود. این خبر خوبی چون یک هزینه بین $200 و 600 دلار بسته به نوع ساخت و مدل. هر دیر-مدل ماشین است که اجرا می شود در بنزین دارای یک مبدل کاتالیزوری.

انجام تعمیر و نگهداری منظم (مانند تغییرات نفت) در زمان کلیدی است برای نگه داشتن خودرو خود را مبدل کاتالیزوری در دستور کار است. اگر شما در شهرستان زندگی می کنند و عمدتا رانندگی در مسافت های کوتاه را در ماشین شما در بزرگراه در هر حال حاضر و پس از آن به اطمینان مبدل کاتالیزوری دریافت نمی کند مسدود است. و مثل همیشه نگه داشتن چشم و گوش باز به صورت غیر معمول برای تلفن های موبایل و یا تغییر رنگ دود از اگزوز.

شمع/سیم پیچ احتراق مسائل

Spark plug
olegdudko/123rf

به عبارت ساده یک سیم پیچ احتراق تولید برق جرقه شمع نیاز برای مشتعل کردن سوخت و هوا مخلوط در سیلندر. اتومبیل های کلاسیک تک کویل اما بسیاری از خودروهای مدرن با استفاده از یک سیم پیچ در هر سیلندر. اگر شما سوار یک V8 در زیر کاپوت شما می توانید از هشت جداگانه کویل. هیولا بوگاتی Chiron است 16. مهم نیست که چگونه بسیاری از شما باید هر چند خطاب کویل تقریبا قطعا ماشه بررسی موتور نور, اما به یاد داشته باشید اگر ماشین خود را می سوزاند دیزل, شما نه انژكتور و نه جرقه شمع.

صحبت از شمع فرسوده و یا خراب شمع می تواند باعث انواع مسائل از جمله یک موتور احتراق ناقص و تردید تحت سنگین شتاب. فرسوده کویل می تواند نمایشگاه همان علائم و می تواند ماشین را خاموش به طور غیر منتظره. کیفیت شمع هزینه بین 10 دلار و 20 دلار در حالی که یک سیم پیچ است که به طور کلی در 50 دلار در محدوده. تغییر خود به خود جرقه شمع نیز ساده تر از آن برای تلفن های موبایل.

بد جرقه سیم پلاگین

Spark plug wire
mediagram/123rf

همانطور که از نام آن پیداست یک جرقه پلاگین سیم انتقال برق از کویل به شمع. بدون آن سوخت و هوا مخلوط در سیلندر نمی مشتعل. اکثریت قریب به اتفاق استفاده از خودروهای تک سیم در هر سیلندر دارد اما در مدل های — قابل توجه برخی از مرسدس Benzes — با دو شمع در هر سیلندر و در نتیجه دو سیم.

علائم بد جرقه پلاگین سیم شامل یک بیکار و یک کاهش قابل توجه در عملکرد موتور و کاهش مسافت پیموده شده گاز. انتظار می رود به صرف در مورد $50 برای مجموعه ای از پلاگین سیم.

توده جریان هوا با سنسور شکست

Mass airflow sensor failure

توده جریان هوا (MAF) سنسور مانیتور چقدر هوا وارد موتور. این بخشی از موتور-سیستم مدیریت بنابراین ماشین شما نمی قادر خواهد بود برای تنظیم به تغییرات در ارتفاع بدون آن. علائم یک MAF شکست شامل یک بیکار مشکل شروع و یک تغییر ناگهانی در موقعیت دریچه گاز و پدال. کاهش مسافت پیموده شده گاز و به تاخیر انداختن همچنین می توانید نشان می دهد MAF مشکل است.

یک MAF برای دیر-مدل خودرو به طور معمول هزینه بین $120 و 150 دلار.

مسائل را با یک aftermarket زنگ

Car alarm
kwangmoo/123rf

Aftermarket زنگ ویران می تواند اتومبیل خود را اگر آن را به درستی نصب شده است. آن می تواند تخلیه باتری ماشه بررسی موتور نور و یا حتی جلوگیری از وسیله نقلیه از شروع. سپس زمانی که شما دست کم انتظار آن را در وسط شب به دلیل یک برگ از یک درخت بلوط کاهش یافت و در هود.

اگر مسائل فوق صدای آشنا, شما نیاز به زنگ ثابت, نصب و یا جایگزین به طور کامل توسط صالح مکانیک. گرفتن آن را درست انجام شود در وهله اول ممکن است کمی بیشتر هزینه, اما صلح از ذهن می آید که با داشتن یک کاملا کاربردی alarm بی بها است.

نشت خلاء

Car vacuum hoses
Olivér Svéd/123rf

هر خودرو دارای یک سیستم خلاء است که انجام طیف گسترده ای از توابع. ترمز تقویت کننده خلاء عمل و سیستم خلاء نیز کمک می کند کاهش تولید گازهای گلخانه ای مضر توسط مسیریابی دود به عنوان بنزین تبخیر از طریق موتور. اگر خودرو خود را غیر فعال شروع به افزایش و یا حل و فصل در غیر منتظره ای بالا rpm نشت خلاء می تواند مقصر باشد.

شلنگ خلاء می تواند به خشک شدن و ترک آنها به عنوان سن به خصوص اگر آنها در معرض گرمای شدید یا سرمای شدید. این شایع ترین علت خلاء نشت. دیگر مسائل مشترک شامل ترک خورده و اتصالات اتصالات سست. خلاء خطوط هزینه فقط چند دلار در هر, اما ردیابی منبع نشت می تواند وقت گیر و گران است اگر شما در حال انجام کار خود را.

گاز اگزوز چرخش شیر شکست

Exhaust gas recirculation valve
Dmitrii Bachtub/123rf

این چرخش گاز اگزوز (EGR) سیستم باعث کاهش مقدار نیتروژن اکسید که از این ماشین موتور و کمک می کند تا آن را اجرا موثر تر است. آن را هدایت داغ گازهای خروجی از اگزوز به اتاق های احتراق که هوا گرم تا سوخت و باعث می شود آن را آسان تر برای سوزاندن. آن را نیز کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

سوپاپ EGR می تواند مسدود کردن و یا به طور کامل شکست. اگر شما حتی کمی مکانیکی تمایل شما می توانید حذف شیر آن را پاک کردن و نصب مجدد آن در مقدار نسبتا کوتاه از زمان. اگر دریچه نیاز به جا شود انتظار می رود به پرداخت حداقل $125 برای یک نام تجاری جدید نصب شده-کیفیت واحد.

باتری های مرده

Dead battery

باتری است که به عنوان ساده به عنوان آن مهم است; بدون آن ماشین خود را نمی خواهد شروع به نور تا راه پیش رو و یا شارژ تلفن خود را. امروز باتری های گذشته بسیار طولانی تر از قبل و آنها تعمیر و نگهداری رایگان. قیمت جدید بستگی به نوع ماشین شما درایو اما طرح گذراندن حداقل 100 $برای یک باتری با کیفیت.

تغییر و یا شارژ باتری خود را است یک کار نسبتا آسان است اما نگه داشتن در ذهن است که در برخی از اواخر اتومبیل های مدل, این به خاک سپرده شد بی شماری پلاستیک را پوشش می دهد و ممکن است آن را کمی دشوار است برای دسترسی به. همچنین توجه داشته باشید که قطع باتری اغلب خود را تنظیم مجدد سیستم استریو. اگر شما لازم نیست که کد درخواست فروشنده های محلی خود را برای آن را قبل از شما unbolt مثبت و منفی پایانه است. در غیر این صورت شما با رانندگی در سکوت.

من بررسی موتور نور است. در حال حاضر چه ؟

اتومبیل های مدرن پر از تکنولوژی بالا زنگ ها و سوت, اما شما هنوز هم نیاز به توضیح جداگانه aftermarket دستگاه به کشف که چرا بررسی موتور نور است. بسیاری از رانندگان به سادگی به ماشین خود را به نمایندگی است. این راه آسان اما آن را نیز گران ترین مسیر را.

اگر شما می خواهید به جست و خیز یک سفر به تعمیرگاه صرف چند دلار در یک بلوتوث-سازگار OBD II اسکنر (یا پیشرفته تر آداپتور) و دانلود یک برنامه سازگار مانند گشتاور از هر Google Play Store یا فروشگاه App اپل. شما می توانید ابزار و نرم افزار برای کمتر از $15.

آماده است ؟ شروع با پیدا کردن ماشین خود را به پورت OBD دوم. معمولا در راننده footwell نه چندان دور از هود انتشار, اما گاهی اوقات آن را پنهان در پشت کنسول وسط و یا در یک محفظه ساخته شده را به طبقه. موجود در اسکنر راه اندازی نرم افزار بر روی تلفن خود را و ارور کدهای ذخیره شده در ماشین ECU ظاهر خواهد شد بر روی صفحه نمایش. گاهی اوقات کدهای به وضوح توضیح داده شده; بار دیگر شما نیاز به انجام یک کمی از جستجو برای کشف کردن آنچه P1301 معنی.

وجود دارد حرفه ای درجه اسکنر کد که دقیق تر هستند اما همچنین بسیار گران است. برخی از فروشگاه های قطعات خودرو اجرا خواهد شد یک آزمایش تشخیصی به صورت رایگان. اما گرفتن یک اسکنر بلوتوث و یک نرم افزار را به شما صرفه جویی در وقت و پول در حالی که شما بیشتر ماشین-زرنگ و دانا.

بنابراین بررسی موتور نور به من می گوید که من باید fix my car?

بررسی موتور نور را فراهم می کند یک ایده — گاهی اوقات دقیق و گاهی اوقات مبهم — از چه چیزی اشتباه است با یک ماشین. آن را ندارد به جای یک مکانیک ماهر, با این حال.

به عبارت دیگر لازم نیست صبر کنید تا بررسی موتور نور می آید به تعمیر ماشین شما. ECU است که قصد ندارم به شما هشدار می دهند که پمپ آب است که در مورد به شکست که یکی از مفاصل توپ فرسوده یا این که A/C است که برای جلوگیری از باد سرد در اواسط ماه اوت است. اگر ماشین شما درایو برای تلفن های موبایل و یا بوی خنده دار, یا آن را تعمیر و یا آن را به کسی که می تواند.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت