است Infinite واقعا ضبط همه چیز شما کپی در iOS?

اپل iOS 14 زیادی حفظ حریم خصوصی جدید از ویژگی های است که می فرستد به شما یک اطلاع رسانی در هر زمان یک برنامه بازرسی چه در آی فون خود را به کلیپ بورد. آن را مانند تلفن های موبایل های هوشمند علاوه بر این, اما آن را نیز کشف برخی از برنامه به طور بالقوه نگران کننده رفتار از چندین برنامه.

تبلیغات

نگاهی به این مثال ارسال شده توسط کاربر توییتر جرمی برگ نشان می دهد که همه سیستم عامل iOS 14 کلیپ بورد هشدار او دریافت کرد که با استفاده از Infinite:

تبلیغات

توسعه دهندگان چند نگاه به مسئله به دیدن آنچه که قرار بود. با توجه به یافته ها و متعاقب آن بحث و گفتگو در توییتر به نظر می رسد که این برنامه تنها خواندن کلیپ بورد به جای گرفتن کپی و یا صرفه جویی در داده های آنها وجود دارد پیدا کنید—در تئوری.

مشروع وجود دارد دلایل که چرا یک برنامه این کار را انجام, بنابراین من نمی خواهد اگر احساس خطر و یا هنگامی که شما ببینید این اطلاع رسانی در برنامه های مورد علاقه خود را.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

برخی از توسعه دهندگان و حتی پیدا است که برنامه های خود را در حال تحریک اطلاع رسانی به طور غیر منتظرهحتی اگر آنها ساخته نیست برای دسترسی به کلیپ بورد در وهله اول—so این امکان وجود دارد که رابط های برنامه کاربردی جدید در iOS 14 که باید اجرا شود توسط یک برنامه برای جلوگیری از بیش از اطلاعیه برای رفتار غیر منتظره.

تبلیغات

هنوز هم آن را می سازد یک تعجب می کنم که چگونه بسیاری از این برنامه ها مخفیانه دسترسی به iOS کلیپ بورد و اگر آنها انجام داده ایم همان چیزی که در اندروید و iOS نسخه بدون دانش ما. اما من شرط می بندم که بسیاری از مردم در حال رفتن به یک سوال زمانی که آنها را ببینید یک اطلاع رسانی مثل این: شما باید نگران است که Infinite و برنامه های دیگر می تواند سرقت کلیپ بورد خود را داده ؟

من می گویند “هیچ” برای Infinite بر اساس آنچه که این شرکت گفته است. اما من نمی خواهد گسترش پتو که اعتماد به هر برنامهبه خصوص اگر شما مستعد ابتلا به سرهم بند با تست نشده به آرامی بررسی برنامه های کاربردی از توسعه دهندگان ناشناخته.

تبلیغات

در یک دنیای کامل, اپل خواهد تنظیم آن اطلاعیه به وضوح نشان می دهد هنگامی که یک برنامه اسکن کلیپ بورد خود را برای دیدن اگر هر چیزی است که بر روی آن در مقابل هنگامی که آن را به طور فعال با استفاده از اطلاعات موجود در کلیپ بورد برای هدف دیگری. حتی پس از آن برنامه های همیشه قادر به دسترسی به کلیپ بورد بدون محدودیت.

تبلیغات

در حال حاضر آن را عاقلانه به دو بار فکر می کنم در مورد آنچه شما کردم کپی به کلیپ بورد دستگاه قبل از باز کردن و یا زمانی که شما در حال استفاده از یک برنامه. شاید بهتر است برای کپی و چسباندن اطلاعات مهم خود را, آدرس ایمیل خود و رمز عبور خود را 2FA کدهای ، —اگر شما می توانید آن را جلوگیری از.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de