اپل ممکن است به زودی به عنوان پایانه های پرداخت جدید اپل کسب

اپل ممکن است به زودی قادر به عملکرد به عنوان تلفن همراه از پایانه های پرداخت با کمک فناوری از راه اندازی است که اپل گزارش به دست آورد.

تکنولوژی مونترال کانادا بر اساس Mobeewave اجازه می دهد تا خریداران برای پرداخت بهره برداری از کارت اعتباری خود و یا گوشی های هوشمند در یکی دیگر از گوشی های هوشمند خود. راه اندازی این نرم افزار تنها نیاز به تراشه های NFC به کار از بین بردن نیاز به سخت افزار اضافی مانند پایانه های کارت.

Mobeewave جزئیات چگونه برنامه آن دسته معاملات در وب سایت رسمی خود را. پس از تایپ کردن در مقدار معامله در برنامه های کارت اعتباری مشتری خواهد شد و سپس شنود گذاشته در پشت گوشی های هوشمند. برنامه خواهد شد و سپس روند پرداخت.

اپل خریداری Mobeewave حدود 100 میلیون دلار بلومبرگ گزارش به نقل از یک منبع آشنا با این موضوع. راه اندازی فناوری کار خواهد با اپل که باید انجام تراشه های NFC پس از 2014. اپل حفظ Mobeewave ده ها تن از کارکنان که ادامه خواهد داد به کار در خارج از مونترال منابع گفت.

روندهای دیجیتال رسیده به اپل و Mobeewave برای تایید و نظرات بیشتر در کسب و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

اپل پرداخت tech

اپل راه اندازی اپل پرداخت در سال 2014 است که اجازه می دهد تا صاحبان آیفون به پرداخت هزینه برای خرید خود را با بهره برداری از دستگاه های خود را در فروشگاه پایانه است. این بود که به دنبال آن در سال گذشته توسط اپل کارت که راه اندازی شد و با همکاری گلدمن ساکس و مسترکارت.

اگر اپل ادغام Mobeewave فناوری به اپل پرداخت و اپل کارت در اپل آن را به طور مستقیم در رقابت با مربع فراهم می کند که سخت افزار و نرم افزار برای موبایل گزینه های پرداخت.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im