آیفون 12 خرید خواهد شد بنا به گزارش شامل آداپتور برق

خرید آیفون آینده 12 ظاهرا نمی آیند با قدرت آداپتور پس زودتر گزارش می دهد که اپل را شامل نمی شود, گوشی, در گوشی های هوشمند را بسته است.

به جای جمله شارژر در آی فون 12 جعبه اپل خواهد بود با انتشار یک جدید 20W آداپتور برق به عنوان یک جداگانه و لوازم جانبی MacRumors گزارش با استناد به یک پژوهش توجه داشته باشید توسط تحلیلگر Ming-Chi Kuo.

این 20W آداپتور برق گزارش شده که از ویژگی های سریع شارژ از طریق USB-C قدرت تحویل خواهد شد شبیه به زمان 18W آداپتور برق تولید که همراه با 5W آداپتور برق به پایان خواهد رسید و در این سال با توجه به Kuo.

شارژر و EarPods اند اجزاء اصلی با هر آیفون خرید اما با شایعه حذف از آیفون 12 جعبه دستگاه ممکن است تنها با رعد و برق به USB-C کابل خود را به عنوان تنها شامل لوازم جانبی.

Kuo انتظار افزایش هزینه های تولید برای آیفون 12 با توجه به گنجاندن 5G پشتیبانی می کند اما حذف از آداپتور برق و EarPods از جعبه اجازه خواهد داد که اپل به فروش گوشی های هوشمند در قیمت قابل مقایسه با آی فون 11 صف.

بیشتر EarPods with iPhone 12?

این EarPods گنجانده شده اند با هر آی پاد و آی فون خرید از سال 2001 اما اپل شده است و در حال دور شدن از سیمی لوازم جانبی صوتی شروع با حذف جک هدفون و راه اندازی AirPods در سال 2016. اگر این گزارش ها درست به نظر می رسد که اپل در حال رفتن تمام در های صوتی بی سیم, شروع با آیفون 12.

اپل انتظار می رود برای راه اندازی چهار مدل برای آی فون 12 با اندازه صفحه نمایش اعم از 5.4 اینچ به 6.7 اینچ است. این دستگاه همچنین شایعه به ویژگی های به روز رسانی یک سری پردازنده به احتمال زیاد به نام A14 Bionic تراشه و یک طراحی است که ممکن است بازگرداندن عناصر از آی فون 4.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de