برنامه های iOS را اجرا می بومی در بازو-صفحه مکینتاش

Mac OS Big Sur

Engadget

گذشته از iOS14 و MacOS Big Sur, اپل همچنین اعلام کرد که اپل و آیفون نرم افزار در حال حاضر قادر به اجرای بومی در بازو-صفحه مکینتاش. این به این معنی است که در حال حاضر تمام برنامه های iOS خواهد بود قادر به اجرا بر روی سیستم عامل Mac OS به عنوان طولانی به عنوان دومی قابل اجرا بر روی اپل سیلیکون خود مبتنی بر سخت افزار است.

به گفته اپل از برنامه های iOS ساخته شد و در همان اپل سیلیکون به عنوان آینده مک سخت افزار آنها خواهد بود قادر به اجرای بومی در سیستم عامل مک بدون هر گونه تغییر. اپل نشان داد که این بازی در نسخه ی نمایشی که در آن آنها قادر به اجرای برنامه های iOS مانند بنای یادبود دره فندر بازی و آرام راست بر روی سیستم عامل Mac OS البته در یک صفحه نمایش کوچکتر است.

اپل همچنین گفته است که حق از کاربران مک با سخت افزار سازگار خواهد بود قادر به دانلود این برنامه های iOS مناسب از فروشگاه App مک. اکثر برنامه قادر خواهد بود به کار اصلاح نشده. در پایان اپل امیدوار است که با این ساده از نرم افزار و سخت افزار است که آن خواهید بود که بسیار ساده تر برای توسعه دهندگان برای ساخت برنامه های کاربردی و نرم افزار است که کار در سراسر اپل خط کامل دستگاه های.

گرفتن همه آخرین اخبار از WWDC سال 2020!

در این مقاله: wwdc2020, اخبار, دنده, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im