iOS 13.5 به طور خودکار می تواند خود را به اشتراک بگذارید پزشکی ID در تماس اضطراری

اپل اپل در حال ساخت آن را آسان تر برای آی فون و اپل دیده بان صاحبان برای به اشتراک گذاشتن اط

توسط DOSTEMANSALAM در 18 اردیبهشت 1399
Medical ID iPhone
اپل

اپل در حال ساخت آن را آسان تر برای آی فون و اپل دیده بان صاحبان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات پزشکی با 911 مراکز تماس های اضطراری. روز چهارشنبه این شرکت گفت: iOS 13.5 که آن شروع خواهد شد نورد بیش از چند هفته آینده اجازه خواهد داد که شما را به راه اندازی تلفن یا ساعت هوشمند برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات شما را ذخیره شده در خود را پزشکی ID به طور خودکار.

اگر شما آشنایی با پزشکی ID آن را یک ویژگی در اپل بهداشت برنامه. شما می توانید آن را ویرایش کنید که شامل اطلاعاتی مانند نوع خون شما هر گونه شرایط پزشکی موجود شما ممکن است تماس های اضطراری به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه مواد غذایی و پزشکی آلرژی است. با قابلیت های جدید خود را اپل دستگاه را با استفاده از محل خود را به تعیین اگر شما در یک منطقه با حمایت برای افزایش اورژانس خدمات داده ها هنگامی که شما تماس با 911. سپس آن را با استفاده از سیستم به اشتراک گذاری پزشکی خود را شناسایی و ایمن. هر آنچه که شما تصمیم گیری در پزشکی ID آن را نیز رمزگذاری بر روی دستگاه شما. این شرکت می گوید: ویژگی های جدید در ارتباط با اپل دیده بان سری 4 و سری 5 سقوط تشخیص tech.

این ایده در اینجا این است که این ویژگی کمک می کند در یک وضعیت که در آن شما ممکن است قادر به صحبت کردن با یک اپراتور 911 خودتان.

این قابلیت های جدید مکمل یکی دیگر از ویژگی های که در iOS در حالی که برای. شما می توانید آی فون خود را به صفحه نمایش خود را ID پزشکی در مواقع اضطراری است. هنگامی که شما به نوبه خود بر روی ویژگی یک آیکون در پایین سمت چپ آی فون خود را قفل صفحه نمایش اجازه می دهد تا اولین پاسخ خود را برای دیدن پزشکی ID کارت بدون باز کردن قفل گوشی خود را. در هر دو موارد پزشکی ID می تواند مفید باشد در طول زمان هنگامی که اولین پاسخ دهندگان در حال حاضر overtaxed با تشکر از coronavirus بیماری همه گیر.

در این مقاله: آی فون اپل دیده بان COVID-19, coronavirus شناسه پزشکی, سلامت, برنامه, بهداشت, پزشکی, ios 13.5 ios, 13, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب