سابرینا Ionescu را قاطع مقاله بازیکنان تریبون یک سال پیش ارائه گفتن foreshadow به ظهور شهرت. بازگشت او به اورگان. او جوانه زدن رابطه با Kobe Bryant. با جسارت می گویند Ionescu و اردک نشده بود هنوز به اوج خود رسید.

آنچه در آن نمی لمس بر او تاخت و تاز کردن در کلاس درس. آن را اشاره نمی, پس زمینه او می خواهم شروع به ساختمان برای عموم چالش مارک های چنین به عنوان Nike — احترام او اضافه شده است — و مسئولانه موضع مسائلی مانند برابری. او در بخشی از دومین گروه از طریق اورگان تبلیغات و نام تجاری مسئولیت کارشناسی ارشد, راه اندازی در دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات برای مطابقت با روند رو به رشد شرکت های پرداختن به مسائل اجتماعی. برنامه درسی با تمرکز بر آینده این صنعت که در آن علامت های تجاری در حال تعادل سود و مسئولیت اجتماعی است.

“اگر مارک نمی توانید مسئول و مردم را چوپانی که مسئول آن حداقل بی ربط و در بدترین حالت بسیار بد برای جهان” گفت: Deb Morrison, مدیر, اورگان, تبلیغات در برنامه.

برای Ionescu او خواهد بود که با نام تجاری به عنوان به خوبی به عنوان چهره نام تجاری مبارزات انتخاباتی. و از آن می آید با بسیاری از مسئولیت است. 22 سال است که در مورد به طور فوری سوپراستار در WNBA یک لیگ که خود را تبدیل به یک رهبر در فعالیت های اجتماعی. آن را تقریبا تضمین شده او را انجام آن در رسانه های بزرگ بازار با نیویورک آزادی که شماره 1 انتخاب کنید در روز جمعه مجازی پیش نویس بازی خواهد کرد و در شبکه’ بارکلیز سنتر.

“من می خواهم به استفاده از این مسئولیت به تاثیر بهتر و رشد آنچه که من در تلاش برای رشد” Ionescu گفته ورزشی یاهو در ماه دسامبر.

موریسون تماس او یک آینده “تغییر agent.” Ionescu آمار به خوبی پوشش نقاط عطف در دادگاه با استعداد باور نکردنی و رانندگی. او را معتبر کاریزماتیک و بسیار قابل عرضه در بازار. و خاموش دادگاه او با استفاده از یک نهایی سال در اورگان به پایان آموزش و پرورش است که مسئولانه ترکیب و تقویت آن است.

Sabrina Ionescu got one more year on the Oregon Ducks basketball court. She also got a Master's education for the next step. (Ethan Miller/Getty Images)
سابرینا Ionescu کردم یک سال بیشتر در اورگان اردک بسکتبال. او همچنین کارشناسی ارشد آموزش و پرورش برای گام بعدی. (اتان میلر/گتی ایماژ)

چرا Ionescu انتخاب خاص از این برنامه کارشناسی ارشد

Ionescu می دانستم که او می خواست برای تکمیل یک سال فارغ التحصیل برنامه قبل از خروج برای امیدوار کننده حرفه ای بسکتبال حرفه ای. موریسون می دانستم که این برنامه این بود که درست در زمان مناسب برای سوپراستار.

“من می دانم که سابرینا. من می دانم که چه مستقیم و کارگردانی او است” موریسون گفت. “و من می دانم که او در حال رفتن به — او در حال حاضر ندارد — حتی بزرگتر پلت فرم به عنوان او می رود وجود دارد. او می تواند کاری با مارک های بزرگ. او خواهید بود کار با Nike, من فرض و یا برخی دیگر از بزرگ تجاری, و من می خواهم او را به تمام ابزار لازم برای انجام این کار در راه حق است.”

بسیاری از این برنامه دانش آموزان که شامل اورگان هم تیمی Minyon مور خواهد رفت بر روی تبلیغات مشاغل. Ionescu را در به صورت از کسانی که تبلیغات.

“این فقط صدا واقعا برای من جالب برای انجام یک برنامه است که می تواند واقعا مربوط به زندگی پس از بسکتبال و فقط شروع به یادگیری زیادی در مورد تبلیغات و برندینگ و چگونه است که نقش در” Ionescu گفته ورزشی یاهو.

نام تجاری مسئولیت بوده است و یک روند در صنعت برای سال در حال حاضر. بیش از سه چهارم از افراد مورد بررسی توسط کلاچ مستقل بررسی پلت گفت: آنها به احتمال زیاد شروع به خرید در یک شرکت است که پشتیبانی از یک موضوع است که آنها انجام می دهند. آنها مشاهده و خرید به عنوان یک فرمت از اعتقادات خود و رتبه آن بالاتر از قیمت. با توجه به بررسی های مصرف کنندگان در حال حاضر ارزش تعهد به محیط زیست و مسئولیت اجتماعی دادن به جامعه محلی و پشتیبانی از جنبش های اجتماعی بیش از قیمت. کسب و کار نیاز به مطمئن شوید که آنها در حال انجام آن راه حق و یا آنها را از دست بدهند مصرف کنندگان و نام تجاری تکرار.

این برنامه با تمرکز بر روی دلسوزی و شجاعت و شفافیت و صحت همه Ionescu کیفیت — در هدایت شرکت های خود را از طریق مواضع و فعالیت. موریسون و کیم شیهان مدیر برنامه کارشناسی ارشد برای دانش آموزان با کنجکاوی یک حس قوی از عمل و یک درایو به استفاده از صدای خود را به خوبی. موریسون می بیند آن صفات در Ionescu و یکی در ابتدا زمین خود برنامه است.

Ionescu نبود حتی در نیمه راه از طریق ترم اول زمانی که او شروع به استفاده از آموزش و پرورش به یادآوری Nike, اورگان سودآور پوشاک, شریک خود را با نام تجاری مسئولیت.

در زندگی واقعی کاربرد: Ionescu لابی نایک برای کشباف

همگروهی مورد بحث نایک در کلاس در طول ترم پاییز و آن را برانگیخت که حس قوی از عمل در Ionescu که مدیران دنبال می شد.

“هر کس می داند که تبلیغات خود را. هر کس می داند که نوع از چیزی که آنها ایستادن برای آنچه که آنها در حال لابی برای” Ionescu گفت. “همیشه از برابری [برای] زنان در ورزش [و] در مسابقه. و به همین دلیل پس از ما صحبت کرده بود و یاد گرفته که من فکر کردم این امر می تواند زمان مناسب برای ایجاد برخی از سر و صدا در مورد [کشباف].”

Ionescu آمد به 2019-20 فصل بی چون و چرای محبوب ترین بازیکن در بسکتبال زنان. در عین حال شما نمی تواند او را به خرید شماره 20 نیوجرسی از دانشگاه اورگان فروشگاه. شما می توانید این خرید شماره 3 نیوجرسی اورگان مردان ستاره Payton Pritchard — بسیار خوب بازیکن بسکتبال اما کسی عینی ندارد به رسمیت شناختن نام Ionescu. (NCAA اجازه نمی دهد که تولید کنندگان به قرار دادن نام, کشباف, اما آن را اجازه می دهد برای شماره های خاص.)

“در پایان روز از آن بود که من بازی بسکتبال زنان و مردان بسکتبال زیرا مردان لباس بسکتبال آمده بود فروش خیلی زودتر از مال من بود,” او گفت:.

چند روز بعد, اورگان, فروشگاه اعلام کشباف در دسترس بود اما در عرض دو ساعت طرفداران بودند که اظهارنظر آنها فروخته شد. زمرد سبز آزادی در ژانویه رفت و به سرعت. برای Ionescu نبود فقط در مورد گرفتن شماره خود را به طرفداران دست او نمی خواهد یک سکه از آن به هر حال — آن را در مورد نایک هسته ای نام تجاری شعار برابری.

“بسیاری از هم تیمی های بسیار شناخته شده است و بسیاری از مردم خرید هم تیمی های من’ [لباس] و کاملا رک و پوست کنده بسیاری از دیگر [زنان] NCAA بازیکنان از مدارس دیگر” Ionescu گفت. “پس از آن بود لزوما فقط من مایل معدن به فروش می رسد. که واقعا در نوع مسیر از آنچه که من در تلاش بود برای حمایت. آن را فقط بیش از زنان در ورزش باید در خارج وجود دارد. و نایک می گوید: آنها بر این باورند در برابری — که آنها انجام می دهند — آنها باید چیزی در مورد آن انجام. و آنها را انجام داد.

“این عالی بود برای دیدن آنها جلو آمده و قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود و دفاع از آن است.”

تا Ionescu, Nike هرگز به فروش می رسد زنان بازیکن بسکتبال کالج نیوجرسی در وب سایت خود را. نه Candace پارکر. نه سو پرنده. نه Breanna استوارت. کلمات او به معنی چیزی است که در حال حاضر. او مجبور نایک برای دیدن مسئولیت خود را به ارزش های آن گفت: آن را نگه می دارد.

“من فکر می کنم نایک در آن بسیار جالب موقعیت داشتن و مایل به راست است ؟ — اما نیاز به پاسخ به شگفت انگیز خود را اثرگذارندهها گفت:” موریسون در 14 سال به عنوان مدیر. “و سابرینا هر روز بیشتر از تاثیر گذار در این راه است. بنابراین من مطمئن هستم که نایک به فکر می کنم چگونه فراموش کنیم درست است؟’ و این چیزی است که او با ما صحبت در مورد. چگونه ما درست است؟”

که با نام تجاری مسئولیت در زندگی واقعی نرم افزار. و پلت فرم تنها رشد پس از آن.

Ionescu قدرت به عنوان چهره بسکتبال زنان

پیش از شکرگزاری اورگان سفر 2,800 مایل در سراسر کشور به بازی سیراکوس یک برنامه در رتبه بندی اما نه یک نیروگاه.

در خارج از انتظار در پر باد گوشه حامل گنبد شد 16 ساله, دوقلو, امرسون و اوری Leyhue که تا به حال سفر 750 مایل فقط برای دیدن Ionescu بازی در فرد است. آنها پرواز را به بازی با مادر خود Stephenie به عنوان روز تولد خود را در حال حاضر بعد از ستاره از راه دور برای سال. آنها او را تحسین استعداد و توانایی و هرگز مرعوب و این بازی بود که نزدیک به آنها را که مناسب به برنامه خود را.

“این خوب است برای دیدن یک زن وجود دارد که ساخت یک نام برای خود از آنجا که معمولا شرکت ها می خواهند برای رسیدن به مردان برای اولین بار قبل از آنها به زنان” امرسون گفته ورزشی یاهو با یک توجه داشته باشید از توافق از اوری. “و زنان می تواند بسکتبال بازی فقط به عنوان به خوبی به عنوان مردان. آن را خوب است برای دیدن زنان وجود دارد در رقابت با مردان تا آنجا که نام خود را بزرگ بودن.”

این مصرف کنندگان چادری در هماهنگی اورگان مانتو و حروف به آنها Ionescu مسئولیت زمانی که او را انتخاب همکاران.

Sabrina Ionescu's education in responsible marketing will filter down to her fans, like Emerson and Avery Leyhue. (Cassandra Negley/Yahoo Sports)
سابرینا Ionescu آموزش و پرورش مسئول بازاریابی را فیلتر پایین به طرفداران او مانند امرسون و اوری Leyhue. (کاساندرا Negley/Yahoo Sports)

طرفداران و جمع آوری در گروه برای دریافت Ionescu را تولدش پس از بازی. در ستررس, کانکتیکات, از همه جا وجود دارد قابل مشاهده پچ اردک طرفداران هنگامی که Oregon رفت و برگشت در سراسر کشور در ماه فوریه است. میانگین حضور و غیاب بود تا 51.8 درصد در Matthew Knight عرصه و 43.6 درصد در جاده ها است.

او تاثیر در این بازی این است که روشن و مدیران اجرایی پیدا Ionescu بسیار قابل عرضه در بازار. درجه به سادگی می دهد او یک پا.

“شما در داشتن یک دانش پایه از زبان یک دانش پایه از درک رسانه ها-حقوق توزیع و درک اصول اولیه از زبان یک نام تجاری ممکن است به صحبت می کنند به شما گفت:” Thayer Lavielle یک واسرمن اجرایی که در راه اندازی جمعی زنان را بدست آورد. “[پس از آن] بسیار متفاوت است نسبت به کسی که واقعا هیچ علاقه ای در آن و نوع نمایش برای چک. آنها که دانش آموزان از بازی های مختلف از بازی کسب و کار.”

که تیزهوشی تنها ایستاده برای تقویت آزادی و WNBA به عنوان به خوبی.

گام بعدی برای Ionescu?

به عنوان با اکثر کالج ورزشکاران Ionescu منتظر است تا او را رسما دیگر یک تازه کار برای تصمیم گیری در مراحل بعدی. او قادر خواهید بود به انجام بیشتر و تکامل هر چند زنان محل در ورزش همیشه یک بخشی از آن بسته است.

“یادگیری در مورد که فقط به خاطر سطح بعدی در حال رفتن به پیدا کردن مارک های برای تایید معاملات و پیدا کردن مختلف رسانه ها به چین باورهای خود را با اعتقادات ما و سپس آن را از کار وجود دارد” گفت: Ionescu که نزدیک به نهایی یک کفش مقابله با پوما, Under Armour یا نایک.

او WNBA همسالان هیجان زده به او خوش آمدید به دلایل خارج از دادگاه IQ.

“بدیهی است که استعداد او در دادگاه یک چیز است اما بلوغ و تمایل به صحبت در مورد نابرابری در ورزش زنان چیزی است که من تحسین در مورد او. این نسل بعدی آماده برای مبارزه!” گفت: واشنگتن عرفا ستاره و دو بار MVP النا Delle Donne در Reddit AMA در ماه مارس است.

سال اول WNBA کمیسر کتی Engelbert گفت: لیگ یک مشکل بازاریابی و پیدا کردن راه هایی برای تغییر چگونه مردم در نگاه به ورزش زنان. زمانی که لیگ نوبت به Ionescu برای پیوستن به بازاریابی خود را به عنوان آن را به ناچار خواهد شد و باید آن را به بیش از یک ورزشکار با استعداد.

“من فکر می کنم او به راحتی می تواند این نوع از شکل نمادین,” موریسون گفت. “یکی دوباره که تمرکز هر دو در دادگاه اما من به دنبال کردن دادگاه در آنچه او کرده است. که تمرکز بر روی شما می دانید چیزی در مورد اینکه کودک از مهاجران است که به مانند یک حس قوی از اخلاق در بسیاری از راه های که در کلمه. و است که می آید.

“من می دانم که او می خواهد به نوشتن یک کتاب است. من می دانم که او می خواهد برای حل مشکلات مردم است. و او را قادر به انجام این کار در راه های متعدد با آژانس با نوع منحصر به فرد بودن یک عامل تغییر در جهان است. به طوری که جالب خواهد بود برای دیدن. و این واقعیت است که او این پلت فرم است که اجازه می دهد تا او را به انجام آن فوق العاده است.”

این آخر هفته WNBA را دریافت کنید یک بار در یک نسل استعداد است که تکمیل شده است که با سوابق تحصیلی به مهار آن استعداد است. او پتانسیل را دارد که به طور کامل بازی را تغییر دهید.

یاهو ورزشی’ هنری بوشنل کمک گزارش به این داستان.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو