سرمایه گذاری برنامه Robinhood تکه انگلستان گسترش

The Robinhood vestment app is see on a smartphone in this photo illustration on June 24, 2020 in Washington,DC. - After the suicide of one of his clients, convinced that he had lost hundreds of thousands of dollars, the online broker Robinhood came under heavy criticism. Popular with millennials, the platform is accused by its detractors of trivializing stock market transactions. (Photo by JIM WATSON / AFP) (Photo by JIM WATSON/AFP via Getty Images)
جیم واتسون via Getty Images

پلت فرم سرمایه گذاری Robinhood اعلام کرده است آن را به طور نامحدود به تعویق افتاد آن برنامه ریزی شده راه اندازی انگلستان در پی مملو سال برای این شرکت است. در ایمیل ارسال شده به مشتریان این شرکت گفت که بسته شدن آن صبر کنید لیست و سازندگان آن وب سایت در آینده ای نزدیک. با توجه به عدم اطمینان ایجاد شده توسط COVID-19 و نیز مسائل خود را با پلت فرم آن ساخته شده حس برای Robinhood برای تمرکز بر ما. مانند گسترش بین المللی شده است بر روی یخ قرار داده تا وضعیت جهانی را بهبود می بخشد و هر زمان که می خواهید بود.

فشار به انگلستان در جریان بوده است برای چند ماه و گفت: اخیرا در ماه ژوئن 12th که آن را هنوز هم کار “سخت در پشت صحنه به شما می دهد دسترسی به سرعت به عنوان امکان پذیر است.” این شرکت اضافه شده است که از آن خواهد شد پاک کردن اطلاعات از انگلستان کاربرانی که امضا به waitlist و همچنین آدرس ایمیل خود را. با توجه به جمله بندی در بیانیه انتظار نیست Robinhood را یکی دیگر از نرم افزار در انگلستان تا سال آینده در اولین.

بریتانیا شد و یک بازار هدف برای Robinhood برای مدت زمان طولانی به خصوص با تعدادی از شرکت های دیگر نیز ارائه کارمزد معاملات سهام است. که شامل Revolut, Freetrade و تجارت 212, در میان دیگران همه از آن ارائه شده یک نوع مشابه در بازار است.

Robinhood بازارهای خود را به عنوان یک صفر-هزینه سهام-تجارت برنامه که همچنین اجازه می دهد تا شما تجارت cryptocurrencies که در آن مجاز است. در سال 2020 با این حال از آن شده است احاطه شده توسط یک سری از بحران است که اعتماد در آن پلت فرم و منجر به دنیای واقعی فاجعه است. در ماه مارس یک سری برنامه ریزی نشده قطع مانع مردم از فروش سهام در طول یک بنر روز معاملاتی در شروع COVID-19 مستندات. که منجر به نا امید معامله گران در حال ارائه رایگان خدمات بیمه و به طور بالقوه بازپرداخت به عنوان تیم کار کرده و به حل و فصل موضوع.

و سپس در ماه ژوئن a 20-year-old Robinhood گر درگذشت خودکشی پس از برنامه به اشتباه به او گفت که او بود $730,000 در قرمز. در بیانیه شرکت-مدیران ولاد Tenev و Baiju Bhatt خود را ابراز تسلیت و متعهد به رفع این برنامه و همچنین ارائه آموزش و پرورش و آموزش برای اطمینان از تاریخ نیست تکرار کنیم. علاوه بر این Robinhood ساخته شده 250.000 دلار کمک مالی به بنیاد آمریکایی برای پیشگیری از خودکشی.

در این مقاله: Robinhood, معاملات سهام, پول, سرمایه گذاری, COVID-19 اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>