بین سیارهای کشتی باری’ ساخته شده توسط هواپیمای ایرباس را به ارمغان خواهد آورد مریخ سنگ به زمین

ناسا پشتکار رور آغاز می شود که هفت ماه سفر به مریخ در این هفته در یک پیشگامانه ماموریت با هدف جستجوی نشانه هایی از زندگی باستانی در سیاره دور.

طرح نهایی این است برای حمل و نقل هر گونه جالب سنگ یا نمونه های خاک به زمین به طوری که دانشمندان می توانید نگاهی نزدیک تر است.

اما در حالی که رسیدن به مریخ به اندازه کافی سخت است گرفتن چیزی در بازگشت از مریخ که یکی دیگر از چالش ها در کامپیوتر است.

ما یاد گرفتیم که به تازگی این رفیع مسئولیت قرار داده شده است تا حد زیادی با ایرباس پس از آژانس فضایی اروپا (ESA) انتخاب شده آن را برای کمک به ساخت زمین بازگشت مدارگرد برای یک ماموریت مریخ می رود به جای در 2026.

دکتر دیوید پارکر مدیر بشر و رباتیک اکتشاف در سیاره صحبت کرد به بی بی سی این هفته در مورد آینده کار می کنند.

این مدارگرد که وزن سنگین 6.5 تن و ترکیب انرژی خورشیدی 39 متر در سراسر توضیح داده شده است توسط پارکر به عنوان یک “بین سیارهای کشتی باری.”

“من می خواهم به آن تماس بگیرید, ‘اولین سیارات کشتی باری’ چرا که این چیزی است که آن را انجام خواهد داد — این طراحی شده است برای حمل محموله های بین مریخ و زمین” پارکر گفت.

مهندس نیز در بر داشت یک راه جالب برای توصیف مقیاس کار جلوتر و گفت: “این است و نه فقط دو بار به عنوان سخت به عنوان هر نوعی ماموریت مریخ; آن را دو بار مربع هنگامی که شما فکر می کنم در مورد پیچیدگی درگیر است.”

یک هنرمند برداشت از زمین بازگشت مدارگرد. ایرباس

چالش های حمل و نقل سنگ و خاک نمونه از مریخ به زمین شامل یک سری از مراحل است که شروع خواهد شد با پشتکار قرار دادن آن جمع آوری مواد به یک توپ بسکتبال به اندازه ظرف. شش سال از هم اکنون یک به اصطلاح “واکشی مریخ نورد” نیز ساخته شده توسط ایرباس وارد خواهد شد بر روی سطح مریخ و انتقال مواد به انتظار صعود خودرو. بعدی صعود خودرو انجام خواهد شد اولین lift-off از مریخ قبل از قرار دادن ظرف به مدار اطراف سیاره است. پس از آن ایرباس را مدارگرد را گرفتن ظرف مهر و موم آن را در داخل یک biocontainment سیستم و سپس سر خانه.

اما پیچیده عمل می کند پایان ندارد وجود دارد. زمانی که مدارگرد نزدیک زمین آن را به انتشار ظرف در لحظه مناسب به اطمینان حاصل شود که آن را سقوط بر روی زمین خالی در ایالات متحده که در آن می توان آن را با خیال راحت بازیابی است. مشابه شاهکار بود به دست آورد در سال 2010 توسط ژاپن در آژانس فضایی زمانی که آن Hayabusa فضاپیما بازگشت یک نمونه از مواد از نزدیکی زمین سیارک.

پارکر اشاره کرد که چگونه با مردم صحبت شده است برای سال ها در مورد بازگرداندن نمونه از مواد از مریخ اضافه کرد: “اما ما در حال حاضر در وضعیت که در آن ما در مورد آن را انجام دهد. این رویایی است که در مورد برای تبدیل شدن به یک واقعیت است.”

ما هنوز چند سال دور از ایرباس راه اندازی آن مدارگرد skyward اما داستان شروع می شود در اوایل روز پنج شنبه با راه اندازی پشتکار داخل ایران راه اندازی داد Atlas V موشک. در اینجا چگونه شما می توانید به تماشای این رویداد آنلاین زنده.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de