اینتل 7nm پردازنده با تاخیر نمی رسند حداقل تا سال 2022

Intel

اینتل

اینتل تحویل خبر بد برای سرمایه گذاران خود امروز اعلام کرد که برنامه های خود را برای 7nm تراشه را تضعیف شش ماه دیگر و بازده در حال حاضر در حال اجرا یک سال پشت اصلی پیش بینی. این می آید پس از اپل اعلام کرد قصد دارد به تکیه بر روی خود پردازنده برای آینده کامپیوتر و به عنوان رقبای مانند AMD و NVIDIA در حال حاضر امکان استفاده از 7nm تکنولوژی به کارآمد تر ساخت پردازنده. تا آن زمان آن را ادامه خواهد داد به تکیه بر 10nm فرآیندهای که در آن هنوز هم ramping تا تولید پس از یک سری از تاخیر.

Intel (PDF):

اینتل شتاب و انتقال آن به 10nm محصولات در این سال با افزایش حجم و افزایش تقاضا برای گسترش خط. این شامل مجموعه در حال رشد از 10nm مبتنی بر اینتل پردازنده های Core با “ببر دریاچه” به زودی راه اندازی و اولین 10nm مبتنی بر سرور CPU “یخ دریاچه” که باقی مانده است, برنامه ریزی شده برای پایان این سال است.

در نیمه دوم 2021 اینتل انتظار دارد به ارائه یک خط جدید از مشتری CPU را (با نام کد “توسکا دریاچه”) که عبارتند از: اول آن 10nm مبتنی بر دسکتاپ CPU و جدید 10nm مبتنی بر سرور CPU (با کد نام “یاقوت کبود رپیدز”). شرکت 7nm مبتنی بر CPU محصول زمان تغییر حدود شش ماه نسبت به قبل از انتظارات است. اصلی راننده است عملکرد اینتل 7nm روند که بر اساس داده های اخیر در حال حاضر روند حدود دوازده ماه پشت شرکت داخلی هدف است.

Tom’s Hardware اشاره می کند که در یک تماس پس از انتشار مدیران از جمله مدیر عامل شرکت باب قو ذکر یک “نقص mode” در مراحل و گفت: ممکن است تکیه بر شخص ثالث ریخته گری برای تولید تراشه. که به معنی هل دادن 7nm تولید به اواخر سال 2022 یا اوایل 2023. به روز رسانی بیشتر در حال ظاهرا ورودی در شرکت معماری روز آن را به عنوان تلاش برای گرفتن با رقابت است.

در این مقاله: اینتل 7nm, TSMC, AMD, اپل, CPU, کارت گرافیک NVIDIA, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>