Instagram پخش بگیر تا در نهایت پرداخت به سازندگان آن است. خواهد آنها بماند ؟

Instagram چهارشنبه اعلام کرد آن شروع خواهد شد پرداخت اثرگذارندهها یک سهم از درآمد حاصل از تبلیغات پیوستن به رقبا یوتیوب و Infinite در پرداخت به سازندگان آن است. اما این حرکت begs سوال: Why آن را گرفته Instagram تا زمانی برای پیوستن به همسالان خود است و حرکت است به اندازه کافی برای نگه داشتن سازندگان بر روی پلت فرم ؟

آن را ممکن است تعجب به یاد بگیرند که Instagram نبود در حال حاضر اقدامات برای اطمینان از سازندگان گیر با پلت فرم به جای پریدن از کشتی به یک پلت فرم است که در واقع می پردازد و آنها را برای تعامل و کاربران آنها به ارمغان بیاورد.

قبل از سازندگان که در درجه اول با استفاده از پلت فرم تا به حال برای به دست آوردن موارد زیر قابل توجهی و در برخی موارد تیم با دیجیتال استعداد عوامل به منظور نمره آرزو با نام تجاری معاملات برای دیدن تصوری از پول نقد.

در حال حاضر با Instagram آخرین امکانات سازندگان قادر خواهد بود برای کسب درآمد از طریق تبلیغات در IGTV ویدئوها دیجیتال مدالها در Instagram Live, خرید و فروش کالا توسط راه Instagram فروشگاه و همسان با شرکت ها برای حمایت از مبارزات از طریق نام تجاری Collabs مدیر ابزار.

کاربران شروع به دیدن تبلیغات در IGTV شروع هفته آینده و مدالها را رول خواهد شد در ماه آینده به یک شماره را انتخاب کنید.علاوه بر این ،

Instagram creators
Instagram

“این نشانه خوبی Instagram تست شده است این ویژگی های جدید و رک و پوست کنده به نظر می رسد کمی تاخیر گفت:” مع Karwowski بنیانگذار و مدیر عامل شرکت بدیهی است کهیک آژانس بازاریابی متمرکز بر اتصال اثرگذارندهها با نام تجاری می پردازد. “سیستم عامل های دیگر را روشن ساخته است که سازندگان بخش مهمی از اکوسیستم خود و ساخته شده است آگهی های امکانات مانند راهنمایی در Infinite و درآمد حستبلیغ در یوتیوب.”

یوتیوب مدل کسب و کار به مدت طولانی شامل وابستگی آن به سازندگان آن است. در سال 2019 یوتیوب doled $7.5 میلیارد دلار به سازندگان آن از 15 میلیارد دلار در درآمد تبلیغات یوتیوب در زمان در. سازندگان در Infinite می توانید کسب هزاران دلار در کمک های مالی و یا هدیه در طول livestreams.

“Instagram است که پاسخ به آن و این یک حرکت هوشمند برای نگه داشتن بهترین اثرگذارندهها سرمایه گذاری در حال رشد بر روی پلت فرم خود را به جای تمرکز بر روی دیگر سیستم عامل” Karwowski گفت.

در بیانیه ای به دیجیتال روند Instagram گفت: آن را دیدم 70% افزایش در Instagram Live انداز از فوریه تا مارس پس بسیاری از پناهگاه در محل مقرر. از ویژگی های است که بدون شک در حال رشد در محبوبیت با توجه به کروناویروس و با مقدمه ای از مدالها, Instagram امیدوار است به تکرار آن رقبای امکانات با اجازه دادن به کاربران به اثرگذارندهها هدایای نقدی (تا $5) در طول یک livestream.

برای Karwowski, Instagram حرکت برای کمک به سازندگان پول در اوردن حضور خود در این برنامه یک سیگنال قوی است که محتوای زنده است که به سرعت تبدیل شدن به بهترین راه برای تعامل با مخاطبان و چیزی “که به احتمال زیاد در آینده تغییر دهید.”

اما ایجاد زندگی می کنند و مطالب طولانی به صورت زمان فشرده و سازندگان پرداخت می شود برای تلاش های خود را. Instagram در حال حاضر incentivizing اثرگذارندهها به استفاده از IGTV با نشان دادن تبلیغات خود را قبل از محتوا و آنها را با دادن یک برش از 55%, در حالی که همچنین با هدف به را تشکیل می دهند به صورت مستقل برنامه را ملال انگیز محبوبیت در آغاز سال است.

“ارائه انواع کسب درآمد ابزار بسیار مهم است به منظور پشتیبانی از تمام سازندگان در Instagram, از ظهور دیجیتال ستاره به تاسیس هنرمندان و همه چیز را در میان” Instagram افسر ارشد عامل جاستین Osofsky در بیانیه ای گفت به دیجیتال روند.

ملیسا DeMarco دیجیتال استعداد عامل در A3 هنرمندان آژانس گفت: Instagram حرکت برای پرورش اثرگذارندهها به عنوان کارآفرینان نه فقط به عنوان سازندگان محتوا را در مورد ویدئو با کیفیت بالاتر بر روی پلت فرم شاید حتی یک تعداد انگشت شماری از موفق IGTV سری است که می تواند صلیب ترویج در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

و برای کسانی که در تاریکی که در حال حاضر در Instagram اما ممکن است اختصاص زمان زیادی برای آن Instagram آنها را ارائه می دهد فرصتی برای تنوع بخشیدن به محتوای آزمون کوتاه تر فرمت های که ممکن است انجام در سیستم عامل های دیگر و گسترش درآمد خود را از جریانهای” DeMarco گفت: روندهای دیجیتال.

“این فوق العاده است برای دیدن Instagram ساخت یک برنامه برای ایجاد روابط قوی تر با سازندگان که تکیه به پلت فرم” او گفت:. “من فکر می کنم این بیشتر خواهد شد تساوی زمین بازی را برای سازندگان که در حال حاضر فعال در یوتیوب و صرفا ایجاد در Instagram.”

خواهد Instagram اثرگذارندهها چوب در اطراف در ادامه مقدمه ای از این پولی ویژگی های ؟ ما باید صبر کنید و ببینید. اما نقدی به احتمال زیاد خواهد شد به اندازه کافی از قرعه کشی به جلو و در حتی wanna-be اثرگذارندهها و یا کسانی که به تازگی رها شده و برنامه دیگر.

“من مطمئن هستم که در حالی که مفهوم ساده آن را یک مسئولیت بزرگ برای Instagram را در” DeMarco گفت. “این یک تصمیم بزرگ را به یک پلت فرم اجتماعی و استفاده از آن نیز به عنوان یک ابزار بازاریابی است.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>