Instagram Live جای بدنسازی در قرنطینه و کلاس ها در واقع خوب

تصویر: النا Scotti (گتی ایماژ, Shutterstock)شما ممکن است بیش از حد مضطرب به حتی فکر می کنم در مورد از دست رفته

توسط DOSTEMANSALAM در 5 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Instagram Live Has Replaced the Gym During Quarantine, and the Classes Are Actually Good
تصویر: النا Scotti (گتی ایماژ, Shutterstock)

شما ممکن است بیش از حد مضطرب به حتی فکر می کنم در مورد از دست رفته ورزشگاه, اما ورزشگاه خود شما نتواند. یا حداقل این پول به شما پرداخت هر ماه برای رفتن یا...

تبلیغات

در سراسر کشور covid-19 مستند دارای سالن های ورزشی و تناسب اندام استودیو در یک اتصال. ورزشگاه را به بخش بزرگی از سود خود را از افرادی که پرداخت به اعضا و هرگز نشان می دهد. معمولا مردم حاضر به پرداخت چرا که آنها فکر می کنم آنها ممکن است نشان می دهد تا برای به دست آوردن ارزش پول خود را. آنها نه به عنوان مایل به پرداخت زمانی که در ورزشگاه بسته شده است. بوتیک تناسب اندام استودیو هستند کمی متفاوت است چرا که آنها را کوچکتر و تخصصی کلاس اما کسانی که در نظر گرفته بیمورد خدمات بیش از حد.

آموزش تناسب اندام مانند شما در خانه خسته و قوی کردن دیوار همین دلیل است که آنها در حال تبدیل به سیستم عامل مانند Instagram Live برای آموزش این نوع از بیمه تمرین کلاس که به طور معمول هزینه در هر نقطه از $25 به 40 دلار. این کلاس ها رایگان می باشد هر چند بسیاری از مربیان را به کمک های مالی.

تبلیغات

"تنها هدف این است که برای اتصال با مشتریان و خدمت به آنها را به عنوان بهترین ما می توانیم با توجه به شرایط" سارا لارسون Levey از بنیانگذاران نیویورک بر اساس هیپ هاپ ورزشگاه زنجیره ای Y7گفت: Gizmodo.

پس این مستند آغاز شده Y7 شده است و کار با آن مدرسان به ارائه دو 50 دقیقه ای یوگا جلسات یک هفته در Instagram زندگی می کنند. جلسات آزاد هستند با هر گونه کمک مالی از کسانی که به تماشای جریان رفتن به طور مستقیم به مربیان. Levey گفت که او دیده عشق و حمایت از شرکت مدرسان از وفادار به طور منظم. اما این شرکت که به طور معمول هزینه 25 دلار برای یک کلاس باعث می شود هیچ پولی از این جلسات و گذاشته 96 درصد از کارکنان خود را در این ماه به دلیل فشار مالی ناشی از این مستند. Levey گفت Y7 مدرسان ادامه خواهد داد به ارائه رایگان IG جلسات زندگی می کنند و آنها در حال کار برای ایجاد یک پرداخت می شود زنده جریان نسخه در کلاس تجربه اما از آن شده است آسان نیست.

"نود و پنج درصد از تیم ما با این نسخهها کار در استودیو و با نوع درآمد افت دیده ایم, ما تا به حال به برخی از تصمیم گیری های دشوار به منظور اطمینان حاصل شود ما قادر خواهید بود برای باز کردن درب ما هنگامی که ما از طریق این" Levey گفت.

IG کلاس های زنده راهی برای studios برای حفظ آگاهی نام تجاری و کمک به آنها در رسیدن به مخاطبان جدید. برای کسانی از ما به دام افتاده در خانه آنها را فرصتی برای سعی کنید تمرینات جدید در غیر این صورت شما نمی خواهید به پرداخت هزینه برای. اگر شما از شیفتگان خاص بوتیک نام تجاری شما می توانید نگه دارید تا با آن مدرسان و ماندن در شکل و بدون رفتن خارج. و شاید زمانی که مستند به پایان می رسد, ما همه آماده برای ریخت و پاش در یک کلاس بسته و یا یک استودیو عضویت فقط به احساس احساسات دوباره.

تبلیغات

بنابراین به جای ماندن بر روی نیمکت پس از کار برای یکی دیگر از 8 ساعت تماشای دفتر برای 700th زمان استفاده از این کلاس های رایگان برای کشف کردن که چه نوع از تمرین کمک می کند تا شما را فراموش کرده ام در مورد کوروناویروس ناشی از وجودی ترس. همه شما باید انجام دهید این است که پرتاب در برخی از دنده تمرین پیدا کردن فضای کافی برای حرکت و حرکت را از طریق Instagram—شما در پیدا کردن تعداد بی شماری تناسب اندام تجارت و مربیان شخصی رقابت برای توجه شما.

اگر شما مطمئن نیستید که در آن برای شروع من صرف بسیاری از زمان من در انزوا پیدا کردن بهترین Instagram Live تمرین حساب را دنبال کنید. حساب های زیر ارائه کلاس های متعدد در هر هفته—برخی حتی یک تعداد انگشت شماری در هر روز—و ارزش تلاش هستند به خصوص با توجه به چقدر پول شما صرفه جویی.

تبلیغات

AARMY (@aarmy)

Illustration for article titled Instagram Live Has Replaced the Gym During Quarantine, and the Classes Are Actually Good
تصویر: Gizmodo
تبلیغات

AARMYاین bootcamp/چرخش mash-up studio آغاز شده توسط سابق SoulCycle تالارهای مربیان شبیه Akman و آنجلا مانوئل-Davis, فقط رسما در نیویورک در اوایل این سال است. که بد بخت زمان پس از آن احتمالا جای تعجب نیست که آنها آماده به آن را.

تمرین: AARMY است هل دادن چندین IG زنده جلسات در روز است. آن را ترکیبی از تمام بدن و بالا/پایین بدن bootcamps, EMOM ("هر دقیقه در دقیقه") interval training, ab workouts و چرخش جلسات به علاوه یک الهام روزانه از جلسه با آنجلا. شما نیاز به یک چرخش دوچرخه برای دوچرخه سواری کلاس اما در غیر این صورت تمرینات بیشتر تجهیزات-رایگان. شبیه می کند با استفاده از دمبل نسبتا اغلب, اما شما قطعا می تواند جایگزین یک بطری آب و یا سایر موقت وزن در خرج کردن.

تبلیغات

قیمت: $38 در استودیو کلاس

چرا آن را خوب: AARMY اصلی درخواست تجدید نظر نیست آن تمرینات (هست که فقط شما می توانید انجام دهید را به چرخش و bootcamps بیشتر هیجان انگیز) اما آن مربیان شبیه و آنجلا. من یک فن بزرگ از شبیه آموزش سبک—او قطعا پمپ (مانند هر چرخش مربی همیشه) اما او بیش از حد دیوانه در غیر چرخش جلسات و باعث می شود همه از تمرینات به نظر می رسد بسیار نزدیک. آیا نمی شود فریب خورده چرا که bootcamps بسیار شدید است. من نمی انجام هر گونه تمرینات با آنجلا اما من غافلگیر شده بود با الهام روزانه جلسات. این نیست (که من برای اولین بار به عهده گرفت) نوعی از مدیتیشن و یا یوگا; آنها جلسات کوتاه که در آن او در مورد او فلسفه آموزش تغییر خودتان را از داخل به خارج است.

تبلیغات

بهترین چیز در مورد AARMY بودن یک نام تجاری جدید استودیو این است که آنها نه به حال زمان به استخدام بسیاری از مربیان دیگر, بنابراین بسیاری از IG زنده محتوا را توسط شبیه و آنجلا. این ممکن است تنها شانس شما برای کار کردن با چنین بسیار در پی مربیان به صورت رایگان و من توصیه با استفاده از آن.

Bandier (@bandier)

چند نام تجاری activewear خرده فروش Bandier می داند که شما نمی خرید لباس تمرین بدون یک دلیل خوب برای پوشیدن آنها را به طوری که آنها در حال همکاری با نام تجاری سفیران—عمدتا فردی مربیان/مربیان شخصی—برای شما به ارمغان بیاورد تمرینات روزانه در Instagram.

تبلیغات

تمرین: تمرین انواع مختلف متفاوت است اما شما اغلب پیدا کردن مجسمه سازی پررنگ و HIIT کلاس. شما نمی خواهد به عنوان بسیاری از بوتیک studios ارائه شده اما شما می توانید فرصتی برای کار کردن با برخی از محبوب مدرسان مانند SoulCycle را Samantha Jadeسر و صدا را Callie Gulicksonو BoxUnion را Rachel McClusky. شما نمی خواهد نیاز به هر گونه تجهیزات ویژه اگر Bandier امیدوار است که شما ممکن است نیاز به برخی از تمرین جدید duds.

قیمت: Bandier ارائه نمی استودیو کلاس اما SoulCycle است که به طور معمول $34/کلاس و سر و صدا شروع می شود در $32/کلاس

تبلیغات

چرا آن را خوب: Bandier را IG زنده برنامه نیست همیشه فوق العاده آسان برای پیدا کردن دلیل آن است که اغلب ذکر شده در آن داستان به جای آن Instagram صفحه. اما این شرکت ارائه شده است که یک کلاس تمرین در روز (1 p. m. PT/4 p. m. ET) و هیچ تمرین کردم (تا کنون) مورد نیاز است هر گونه تجهیزات ویژه. من از نوع لذت بردن از دانستن چه هر جلسه را به دنبال دارد چرا که آن را آسان تر برای من بحث خودم را از تمرین اگر من می دانم آنچه در آن است برای رفتن به. در همان زمان تمرینات نیست بیش از حد تعجب آور—تقریبا همه آنها به نوعی پررنگ/مجسمه سازی/آموزش فاصله با گاه به گاه یوگا مخلوط به طوری که آن را نه مانند من باید آماده برای هر گونه بیش از حد شدید قلبی.

بری Bootcamp (@meggan)

Illustration for article titled Instagram Live Has Replaced the Gym During Quarantine, and the Classes Are Actually Good
تصویر: Gizmodo
تبلیغات

تاسیس در لس آنجلس در اواخر '90s بری Bootcamp اصلی bootcamp-سبک بوتیک تناسب اندام استودیو. آن را نمی جدیدترین یا trendiest تمرین but bootcamps نمی تکامل یافته است که بسیار.

تمرین: بری رفتن زندگی می کنند با تمرینات دو روز: تجهیزات-کامل-بدن bootcamp تمرین و مقاومت در گروه تمرین با استفاده از استودیو گروه با هم تناسب کیت (45 دلار). اگر شما از دست یک کلاس تمام استودیو IG زنده تمرینات منظمی هستند نشاندار شده و بایگانی شده در IGTV.

تبلیغات

قیمت: به طور معمول $28-$38/کلاس در یک استودیو

چرا آن را خوب: بری Bootcamp شده است در اطراف برای همیشه لطفا برای پس از آن لزوما وهله اول من به دنبال یک راه برای اخلال من تمرین بازی. اما نکته خوب در مورد این است که در اطراف برای همیشه لطفا برای است که در آن مربیان دقیقا می داند چه چیزی آنها انجام می دهند. اگر شما جدید به کار کردن در خانه و یا جدید به کار کردن در کل بری Instagram یک محل عالی برای شروع است. تمرینات سازگار هستند اما هنوز هم وجود دارد یک مناسب و معقول انواع مدرسان همه عالی و همه چیز سازمان یافته و بایگانی شده در IGTV.

تبلیغات

Bootcamps نیست ساده ترین تمرینات برای شروع با اما بری مدرسان آن را بسیار سرگرم کننده است. حتی اگر شما در نهایت صدمه زدن به بعد حداقل شما تا به حال سرگرم کننده است. درست است ؟ من یک فن بزرگ از گروه مقاومت در برابر تمرینات حتی اگر 45 دلار کمی گران برای گروه کیت. (من ترجیح می دهم به آن فکر می کنم به عنوان یک راه برای حمایت از استودیو). به علاوه, آن را همیشه به خوبی انجام تمرینات است که سفارشی برای تجهیزات دقیق شما.

Basecamp تناسب اندام (@basecampfitness)

Illustration for article titled Instagram Live Has Replaced the Gym During Quarantine, and the Classes Are Actually Good
تصویر: Gizmodo
تبلیغات

Basecamp تناسب اندام است bootcamp studio است که دارای تخصص در 35 دقیقه تمرینات متناوب با فواصل قدرتی و قلبی. در استودیو تمرینات با استفاده از تجهیزات اما در طول مستند Basecamp در حال انجام یک سری از (تقریبا) تجهیزات-رایگان IG زنده تمرینات.

تمرین: Basecamp ارائه یک تمرین یک روز معمولا یک مدار متشکل از تمرینات وزن بدن هر چند شما گاهی اوقات دیدن یک زن و شوهر از تمرینات است که با استفاده از دمبل. Basecamp مربیان جریان همان تمرین را چند بار در روز, بنابراین من تا به حال هیچ بهانه ای برای آن جست و خیز اگر من آن را از دست رفته.

تبلیغات

قیمت: به طور معمول شروع می شود در $32/کلاس در استودیو تمرینات

چرا آن را خوب: Basecamp را "تمرین روز" مدل مرا به یاد بازی رایانه. اگر دوست دارید بازی رایانه یا ایده, بازی رایانه, آن را به ارزش چک کردن. (شما همچنین می توانید فقط با انجام بازی رایانه اما این به شما برخی از انواع.) بهترین چیز در مورد Basecamp را IG راه اندازی زنده است که آنها به زندگی می کنند با این تمرین را چند بار در روز هر بار با یک مربی. نه هر فرد است و هم به نشستن در اطراف در حال انتظار برای یک کلاس تناسب اندام برای شروع و نه هر مربی است که رفتن به کار برای شما. متاسفانه (یا خوشبختانه?), چه این همچنین بدان معنی است که Basecamp در حال انجام بهترین خود را به مطمئن شوید که شما باید مطلقا هیچ بهانه ای به کار کردن نیست.

تبلیغات

Carbon38 (@carbon38)

Carbon38 نیست, جای بدنسازی, آن را به یک آنلاین لوکس activewear خرده فروش—اساسا جایی برای رفتن برای همه که فوق العاده شیک athleisure هیچ یک از ما در واقع کار کردن در.

تبلیغات

تمرینات: Carbon38 است teaming تا با آن نام تجاری سفیران—فردی مربیان و بوتیک studios—به جریان برخی از سرگرم کننده athleisure پسند تمرینات. تمرینات بسیار کمی متفاوت است اما شما می توانید انتظار یک ترکیب خوب از HIIT یوگا پیلاتیز, barre, رقص قلبی و انواع دیگر از مجسمه سازی و پررنگ کار می کنند. بسیاری از تمرینات نیاز به هیچ تجهیزات خاص فراتر از یک تشک یوگا و یک نگرش برنده اما گاه به گاه چرخش کلاس (مانند Cyclebar) که شما نیاز به یک چرخش دوچرخه برای.

قیمت: Carbon38 نمی کند به طور معمول ارائه تمرین در کلاس

چرا آن را خوب: Carbon38 را IG زنده برنامه است که اساسا مانند یک مجازی ClassPass, و من اینجا هستم تا برای آن. وجود دارد مقدار زیادی از تمرینات شما ممکن است انتظار می رود مانند HIIT و یوگا, اما نیز وجود دارد که کمتر رایج تمرینات: barre, بوکس, انواع مختلف رقص. به من اعتماد وجود دارد فقط خیلی HIIT و یوگا شما واقعا می تواند در خانه انجام دهید قبل از اینکه شما حوصله کنید. البته بهترین کلاس من گرفته ام در Carbon38 را IG تا کنون است "مبل عرق با Gabby کوتاه" است که مانند یک تمرین کامل خود را با استفاده از...نیمکت.

تبلیغات

CITYROW (@cityrow)

آیا نمی شود فریب خورده نام: CITYROW است یک پارو زدن, استودیو, اما صفحه اصلی تمرینات آنها در حال ارائه در این مستند نمی نیاز به هر گونه تجهیزات ویژه.

تبلیغات

تمرین: CITYROW را مدرسان خدمت هستند تا 20 دقیقه تمرینات وزن بدن سه بار در هفته در شرکت IG زندگی می کنند. (همه کسانی که تمرینات آرشیو هستند در IGTV.) اگر شما به دنبال یک خوب, کامل, قایقرانی, تجربه واقعی ماشین پارو زنی اتمام CITYROW بروید. شما می توانید بر روی تقاضا قایقرانی تمرینات با شرکت در برنامه (2 هفته تست رایگان, $22+/ماه) با شتاب $75 گجت به چوب خود را در زمان ماشین پارو زنی و یا خرید کامل CITYROW رفتن پارو زن برای $1,500.

قیمت: به طور معمول $25-$32/کلاس در استودیو

به همین دلیل خوب است: راستش من برای اولین بار رفت به CITYROW را در Instagram دنبال قایقرانی تمرینات. من مطمئن هستم که چرا پس من لازم نیست که یک ماشین پارو زنی. اما اکثر مردم احتمالا لازم نیست که ماشین های پارو زدن (به خصوص کسانی که به CITYROW به کار کردن) پس از آن سرد است که CITYROW در حال انجام یک سری از صفحه اصلی تمرینات است که نیازی به تجهیزات. CITYROW را IG زنده تمرینات کوتاه (حدود 20 دقیقه) و شدید اما نه به عنوان شدید به عنوان بسیاری از bootcamps من سعی کردم به طوری که آنها خوب برای کسانی که کاملا آماده رفتن کامل bootcamp اما کسانی که هنوز هم می خواهید برای دریافت یک جامد تمرین در. اگر شما اتفاق می افتد به یک ماشین پارو زنی شما می توانید پیدا کردن واقعی قایقرانی تمرینات در CITYROW را (پرداخت می شود) برنامه است.

تبلیغات

سر و صدا (@doyourumble)

Illustration for article titled Instagram Live Has Replaced the Gym During Quarantine, and the Classes Are Actually Good
تصویر: Gizmodo
تبلیغات

سر و صدا یک تالارهای-مورد علاقه تمرین HIIT که مخلوط بوکس و قدرت تمرینات شدید 30-45 دقیقه است.

تمرین: شما نمی توانید پر سر و صدا تجربه خود را با IG زنده تمرینات به دلیل سر و صدا را در استودیو کلاس نیاز به پیچد و دستکش و شامل در واقع هدف قرار دادن همه چیز (کیسه نه مردم). استودیو IG زنده تمرینات چوب به shadowboxing و تمرینات وزن بدن. شما نمی خواهد نیاز به هر گونه تجهیزات یا قبلی بوکس تجربه به انجام یکی از رامبل صفحه اصلی تمرینات, اما شما نیاز به یک کمی فضای اضافی برای تندرست در اطراف و مشت زدن در هوا.

تبلیغات

قیمت: به طور معمول $30-36 دلار/کلاس در استودیو

به همین دلیل خوب است: چون بوکس! جدی—جالبترین چیز در مورد سر و صدا است که بوکس قسمت است واقعی بوکس وجود دارد و تنها چیزی بسیار جذاب در مورد کار کردن در حالی که همچنین یادگیری چگونه به پانچ به طور موثر.

تبلیغات

من نمی گویم شما قادر خواهید بود به پرش در حلقه بعد از این همه بیش از, اما این چیزی است. حتی اگر آموزش جعبه نیست شما هیجان سر و صدا را در تمرینات هنوز هم ممکن است ارزش یک نگاه. وجود ندارد که بسیاری از راه هایی برای ایجاد فاصله تمرینات "جدید" اما بوکس یکی از آنها است.

Y7 (@y7studio)

Y7 مخلوط سنتی حرکت می کند با نه تا موسیقی سنتی و جو مانند یوگا vinyasa در یک شمع روشن studio set to hip-hop.

تبلیغات

تمرین: Y7 ارائه شده است 50 دقیقه کامل یوگا "جریان" دو بار در هفته در طول مستند. شما نمی توانید از همان تیره و گرم جایگزین-یوگا پرنیان از IG زنده جلسه تنها شما می توانید مجموعه ای از خلق و خوی با موسیقی با استفاده از Y7 این مربی لیست پخش از استودیو Instagram صفحه.

قیمت: به طور معمول شروع می شود در $25/کلاس در استودیو

به همین دلیل خوب است: یک چیزی که من قطعا از دست رفته از بسیاری از IG زنده تمرینات موسیقی است. اکثر مربیان انجام بازی نوعی از موسیقی در پایان خود را, اما آن را به عنوان موسیقی بازی را از طریق مناسب-کیفیت بلندگو در پایان خود را. بنابراین من دوست دارم که Y7 را مدرسان انتشار لیست پخش خود را قبل از جلسه به دلیل آن معنی است که من می تواند نشانه تا Spotify در گوگل صفحه اصلی. آن را احتمالا به نظر می رسد مانند یک جزئیات جزئی اما چیزی که باعث می شود کار کردن در خانه احساس بیشتر شبیه به کار کردن در یک استودیو چیزی است که رفتن به نگه داشتن شما را مشغول طریق قرنطینه.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب