خرید رپورتاژ

Instagram Shoppable Restaurants Stickers

Instagram

رستوران ها بوده است به خصوص ضربه توسط coronavirus بیماری همه گیر. Instagram امیدوار است برای کمک به این کسب و کار — آن را تا به حال به تغییر سرعت به تنها عرضه را خارج و تحویل — همکاری با سفارش پلت فرم ChowNow. رستوران می تواند اضافه کردن برچسب به Instagram, عکس و داستان است که می تواند هر دو را به کاربران به منظور فرم هایی که از قبل پر شده با به تصویر کشیده وعده غذایی یا یک صفحه برای خرید کارت های هدیه. مواد غذایی یکی از محبوب ترین افراد در Instagram بنابراین این می تواند کمک به رستوران ها با حضور رسانه های اجتماعی درام برخی از کسب و کار. به علاوه مشتریان می توانند دوباره به اشتراک گذاشتن برچسب برای افزایش آگاهی در زمانی که هر سفارش می شمارد.

Instagram Gift Card Sticker
Instagram

با توجه به TechCrunch, ChowNow نمی کشد یک کمیسیون در مواد غذایی و یا کارت هدیه سفارشات اما رستوران مجبور به پرداخت بین $99 و 149 $در هر ماه برای آن سفارش و پرداخت ابزار. ChowNow دستگیره پرداخت اما دست کردن فرایند تحویل به شرکت هایی مانند DoorDash. امیدوارم Instagram تلاش برای ایجاد پست shoppable کمک خواهد کرد رستوران های مستقل را در برخی از درآمد اضافی در طول این زمان دشوار است.

در این مقاله: instagram, chownow, مواد غذایی, covid-19, کروناویروس ها, رستوران ها, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر