Instagram ممنوعیت تمام پست های ترویج تبدیل درمانی

BRAZIL - 2019/12/11: In this photo illustration the Instagram logo is seen displayed on a smartphone. (Photo Illustration by Rafael Henrique/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
SOPA تصاویر از طریق گتی ایماژ

Instagram دیگر نمی خواهد اجازه می دهد هر نوع پست است که باعث تبدیل درمانی است. این برنامه در حال گسترش است سیاست خود را که در حال حاضر ممنوع ارتقاء تبدیل درمانی در تبلیغات پرداخت می شود شامل پست های آلی به عنوان به خوبی.

این حرکت در می آید و پس از کاربران در انگلستان به نام این شرکت به بان کی مون به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار بریتانیا بر اساس سازمان است که به ترویج همجنس تبدیل درمانی است. Instagram سی ان ان گفت که آن را حذف کرده بود برخی از این پست ها به عنوان بخشی از سیاست جدید.

یک سخنگوی شرکت تایید قوانین جدید برای کالا و گفت که در حالی که این شرکت نمی تواند ممنوعیت سازمان های خاص آن را حذف پستهایی که شکستن آن قوانین و مجرمین می تواند حساب خود را غیر فعال.

“ما اجازه نمی دهد حملات علیه افراد بر اساس گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی و در حال به روز رسانی سیاست های ما به بان کی مون حمایت از تبدیل خدمات درمانی” یک Instagram سخنگو در بیانیه ای گفت. “ما همیشه بررسی سیاست های ما ادامه خواهد داد و به مشورت با کارشناسان و افراد با تجربه های شخصی به اطلاع رویکرد ما.”

در این مقاله: رسانه های اجتماعی, Facebook, instagram, سیاست, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de