Instacart شکایت بارگذاری را Cornershop بیش از سرقت IP

BOSTON, MA - MAY 28: Owen Amsler, an Instacart shift captain, shops for a customer in the Whole Foods Market in Boston's South End on May 28. 2015. A company called Instacart sends people into stores like Whole Foods to fulfill grocery delivery orders from other people. (Photo by Lane Turner/The Boston Globe via Getty Images)
بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

Instacart شکایت کرد Cornershop های مواد غذایی-تحویل و راه اندازی بارگذاری به دست آورد و در سال گذشته به گسترش رد پای مواد غذایی. این شرکت مدعی Cornershop سرقت تصاویر محصول و سایر حقوق مالکیت معنوی. در کوتاه حقوقی Instacart می گوید Cornershop سعی در پنهان کردن منشاء آن فروشگاه تصاویر تغییر نام فایل. این شرکت همچنین به اشتراک گذاشته تصویر زیر مقایسه لیست در هر دو Instacart و Cornershop.

Instacart Cornershop comparison

Instacart

Instacart ادعا می کند آن را صرف “دهها میلیون دلار” و “و خستگی ناپذیر مقدار تلاش” خود را برای ساختن فروشگاه که ویژگی های اقلام از بیش از 30 ، 000 فروشگاه در سراسر آن رد پای. “در حالی که ما خوش آمدید رقابت و نوآوری چه Cornershop انجام شده است غیر قانونی است” Instacart گفت.

طرح دعوی در دادگاه می آید فقط بیش از یک هفته پس از Uber اعلام کرد این امر اضافه کردن مواد غذایی تحویل به اصلی آن برنامه حسن نیت ارائه میدهد از Cornershop. به عنوان بخشی از حرکت Cornershop است که میله میله به گسترش به میامی و دالاس, اولین شهرهای آمریکا مدتی بعد این ماه است. با تشکر از coronavirus همه گیر تقاضا برای تحویل مواد غذایی نیز رسید در ایالات متحده است.

“Instacart مواجه است با یک چالش جدید در آمریکا از یک شیلی تازه بدوران رسیده و آن را مایه تاسف است که خود را اولین حرکت این است که دادخواهی به جای رقابت” سخنگوی بارگذاری گفت: Engadget. “Cornershop خواهد بود در پاسخ به این شکایت اما نمی تواند منصرف در آوردن مواد غذایی و تحویل به مشتریان در ایالات متحده است.”

بسته به اینکه چگونه مورد توسعه آن نخواهد بود اولین بار بارگذاری شده است و بعد فورا رفت واز به دردسر با تشکر از یکی از خود را ادغام. در سال 2017 Waymo این شرکت را متهم به سرقت اسرار تجاری و پس از آن خرید اتو خود رانندگی کامیون راه اندازی دهکده سابق Waymo مهندس آنتونی Levandowski در سال 2016 برای $680 میلیون. یک سال بعد بارگذاری موافقت به پرداخت Waymo $245 میلیون دلار برای حل و فصل این پرونده است. مدیر عامل شرکت دارا Khosrowshahi که نبود با این شرکت هنگامی که خرید از طریق رفت و گفت که “باید به کار گرفته شده متفاوت است.”

در این مقاله: Uber Cornershop, Instacart, مواد غذایی, تحویل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>