الهام گرفته شده توسط Sega Saturn کنترل powera رفع فیوژن Fightpad بیش از یک کشتی برای Combos مهارت های کامل

عکس: گیب کریPowera رفع Fusion سیمی Fightpad (Xbox One, PS4, سوئیچ) | $60 | آمازونقبل از اینکه کسی عذاب من در ن

توسط DOSTEMANSALAM در 2 خرداد 1399
Illustration for article titled Inspired by the Sega Saturn Controller, PowerAs Fusion Fightpad Is More Than a Vessel for Perfect Combos
عکس: گیب کری

Powera رفع Fusion سیمی Fightpad (Xbox One, PS4, سوئیچ) | $60 | آمازون

قبل از اینکه کسی عذاب من در نظرات به من اجازه مقدمه این گفت: من یک بازی مبارزه فن. مطمئن, من بازی مورتال کمبت 11 برای داستان اما هنگامی که من ضربه اعتبار دارد و مرگ و میر بود. شاید من یک بازی گاه به گاه. شاید من نمی تواند به یاد داشته باشید جک گه. در هر صورت می گویند من در تعجب هستم چقدر مسافت پیموده شده من و بعد فورا رفت واز خارج از powera رفع Fusion Fightpad کتمان حقیقت است. سپس دوباره, من می خواهم سونیک خارپشت خیلی من درخواست تغییر سرود ملی به "فرار از شهر" رو فرستاده به POTUS.

تبلیغات
تبلیغات

با گزینه های برای Xbox One, PS4و نینتندو سوئیچ—همه از آن کار بر روی کامپیوتر—این سیمی کنترل جدید من است رفتن به سمت کلاسیک scrollers و ضرب و شتم 'اونا یو پی اس مانند Streets of Rage 4 (گنجانده شده در زیر خود را به بازی عبور برای Xbox One و PC). در نظر گرفتن نشانه های طراحی خود را از یاد اگر در کوتاه مدت Sega Saturn گیم پد قبل از آن powera رفع Fusion Fightpad مملو از شش چهره دکمه دو شانه ضربه گیر و یک D-pad است که پس از یکی از, اگر نه بزرگترین جهت پد از همه زمان.

برای نگه داشتن با زمان آن می افزاید راست و چپ باعث نیز همراه با تنظیم سوئیچ ضامن. یکی در پشت نوبت خود LT و RT دکمه را به چپ و راست چوب در حالی که دکمه های جلو کشویی خود را تبدیل D-پد به سمت چپ یا راست ، سوئیچ نسخه راست سپر دو برابر به عنوان یک C-Stick برای سوپر سر و صدا وارنر نهایی. خب شما حتی نمی نیاز به یک کنترلر دوم. از لحاظ فنی. من آن را توصیه نمی به صورت مدرن, 3D بازی ها وسوسه انگیز آن را به عنوان است که کاملا خراب خودم را در Far Cry 5 co-op.

The original Sega Saturn and its controller.
اصلی Sega Saturn و کنترل آن.
گرافیک: گیب کری
تبلیغات

جالبترین چیزی که در مورد powera رفع Fusion Fightpad هر چند به مدولار faceplates. معدن آمد با دو یکی سفید و یکی سیاه. اما به جای سیاه و سفید, سوئیچ نسخه می آید با رنگ قرمز و PS4 را در آبی. شما همچنین می توانید از آن استفاده کنید اما از آنجا که وجود دارد مغناطیسی شیار سوراخ بیش از همه چهره خود را, شما احتمالا نباید. من فقط می توانم امیدوارم که این روند حمل بیش از بعدی کنسول, که من پیدا کردم لنگر بخش فاقد پس از سپیده دم از ایکس باکس 360.

چون سیمی شما را مجبور به نشستن 10 فوت از تلویزیون به واقع استفاده از Fightpad که من پیدا یابم نه تنها به خاطر تاخیر پایین تر است به عنوان یک نتیجه اما از آنجا که من نشسته خیلی نزدیک به تلویزیون من, آن لطمه می زند و چشم من و من تصور نزدیکی است و دلتنگ است. به همان اندازه دلتنگ است microUSB اتصال; آن را حس می کند با توجه به Xbox One و PS4 در گذشته حداقل زمانی که آن را می آید به رابط های سخت افزاری. سوئیچ نسخه بسیار است. در سمت روشن کابل بافته شده برای جلوگیری از حیوانات خانگی خود را (و کودکان!) از گاز گرفتن را از طریق.

تبلیغات

این که آیا شما به دنبال یک حلال fightpad که رقبای Hori مبارزه با فرمانده به پا زدن برخی از الاغ در خیابان جنگنده V یا فقط یک مناسب و معقول بازی به سبک کنترل به شما از طریق صوتی شیداییبه powera رفع Fusion Fightpad است که ارزش صرف. اگر چه این ایده از بازی یک بازی مبارزه رقابتی باعث می شود من احساس مضطرب آن آشنا شکل و طرح باعث می شود آن را بسیار متنوع تر از آگهی. اگر شما می توانید پیدا کردن یک ~قانونی~ راه برای انجام آن را به زحل بازی مانند بازی Virtua Fighter 2 و SEGA Rally Championship برای چرخش بر روی کامپیوتر خود را با این چیزی که شما را در برای درمان واقعی است. و اگر شما نمی توانید Panzer Dragoon است بر روی سوئیچ.
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب