برای بسیاری از طرفداران از Bon Appétit‘s wildly محبوب در کانال یوتیوب خود را شلوغ آشپزخانه پر از مجادله و بسیار مشترک سرآشپزها و ویراستاران می تواند احساس مانند یک غذا مدینه فاضله: مواد غذایی آشغال است تبدیل به خوراک, خوراک ماکارونی carbonara است که با تجربه و Snoop Dogg دستور العمل های مهندسی معکوس از طریق بو و طعم تنهایی. آن را بزرگ تلویزیون است که احساس می کند منحصر به فرد صمیمی دادن بینندگان به این معنا که آنها در حال گرفتن یک نگاه اجمالی از عملکرد داخلی از Bon Appétit magazine دستور توسعه است. اما صمیمیت belies آشفتگی که گرفتار معتبر مجله از جمله اتهامات نژادپرستی از بالا مشخصات کارکنان.

این انتقادات که توصیف ناقص موسسه که tokenized بزرگترین ستاره های اوج خود رسید در روز دوشنبه شب هنگامی که آدم Rapoport استعفا از سمت خود به عنوان BA‘s Editor-in-Chief. “همه آنها سزاوار بهتر است,” او نوشت: در Instagram. “من عمیقا متاسفم برای من شکست و به موقعیت که در آن من قرار سردبیران BA.” Rapoport استعفای آمد و پس از یک عکس از او در قهوه ای صورت گردش آنلاین دوشنبه. مواد غذایی نویسنده Tammie Teclemariam مطرح عکس, نوشته,, “من نمی دانم چرا آدم Rapoport به سادگی نمی نوشتن در مورد پورتوریکو غذایی برای @bonAppétit خودش!!!”

قبل از Rapoport استعفای روز دوشنبه بعد از ظهر بیش از 40 Bon Appetit کارکنان برگزار شده در زوم جلسه فقط یکی از بسیاری از در طول روز که در طی آن Rapoport اقدام به عذر خواهی برای عکس, گفت: آن را در طعم بد است. او از باز کردن طبقه برای کارکنان به صحبت می کنند و Sohla ال-Waylly دستیار مواد غذایی سردبیر BA و اخیر اما مکرر با حضور در نام تجاری ویدئوها به نام به صراحت برای Rapoport به استعفا.

“من واقعا به خاطر خشم من بود من فکر کردم نقطه زوم این بود که او قصد استعفا” ال-Waylly ایزابل می گوید. “من می دانم که آدم سر است اما این همه مشکل است.”

Techlemariam را توییت شد, در بخش, در پاسخ به پورتوریکو غذایی نویس Illyanna Maisonet را publicization از یک سری از پیام های او رد و بدل شده با Rapoport انتقاد BA برای آن Eurocentric دستور پس از تلاش برای زمین یک داستان در Afro-Boricuas و برنج سرخ. “آنچه در دسترس = چه راحت” Maisonet نوشت: به عنوان Rapoport به نظر می رسید به گول زدن او انتقادات از BA‘s غذا محتوا در حالی که به مشاوره در مورد چگونه به بهتر آزاد قطعه برای انتشار.

عکس و DMs با Maisonet تأکید مشکل با BA’s به طور فزاینده ای محبوب در کانال یوتیوب که با نام تجاری شکست خورده است و به اصلاح برای سال در حال حاضر: سفیدی از کارکنان آن و در دوربین شخصیت دیرین مشکل تبدیل شده است که viscerally آشکار خود را به عنوان تصویری زیر رشد کرده است. و به عنوان عکس از Rapoport شروع به رفتن ویروسی در دوشنبه سابق و فعلی کارکنان رنگ شروع به اشتراک گذاری تجارب خود را در BA در رسانه های اجتماعی.

“من چپ با دلایل متعدد اما یکی از دلایل اصلی بود که رهبری حاضر به ایجاد تغییرات است که من BIPOC همکاران و من به طور مداوم تحت فشار قرار دادند برای” الکس لاو سابق کارکنان عکاس نوشت در توییتر در یک تاپیک در مورد این مجله را شکست شامل مواد غذایی و صداهای فراتر از سفید و سرآشپزها. “من تمام نکته برای اینکه در این نام تجاری شده است به بالا بردن و جشن گرفتن کار BIPOC و عجیب و غریب folx” جسی جرقه سرمقاله دستیار نوشت. “من قرار داده تا با تعداد زیادی از گه به خاطر آن بود که بیشتر برای من مهم است که من می تواند کمک به مردم دیگر رسمیت شناختن آنها سزاوار.”

دوشنبه جلسه یکی از چند بار که با کارکنان جمع شده بودند با هم از شهر نیویورک تعطیل در میان coronavirus بیماری همه گیر. یک کارمند ارشد در, مجله گفته ایزابل است که در هفته های اخیر همه شده است خود به خود “جزیره” بسیاری از “مبارزه برای زندگی خود را” به نگه دارید تا با این حجم کار. یک کارمند گفت که باصرف نظر از روی صفحه رفاقت است عمیقا تقسیم محل کار. دیگران تکرار شدند. توسط ماهیت خود را در حال حاضر گیج کننده قرارداد با Condé Nast که تقسیم کارکنان به دو جداگانه اما تعامل اسلحه از شرکت برخی از کار برای BA‘s سرمقاله بال در حالی که دیگران را برای Condé Nast سرگرمی (CNE). که بخش مهم است به درک پرداخت نابرابری میان BA‘s روی صفحه استعداد.

در یک Instagram داستانEl-Waylly تصریح کرد: او برای Rapoport به استعفا و همچنین حقوق و دستمزد را برای کار خود را در BAهر دو در و offscreen. به عنوان دستیار سردبیر ال-Waylly گفت که او ساخته شده است تنها $50,000 در یک موقعیت و حقوق و دستمزد است که منعکس نمی کند که او از 15 سال تجربه حرفه ای که شامل کار در خورد جدی و به عنوان یک بنیانگذار انتقادی جشن رستوران Hail Mary. او اضافه کرد که او هرگز جبران شده است برای کار بر روی ویدئو. ال-Waylly می گوید که حتی اگر او تا به ضرب گلوله دو خلبان با BA (یکی برای یک سری جدید است که در آن سه سرآشپزها در ریف کلاسیک دستور دیگر او را توصیف به عنوان “نوع مانند یک خوراک شناس می سازد اما بیشتر تجربی” است که منتشر شده است) او می گوید: او تنها ارائه CNE قرارداد پس از او Instagram داستان بالا رفت.

در یک ایمیل به ایزابل یک نماینده برای CNE نوشت که “فقط مانند هر صنعت است یکی از اندازه متناسب با تمام سیستم. به این دلیل است که کارکنان های مختلف توافق با این شرکت است چرا که آنها نگه داشتن نقش های مختلف – برخی از آنها در درجه اول متمرکز بر روی تصویری دیگر در درجه اول با تمرکز بر ویرایش کنید. سعی کنید و ایجاد یک قالب با توجه به طیف وسیعی از وظایف را نه به نفع آنها است.”

آن را همیشه طرح ال-Waylly را شامل می شود که قابل مشاهده با حضور در BA جهان اما پس از او شروع به کار در BA او می گوید: او “آشفته توسط این واقعیت است که آنها بلافاصله میگفتم من به پشت دوربین.” استخدام به یک دستیار مواد غذایی, ویرایشگر “بالاترین لایه در بخش مواد غذایی” او می گوید: کار او بود به عبور از آزمون دیگر ویراستاران’ دستور العمل در سراسر مجله عمودی. اما حدود سه هفته به این کار, او گفت که او خواسته شده بود برای انجام وظایف ذکر شده در شرح شغل بدون غرامت اضافی.

ال-Waylly گفت: ایزابل او خواسته شده بود به کار بر روی یک Juneteenth داستان برای مجله های اخیر ژوئن مسئله شامل سه سیاه سرآشپزها از فیلادلفیا. “آنها واقعا مشکوک در مورد کار با Bon Appétit [که] واقعا نماینده مردم سیاه و سفید بسیار خوب, به طوری که آنها می خواستند همه کارکنان در داستان” او می گوید. “آنها لازم نیست که هر سیاه ویراستاران. وجود دارد دو دستیاران و سپس من بودم چون من در تاریک ترین فرد در این اتاق که مرا فرستاده است به فیلادلفیا به کار بر روی داستان است.”

ال-Waylly می گوید: او در بر داشت خودش را به به طور فزاینده ای استفاده می شود به عنوان “یک سرپا نگه داشتن.” “هر زمان وجود دارد ساقه در هر زمان وجود دارد شاخه های عکس آنها از من خواست در زمينه” او می افزاید.

برای همه موفقیت BA را از تکیه بر جریان شماره نگه دارید می توانید با نام تجاری از نمایشگاه طیف گسترده ای از دستور العمل های. “این واقعا سخت است که فروش آنها را در ارائه غذاهای متنوع زیرا آنها باور نمی کنم که ما باید اعداد و یا ارائه همه چیز مانند یک مسئول راه,” او می گوید. Condé Nast تایید به ایزابل که “محتوا نیست که در آن اولویت بندی در [YouTube] کانال بر اساس معیارهای عملکرد مانند مخاطبان تعامل داشته باشد.”

ال-Waylly می گوید ویراستاران “یک سر در گم اگر شما سر در گم اگر شما نمی” نگرش نسبت به متنوع دستور العمل های. “اگر وجود دارد [در حال] به اندازه کافی سیاه و قهوه ای مردم در اتاق پس از آن هر کس می تواند همه چیز را” ال-Waylly می گوید. اما وجود دارد قابل ملاحظه مانع ورود در BA و Conde Nast در بزرگ و نویسندگان از رنگ خاص است. “آنها به دنبال بسیاری از مردم با [یک] آیوی لیگ آموزش و پرورش و بسیاری از مردم از رنگ و سیاه مردم لازم نیست که به دلیل آیوی لیگ تحصیلات واقعا درست مثل نشانه ای از کلاس بیش از هر چیز دیگری” ال-Waylly می گوید.

“من مشغول به کار در رسانه ها و انتشارات برای 15 سال در حال حاضر از آنجایی که من در کارآموزی در دانشگاه و من با تجربه همان چیزی که در نشریات مختلف در هر زمان می گوید:” یوسف هرناندز مدیر پژوهش در BA. “[وجود دارد] نامرئی کار از مردم و مردم از رنگ برای آموزش همکاران و نامرئی کار و کار احساسی مبارزه با بودن gaslit.”

Molly Baz was just one employee who said she would not film new video content

مولی باز بود و فقط یک کارمند است که گفت: او نمی خواهد فیلم فیلم جدید مطالب
تصویر: Instagram

این یک انتقاد وارد به طور منظم در برابر BA, بازتاب گسترده نگرانی ها در مورد رسانه های قدرت برای رقیق کردن ویژگی و زمینه به خصوص در مواد غذایی نوشتن. پس از همه, Condé Nast است که در برج عاج از رسانه های جهان درخشان شبح مرکز تجارت جهانی یک مصاحبه طولانی در سایه بیش از چشم انداز. آن را به یک اعتبار می رود که ناگفته ضمنی به این ایده از آنچه در آن به معنی یک Condé Nast کارمند: سفید مرفه و انحصاری.

یک گروه کوچک از ارشد کارکنان و مردم از رنگ کاری داخل BA در حال حاضر در حال کار بر روی یک پیش نویس از خواسته ها و نیاز به شفافیت بیشتر و جبران خسارت برای کارکنان از رنگ در این شرکت است. چند تا از ال-Waylly همکاران از جمله مولی Baz, Brad لئون و الکس Delaney در میان دیگران ارسال داشته اند که آنها را نمی خواهد به نظر می رسد در هر محتوای ویدیو جدید تا همکاران خود را از رنگ در حال جبران نسبتا و به همان اندازه. وقتی پرسیده شد که به نظر در چگونه با حرکت رو به جلو با فیلمبرداری ویدئو در نور از کارکنان حاضر به نظر می رسد تا زمانی که کارکنان از رنگ هستند و برای جبران کار خود یک Condé Nast نماینده گفت که “این به سادگی درست نیست بگویم که هر کارمند است نه پرداخت برای کار خود را.”

در جلسه هیات صبح روز سه شنبه, Daily Beast خبرنگار حداکثر تنی ادعا کرد که Condé Nast مدیر عامل راجر لینچ وعده داده بود به “[سرعت] اول ما همیشه تنوع و شمول گزارش منتشر شود بعد از این تابستان.” اما ارشد کارمند که صحبت با ایزابل می گوید در حال حاضر وجود دارد “تنوع و شمول” طرح های پشت صحنه اتفاق می افتد.

“من فکر کردم در مورد این زیادی. من می دانم که اگر من فقط آرام ماندن در یک سال من احتمالا واقعا سودآور CNE قرارداد اما این مزخرف” ال-Waylly می گوید. “همه مردم از رنگ باید پرداخت بود و مردم است.”

اصلاح: نسخه های قبلی این مقاله misstated تعداد بار Bon Appétit کارکنان دیدار پس از آغاز بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im