داخل Dungeons & Dragons’ سرد ماجراجویی جدید Rime از Frostmaiden

بسته کیسه های خود را با عنوان بسیاری از زمستان لباس و همه چیز به چماق زدن غول های با به عنوان شما می توانید ماجراجویان: جادوگران از ساحل اتحاد پرده برداری از آخرین ماجراجویی ماژول برای Dungeons & Dragons‘, fifth edition. ما در حال رفتن به Icewind Dale برای کشف اسرار grand شوم و اسرار است.

تبلیغات

اعلام کرد به عنوان بخشی از امروز Dungeons & Dragons رویداد زندگی می کنند—در نظر گرفتن محل حاضر این سال به لطف رمان coronavirus همه گیر—Icewind Dale: Rime از Frostmaiden یک ماجراجویی جدید برای D&D قهرمانان سطوح 1 تا 12. در عنوانی منطقه از عوالم را فراموش کرده اید محبوب ساخته شده توسط یکی از D&D‘s بیشتر یاد قهرمانان, R. A. Salvatore را Drizzt do’urden (یا سیاه و سفید جزیره ایزومتریک کامپیوتر آر پی جی از اوایل aughts), Rime از Frostmaiden وظایف ماجراجویان با جسارت به منجمد مرزهای ده شهرها. که یک ائتلاف از شهرک سراسر Icewind Dale یخی چشم انداز که در آن مردم می آیند به شجاع سخت آب و هوای گرم و موجودات را امتحان کنید و شروع زندگی جدید برای خود.

به لطف برخی از رمز و راز های جدید با مضمون مکانیک خود را اعضای حزب ممکن است در میان کسانی که به دنبال اجازه از pasts خود را در ده-شهرها و یا به دنبال کشف اسرار از کسانی که در اطراف آنها در یک منطقه که در آن آن را سخت به بگویید فقط کسانی که واقعا پیچیده در زیر تمام کسانی زمستانی لباس. اما در این روند شما رو غیر قابل تصور وحشت و بیشتر موجودات از شما می توانید رول هر تعداد از تاس در: از آنجا که آن را فقط به هوای سرد از Faerun منجمد شمالی است که شما سرما هر گونه پارتی بازی Rime از Frostmaiden به خود هسته است.

“بر خلاف ترسناک گوتیک این داستان بیشتر تمرکز بر نوع مدرن تر, ترسناک,” کریس, پرکینز, سیاه چال, استاد و D&D داستان طراح و گفت: جمع مطبوعات به تازگی از طریق یک زندگی جریان تماس در کنار D&D منجر قوانین طراح جرمی کرافورد و ری Winninger تهیه کننده اجرایی از D&D studio. “این رو یخ در رگ. این یک ماجراجویی به بهترین وجه در خدمت سرد است.”

در حالی که D&D تفننی است در وحشت مقدار زیادی از زمان قبل از Rime از Frostmaiden بهره برداری است بیشتر معاصر vibes برای الهام خود را—از جمله نوع رسانه ای است که الهام بخش آن از X-فایل ها و کوه ها از جنون به سبک کلاسیک بازدید مثل درخشان و بیگانه. “یکی از [پرکینز’] بزرگ الهام بخش برای این ماجرا بود جان کارپنتر چیزی,” کرافورد اضافه شده است. “من فکر می کنم این امر می تواند خوب کار آمادگی برای ما [اربابان سیاه چال] برای رفتن به تماشای این فیلم واقعا در خلق و خوی برای زمستانی وحشت از این داستان است.”

اما در حالی که Frostmaiden خواهد شد از ویژگی های زیادی از موجودات و زبانی برای الهام بخشیدن به شبح وار ذهن DMs و بازیکنان به طور یکسان عمده رانندگی عنصر ماجراجویی ترس و پارانویا است یک موضوع پنهان کاری. نه تنها این است که یک ایده suffusing این worldbuilding آن یکی که در واقع خواهد بود گنجانیده شده به صورت مکانیکی و هم از طریق اختیاری جدید علاوه بر این به ایجاد شخصیت.

“اسرار وجود دارد در ماجراجویی است که شخصیت ها باید به کشف یکی از بزرگترین اسرار این ماجرا این است که مسلما Icewind Dale بزرگترین راز که شخصیت می تواند کشف” پرکینز طعنه, قبل از بحث در مورد ایجاد شخصیت جدید “اسرار” گزینه است.

“شما می توانید در واقع استفاده از مجموعه ای از چاپ-خارجخودتان کارت که اسرار آنها و هر شخصیت می شود و تنها کسی که می داند که راز شخصیت شما است. بازیکنان می توانید آن را یکی از دو راه: آنها هم می تواند در حفظ راز خود را نزدیک به قفسه سینه خود را و نشان می دهد آن را به دیگر بازیکنان در نتیجه پرورش این حزب پارانویا” پرکینز ادامه داد. “Or می توانید آنها را فاش شدن راز خود را هر زمان که آنها می خواهند و سپس با کشتی عواقب ناشی از آن. اما آن را به سمت چپ به طور کامل به بازیکنان است.”

نه تنها اسرار تاثیر در چگونه یک مهمانی تعامل درون خود را ارائه انگیزه و تنش برای هر ماجراجو اما نهفته پارانویا نمی دانستند که ماجراجویان خود را واقعا می تواند اعتماد نیز عجین به Frostmaiden‘s تنظیم. “ایده این است که همه شما را ملاقات کند در Icewind Dale آمد در اینجا برای یک دلیل و بسیاری از کسانی که به دلایل لزوما خوب” پرکینز اضافه شده است. “آنها ممکن است فرار زیرا آنها دارای سابقه کیفری. آنها ممکن است فرار برخی از رویداد وحشتناک, هر, اما آنها می خواهند به از دست دادن خود را در اینجا—و شخصیت های متفاوت هستند. برخی از اسرار [بازیکن می تواند انتخاب کنید] خوش خیم هستند آنها هیچ نتیجه واقعی به حزب. دیگران وحشتناک است.”

راز و یا در غیر این صورت یکی از عمده قلاب برای Rime از Frostmaiden رمز و راز است که گریبانگیر همه Icewind Dale. “مشکل این است که در زمستان به نظر نمی رسد و آن را سرد و تاریک” پرکینز گفت: این معضل که به ارمغان می آورد خود را به عنوانی منطقه است. “این یک سرد, تاریک, ترسناک, ترسناک گیرد. و کسی نیاز به انجام کاری در مورد آن و یا زندگی به عنوان ما آن را می دانم در Icewind Dale خواهد برود.”

که رمز و راز خواهد بازیکنان را به Icewind دیل جذاب تمدن: اولین و مهمترین ده وجود دارد-شهرها آزادانه تراز ملت خوب 10 شهرها در سراسر منطقه با تمرکز در اطراف دریاچه یخ زده است که از طریق آن اجرا کنید. اما در حالی که ماجراجویان ممکن است پیدا کردن خود را در برخورد با سیاست از ده شهرهای’ جناح های مختلف وجود دارد یک گروه دیگر در بازی در Frostmaiden‘s روایت وجود دارد که خارج از این خاص جیب زندگی یخی از زباله است.

“افرادی هستند که زندگی می کنند در خارج از [ده شهرها] این Reghed عشایر” پرکینز اشاره کرد. “[آنها] در اینجا زندگی می کردند پس از مدتها قبل از ده شهرها ایجاد شد قبل از حتی زمانی که آنها فقط اردوگاه کوهنوردان و وبلاگ نویس. این Reghed جمع آوری در قبیله و حرکت در سراسر تندرا پس از گوزن های شمالی گله برای مواد غذایی و اساسا eked کردن این نوع از بیابان زندگی برای سال ها و سال ها و سال ها و سال ها. وجود دارد استفاده می شود بسیاری از قبایل از آنها اما در حال حاضر آنها مرتب شده است گلچین به چهار و آنها به نمایندگی از کسانی که میرم بازیگران قید تمدن [در Icewind Dale] و فقط می خواهم به زندگی می کنند رایگان است.”

A party gathers, and ventures forth.

یک حزب جمع آوری و سرمایه گذاری های جلو.
تصویر: Livia پریما (جادوگران از ساحل)

و همچنین کاوش در این تمدن بازیکنان را پیدا خواهد کرد یک Icewind Dale بسیار متفاوت به یکی از آنها ممکن است با آن آشنا شود. پس از همه بازیکنان کشف شده اند Icewind Dale در D&D‘s lore برای چندین دهه در این نقطه که آیا آن را در مورد علاقه از سری بازی های به نام منطقه یا فوق و به همان اندازه محبوب کتاب Frostmaiden در واقع طول می کشد محل در در آینده از تمام کسانی که داستان است. “وجود دارد نوع گره و شکلک به Drizzt ماجراهای که از نظر جدول زمانی اتفاق افتاد حدود یک قرن پیش” پرکینز توضیح داد. “این است Icewind Dale یک قرن پس از ماجراهای اصحاب سالن [Drizzt افسانه ای سفر اصحاب] و چگونه آنها نوع کمک شکل آن است. اما هیچ کس در Icewind Dale فراموش کرده در مورد Drizzt do’urden او یک شخصیت افسانه ای است.”

که همچنین بدان معنی است که در شرایط قبلی مرتبط لینک Frostmaiden نمی خواهد به طور مستقیم صلیب با بیش از آینده احیای اقدام-RPG تصویری از سری بازی های Dark دادکه همچنین توان در Icewind Dale. “ما نشستم خودم و روایت طراحان Dark دادو ما صحبت کردیم—ما اساسا با باز کردن یک جعبه اسباب بازی با هم بیرون کشیده و تمام اسباب بازی ها و نمیفهمد که چگونه همه ما در حال رفتن به بازی با اسباب بازی های مشابه,” پرکینز گفت: از یک پتانسیل متقاطع. “وجود موجودات و عناصر و مکان هایی که به نظر می رسد در قافیهو اگر شما بازی Dark دادشما ببینید پژواک از شباهت بیش از حد.

چه پرکینز امیدوار است که بازیکنان که آشنا با این منطقه در گذشته در آثار دیگر را به “آینده” از Frostmaiden و پیدا کردن جهان است که در حال حاضر احساس می کند وزین و زندگی در. “شما مرتب کردن بر اساس یک حس واقعی وجود دارد به تاریخچه این محل” پرکینز ادامه داد: “و این که ترسناک کوه وجود دارد که می رفت تا در Rime از Frostmaidenشاید شما در واقع می توانید در زیر این کوه در تاریکی داد. هنگامی که شما را از دو چیز ترکیب شده شما حتی بزرگتر نقاشی Icewind Dale و آنچه در آن می خواهم به زندگی می کنند وجود دارد.”

آنچه در آن مانند به نظر می رسد بسیار خطرناک است. همانطور که با همه جدید D&D , ماجراهای, Rime از Frostmaiden را با آن مناجات از موجودات جدید هر دو خاص به این منطقه است که می تواند منتقل شود به هر محیط دیگر. به همین ترتیب با توجه به کرافورد نیز وجود خواهد داشت مکانیک مرتبط با تراورس آب و هوا از Icewind Dale که DMs می توانید با استفاده از فراتر از آن سرد مرزها. اگر چه این نوع از قوانین برای مقابله با بلایای طبیعی و آب و هوای فوق العاده به نظر می رسد در جای دیگر در Dungeons & Dragons‘ fifth edition, Frostmaiden را در گسترش آنها را در جزئیات به ویژه برای مناسب زمستانی حوادث مانند طوفانهای برف و مبارزه بر روی یخ و بهمن است. “در سیاه چال استاد راهنمایما تا به حال برخی از قوانین در سرمای شدید ارتفاع بالا” کرافورد اشاره کرد. “آنچه ما با Rime از Frostmaiden است کسانی که قوانین و ما در ساخت آنها—ما به شما بگویم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر شما به دام افتاده در یک بلیزارد چه اتفاقی می افتد اگر خدای ناکرده این کوه فرو می ریزد و پشت سر شما و شما در حال تلاش برای پیشی جستن بهمن? Spoiler: شما احتمالا نمی خواهید به پیشی جستن آن!”

این فقط تصویر بزرگ ایده های ماجراجویی در یک چشم انداز است که قافیه از فراست قبل از ازدواج جزئیات در آن قوانین جدید اما حق را به عمل بقا و زندگی نه فقط برای denizens از ده شهرها یا Reghed عشایر اما ماجراجویان خود را به عنوان به خوبی. “ما قوانین ماهیگیری برای knucklehead ماهی قزل آلا, شما می دانید چرا که در حالی که شما در خارج وجود دارد با باد زوزه و برف ضرب و جرح شما هنوز هم نیاز به غذا” کرافورد ادامه داد. “بنابراین ما به شما بگویم که چگونه شما می توانید سعی کنید امیدوار در برابر امید به ماهی تا برخی از knucklehead ماهی قزل آلا از طریق آنچه که به احتمال زیاد یک سوراخ در یخ. به طوری که نوعی از حکومت است که در آغاز بسیار از این کتاب اما پس از آن نیز پاشیده در سراسر [نیز] از آنجا که در طول ماجراجویی شما می آیند تا در برابر خطراتی که اغلب نه هیولا, اما آنها به محیط زیست خود را.”

“این ماجرا بیش از و بیش از پرس ماجراجویان به سعی کنید به ضرب و شتم یک برخورد است که در آب و, که, کوه سقوط و یا این یخ زیر پای ما است.”

What unknowns lie out in Icewind Dale’s blizzards?

چه گمنام دروغ در Icewind دیل کولاک?
تصویر: دیوید رنه کریستنسن (جادوگران از ساحل)

البته این فقط در محیط های خطرناک است که بازیکنان را پیدا خواهد کرد خود را در تعامل با Frostmaidenاما خطرناک موجودات بیش از حد مانند کوچک است که Icewind دیل کوه ها خانه. نه تنها وجود خواهد داشت مقدار زیادی از آنها را به جنگ داستان را حفر کردن به جامعه خود را در راه های دیگر D&D ماجراجویی است قبل از دادن DMs قوانین برای کوچک’ فرهنگی ورزشی و بازی برای ماجراجویان به شرکت در, اما همچنین تجدید چاپ قوانین اجازه دهید به ماجراهای بازی به عنوان آنها بیش از حد.

“کوچک بخش مهمی از بخش های خاصی از این ماجرا” کرافورد به طعنه. “ما حتی تجدید چاپ در این کتاب همه چیز شما نیاز به دانستن برای بازی جالوت چرا که ما از ویژگی های جالوت به عنوان یک گزینه قابل پخش چندین بار در fاگرth edition و دوباره چون شما را به بازدید از آنها را شما می توانید به بازی خود را به ورزش و همچنین [آن را] مهم نیز آن را برای شما آسان برای ایجاد یک جالوت شخصیت.”

Frostmaiden در واقع به کرافورد یک طراحی معمای که نه تنها منجر به کسانی که جالوت قوانین گرفتن تجدید چاپ در اینجا, اما در واقع به روز شده: از آن زمان جسارت به خود سرد خانه ای برای او و تیم خود را برای تحقق بخشیدن کوچک نمی هر گونه قوانین در اطراف مقاومت در برابر سرما. “در [Frostmaiden] معرفی می کنیم که Goliaths مقاومت به سرما آسیب” کرافورد ادامه داد. “ما متوجه شد که در نهایی این کتاب که در واقع یک کلید گم شده تکه کوچک! ما همیشه گفته است که آنها سازگار با زندگی در ارتفاعات بالا و ما ناگهان متوجه شدم که آنها به شما می دانید در ریشه های باستانی خود را. [آنها] رشد در بالای کوه آنها نیاز به برخی از راه برای هلاک نگردد به دلیل آب و هوای سرد.”

اگر چه قافیه از Frostmaiden آزاد نیست تا زمانی که بعد از این سال به بحث در مورد آن رونمایی و این همه سرد تنظیم که ما حق را به تابستان سوزان ماه باعث می شود برای چیزی است که از یک ویژگی است. اما تم آن از انزوا و ترس از ناشناخته ها و نگرانی برای جهان اطراف شما خودشان را در بر داشت طنین با پرکینز و کرافورد به مراتب بیشتر از آنها پیش بینی شده با تشکر از جهان خارج از پنجره خود را.

D&D زنده اتفاق می افتد نیست به عنوان برنامه ریزی شده در این سال به دلیل از رمان coronavirus همه گیر بین المللی و تراژدی است که هزینه صدها هزار نفر از زندگی و فرستاده سازمان ملل سازندگان: خود را در داخل خانه منزوی و سعی در کاهش گسترش یافته است. انزوا است که دیده می شود بسیاری از مردم به نوبه خود به D&D و دیگر ورزش ها نه فقط پیدا کردن یک حواس پرتی در آن فانتزی است اما برای رسیدن به دور خود را با دوستان و حتی به عنوان همه آنها قفل شده در داخل خانه. “من پیش بینی نیست و یا هر گونه oracular دانش است که یک بیماری همه گیر قرار بود به اعتصاب و همه ما را در خود ما تحمیل انزوا” پرکینز منعکس شده است. “اما من فکر می کنم که ما نوع برخورد در حال حاضر با یک مشکل است که Icewind Dalers مقابله با هر روز آن است که ما جدا شده است. ما چگونه دریافت کنم ؟ چگونه ما در حفظ و سلامت عقل ما? و من فکر می کنم که سرندیپیتی در حال رفتن به طنین [بازیکنان] در یک سطح است که غیر منتظره بود.”

اما او و کرافورد بر این باورند که Frostmaiden همچنین نشان می دهد که بازیکنان چگونه جدا جوامع مانند کسانی که از ده شهرها و Regheds رشد در زمان بحران با وحدت حتی به عنوان آنها پیدا کردن خود را قطع از هر یک از دیگر. “بر خلاف برخی از ما وحشت الهام [در Frostmaiden] مانند هر بزرگ D&D ماجراهای این یکی در نهایت در مورد افرادی که با هم و در كنار هم” کرافورد اضافه شده است. “از آنجا که نیروی حیاتی از D&Dکه حتی زمانی که یک حزب ممکن است رقابت اهداف اسرار و یا انگیزه های مختلف در پایان روز برای غلبه بر آنچه پیش از آنها باید متحد شوند.”

این حس وحدت و تعهد به کسانی که در اطراف شما—حتی اگر در ابتدا شما نمی توانید به خصوص به آنها اعتماد—زمینه مهم دیگر تم های این تیم در پشت Frostmaiden می خواستم به آن را به جلو: متنوع تر Forgotten Realms یک محیط است که نشان دهنده جامعه ای که در آن بیش از آن تا کنون انجام داده است بنابراین قبل از. این کتاب می پردازد که در راه های متعدد برخی بیشتر بشود نسبت به آن رمز و راز ترسناک-آغشته تم.

“من فکر می کنم یکی از مرتب کردن بر اساس سنجیده تم [در Frostmaiden] ایده از دست دادن هویت و یا ریختن هویت” پرکینز گفت. “و به این ترتیب بسیاری از هنر و بسیاری از توضيحات [در این کتاب] هنگامی که شما روبرو می شوند و مردم, اگر شما روبرو می شوند, آنها در خارج از, شما نمی توانید بگویید که آنها چه کسانی هستند. آنها همراه آن می تواند سه kobolds در یک کت سنگر برای همه شما می دانید. و آنچه که می کند این است که آن را می افزاید: به پارانویا و رمز و راز از تنظیمات. آن را مانند “من نمی دانم آنچه که شکل راه رفتن به سمت من’—آن را فقط ممکن است یک فرد یا آن را ممکن است چیزی دیگری مانند [شخص].”

They weren’t kidding about those kobolds.

آنها شوخی در مورد کسانی که kobolds.
تصویر: Scott Murphy (جادوگران از ساحل)

اما که ناشناخته نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ستودن Dungeons & Dragons‘ حس اجتماعی و همبستگی. “یکی از چیزهایی که کلیدی در مورد Icewind Dale که من واقعا جذب نسبت به این ایده که بسیاری از سرنشینان وجود دارد مهاجران” پرکینز گفت: از Frostmaiden‘s inclusionary رویکرد به worldbuilding. “آنها از سراسر عوالم و بنابراین هیچ وجود دارد یک نوع فرد است که به جمع آوری وجود دارد. ما حفر کردن به این واقعیت است که Reghed عشایر یک خانواده به تصویب رسید—آنها این عشایری عامیانه است که شامل مردم از سراسر جهان و افرادی که تصمیم گرفته اند که در حال حاضر این است که ما خانواده است و ما در حال رفتن به ایستادگی در کنار هم در این محیط خصمانه.”

کرافورد بود نیز سریع به یاد داشته باشید که هنر و تنظیم جزئیات موجود در Rime‘s adventure همچنین تاکید Icewind Dale قلب از جوامع مختلف و مردم در مواجهه با یک محاکمه. “همانطور که مردم عادت کرده اند به دیدن در کتاب های ما, شما در حال رفتن برای رسیدن به هنر افراد از همه نوع از بسیاری از زمینه های مختلف,” کرافورد خود را نه فقط یک همجنسگرا مرد اما یک قهرمان برای تنوع و تجاوز نمایندگی جادوگران به این نتیجه رسیدند. “و پس از آن نیز در داستان شما در حال رفتن به دیدار با مردم و کمک به افرادی که منعکس کننده تنوع فوق العاده ای از مردم در جهان ما است.”

“یک مثال دارم که کریس قرار داده و او اساسا آن را لذت بخش, لذت بخش, تعجب زمانی که من در آمد از طریق [Frostmaiden] است که شما به کمک یک scrimshander [کسی که به طور معمول یک ملوان که whittles صنایع دستی با استفاده از مواد جمع آوری شده در سفرهای] و شوهر خود را برای یکی از کسانی که به عنوان مستقل از quests” کرافورد گفت. “ما در حال حاضر در نظر گرفتن این که یک هسته غیر اختیاری بخشی از کار ما است. و من دوست دارم که, در واقع, اگر شما به یکی از ماجراهای ما, شما در حال رفتن برای دیدن طیف فوق العاده از بشریت نشان داده شده وجود دارد.”

که طیف بشریت است رفتن به نیاز به ایستادن هم اگر آنها می خواهند به شجاع سرد گمنام از Icewind Dale. Rime از Frostmaiden است که برای انتشار در سپتامبر 15. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این سال های D&D زندگی می کنند و چگونه شما می توانید بخشی از آن خیریه با تلاش امداد طنزاتمام رسمی D&D سایت.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>