نوآورانه ‘راهنمای سگ’ دستگاه با استفاده از lidar برای کمک به افراد نابینا حرکت

اگر شما یک فرد با چشم انداز کم اما به هر دلیلی نمی دسترسی به یک سگ راهنمای برای کمک به شما در حرکت ؟ نهایی سال طراحی صنعتی و تکنولوژی از انگلستان دانشگاه Loughborough ممکن است آمده تا با یک راه حل است که می تواند کمک به بیش از 253 میلیون چنین افرادی در سراسر جهان — تنها بخش کوچکی از آنها یک سگ خدمات. چه آنتونی Camu توسعه داده است یک دستی دستگاه به نام Theia که با این نسخهها کار مانند یک “دستی رباتیک راهنمای سگ — منهای waggy دم.”

این دستگاه که در حال حاضر وجود دارد تنها به عنوان یک کار در حال پیشرفت نمونه است که با الهام از اتومبیل بدون راننده فناوری. با استفاده از منعکس نور لیزر از سیستم lidar و دوربین های, ایده این است که Theia می تواند حس جهان در اطراف آن و هدایت مردم به عنوان آنها را در راه رفتن, کمک به آنها را جلوگیری از حوادث و با خیال راحت به مقصد خود برسد. با استفاده از پردازنده نشانهای است که اجازه می دهد آن را به انجام مسیریابی این امید است که یک به پایان رسید نسخه همچنین می تواند پیگیری آب و هوا و تراکم ترافیک و هزاران عوامل دیگر در حالی که صدای کنترل شده توسط کاربران با تشکر از A. I. به وسیلهی تشخیص گفتار. هدایت داده شده است تا کاربران از طریق بازخورد لمسی.

Theia
دانشگاه لافبورو

“این شگفت انگیز است; روز بعد از من فارغ التحصیل, من در صبحانه تلویزیون” Camu به وضوح دگرگون واکنش به تئا گفت: روندهای دیجیتال. “این یک تجربه بزرگ شدن چنین یک واکنش مثبت از. آن را نیز فوق العاده دلگرم داشتن افراد نابینا رسیدن به من مایل به تست و امید دستگاه توسعه یافته خواهد بود.”

Camu گفت که “قطعا پتانسیل تجاری تئا پروژه و من با دریافت منافع تجاری است. امیدوارم این می تواند منجر به وسیله توسعه است.”

در حالی که این نه تنها نوآورانه دستگاه با تکنولوژی بالا ما برای تحت پوشش کور, کاربران, آن را قطعا ارزش گرفتن در مورد هیجان زده. به عنوان آن می ایستد امروز تئا را کاملا آماده برای بار نخست درست نشده (بیش از حد لرزش و شکستن موتور ذکر شده به دو نرخ جاری و معایب). اما هنگامی که این مشکلات هستند اتو کنید و این می تواند یک بازی تعویض برای تعداد زیادی از افرادی که واقعا می تواند در بهره مندی از پیشرفت آن.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>