A scene from the first season of Infinity Train.

یک صحنه از فصل اول از بی نهایت ،
تصویر: شبکه کارتون

بی نهایت قطار زیبا است نشان می دهد که ما را شگفت زده کرد هر قسمت با رگبار گلوله از منحصر به فرد ماشین قطارs. اما این همیشه مورد چگونه نشان می دهد به نظر می رسد—wکلاه هم مهم است که چگونه آن را برای تلفن های موبایل. ما باید منحصر به فرد زیرچشمی نگاه کردن در پشت صحنه در صدا طراحی بی نهایت قطارو ما نیز صحبت با به مرد پشت سری در مورد نشان می دهد ریشهچه تم او می خواهد برای کشف در آینده و شر از همجنس باز حبوبات.

تبلیغات

شبکه کارتون در حال آماده شدن برای انتشار دی وی دی از بی نهایت قطار: کتاب, یکی, که به دنبال لاله روی هرگزپایان درمان قطار که در آن مردم زمانی که آنها نیاز به پاسخ. در طول فصل گل لاله کشف کرد که چیزی وجود دارد به شدت اشتباه با قطار و در حال حل مشکل است که او است که او سعی داشت به کمک به هر کس دیگری…در حالی که همچنین کمک به خودش در این فرآیند است. فصل دوم با تمرکز بر داستان لاله آینه جهان خودبه دنبال هویت و آنچه در آن به معنی یک فرد است.

ما باید منحصر به فرد پشت صحنه کلیپ از بی نهایت قطار: کتاب یک خانه آزادی نشان می دهد که خالق اون دنیس و نظارت مدیر مادلین Queripel صدا طراحی برخی از نشان می دهد بیشتر تاثیرگذار صحنه (مانند لاله رویارویی نهایی با فرد پشت آموزش مسائل). ما همچنین نشستم با دنیس به چت در مورد که در آن بی نهایت قطار شده است و در آن درمان قطار است و امیدوارم که در آینده.

تبلیغات

io9: سلام از قرنطینه! من تو را دیدم “skullwalker” انیمیشن شما ارسال شده در توییتر و “را” است. چه نوع از کار شما در حال انجام در حال حاضر به نگه داشتن مشغول است ؟

اوون دنیس: آه درست است که [می خندد]. من بیشتر نشستن در استودیو مشغول کار بر روی چیزهای من نمی توانم در مورد صحبت, اما همچنین خوردن مقدار زیادی از انواع مختلف حبوبات. آیا شما تا به حال همجنس باز حبوبات?

io9: یک همجنس باز حبوبات?

دنیس: آره, آن کردن.

io9: خوب, شما می توانید فقط توصیف به من چه که مزه.

دنیس: برای نخستین بار یکی از چیزهای عجیب و غریب در مورد همجنس باز حبوبات است که شما بریزید و آن را به کاسه اضافه کنید و شیر و سپس Twinkie حبوبات هرگز نرم می شود. از آن باقی می ماند ، و سپس به شیر تبدیل می شود به عطر و طعم داخل یک Twinkie.

تبلیغات

io9: من حتی نمی دانم که چگونه به پردازش آن است. خوب اولین کتاب از بی نهایت قطار است منتشر شد. به دنبال بازگشت شما به چه چیزی افتخار با نشان دادن از آینده با این ایده از یک دهه پیش است ؟

دنیس: چه هستم من بیشتر افتخار است ؟ من حدس می زنم من افتخار می کنم که این ارتباط عاطفی با مردم است. که مانند بالا چیزی که من همیشه در مورد مراقبت بیشتر. این که آیا آن چیزی است که من یا ما را [آن را] در واقع برخی از طنین عاطفی برای افراد دیگر به طوری که آن را نه فقط چیزی و ریخته گری آن وجود دارد و پس از آن هیچ چیز نیست.

تبلیغات

io9: کلیپ ما برجسته (در بالا) با تمرکز بر طراحی صدا از بی نهایت قطار چیزی مخاطبان تمایل به دانستن بیش از حد در مورد. شما می توانید به من بگویید چه که بخشی از این فرایند در تولید ؟

دنیس: آره چیزی است که مردم تمایل به فراموش کردن در کل طراحی صدا. اما مردم در مورد آن را فراموش و حتی بیشتر وقتی که می آید به انیمیشن چرا که در فیلم شما در واقع دریافت صدا به صورت رایگان از هر کجا که شما هستند. بنابراین هنوز هم وجود دارد طراحی صدا به عنوان آن اتفاق می افتد. اگر شما شلیک چیزی که شما باید یک میکروفون شما می توانید صدا را از آنچه اتفاق می افتد در اطراف آن وجود دارد و آن است.

تبلیغات

اما در انیمیشن به طور کامل پس از هر صدا است که شما همیشه شنیدن در انیمیشن ایجاد می شود از ابتدا. به دلیل وجود دارد هیچ صدای آن را فقط یک دسته از نقشه است. من فکر می کنم گاهی اوقات مردم را برای مسلم است این واقعیت است که مانند شما می توانید شنیدن تن اتاق در پشت این اتاق خاص و یا پایین تر اکو در این شخصیت صدای. که اتفاق می افتد چرا که کسی تا به حال برای نشستن وجود دارد و کشف کردن: چگونه است که این اتاق ؟ چقدر اکو باید آن را داشته باشد ؟ چه این اتاق به نظر می رسد زمانی که هیچ چیز اتفاق می افتد در آن فقط صدای سکوت ؟

طراحی صدا, من احساس می کنم مثل این است که واقعا مهم است این نشان می دهد به دلیل آن را همیشه مهم در sci-fi و یا چیزهای فانتزی. چرا که نه تنها شما در حال ساخت برای تلفن های موبایل از ابتدا, اما شما همچنین ساخت تا تمام ایده ها و مفاهیم از ابتدا. شما در حال ضبط چیزی است که فقط با اشاره یک دوربین در آن وجود دارد و صدا. آن را مانند “چه صدای استاتیک غلبه بر بدن خود را? مانند آنچه که صدا مانند؟” و این نوع از سرگرم کننده ترین چیزی که به فکر می کنم در مورد طراحی صدا.

تبلیغات

io9: این مراکز نشان می دهد در اطراف یک قطار که به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل لعنتی خیلی ترسناک است. چگونه می توانم شما را به یک قطار صدای ترسناک ؟

دنیس: خوب قطارها از نوع ترسناک در خود مفهوم است. قطار هستند مانند آهن غول چیزهایی که حرکت رو به جلو و در حال حرکت نگه دارید تا زمانی که آنها یا ضربه یا چیزی آنها را فوق العاده مدت زمان طولانی به ترمز. و آنها ساخته شده با تمام این قطعات صنعتی و همه چیز و آنها رو زنگ بر روی آنها و آنها پوشش داده شده در روغن و لجن. آنها کثیف است. مانند این قطار نه توماس موتور تانک.

تبلیغات

من فکر می کنم قطار ذاتا دارای قدرت بسیار. من فکر می کنم که یکی از دلایلی که بچه های کوچک گاهی اوقات واقعا به قطار دایناسورها و چیزهایی مانند آن است که به دلیل وجود این قدرت بزرگ به آن…بنابراین همه شما واقعا نیاز به انجام است فقط فکر می کنم از احساس یک قدرت صنعتی و چه می کند که صدا مانند و احساس می کنید ؟ این می تواند مانند یک کم مکانیکی تن کمی از بالا صدای با فرکانس بالا. و سپس شما وجود دارد. اما از آن بیشتر بود پایین کلیک کردن بر روی نوع از تلفن های موبایل چیزی است که احساس نمی کند—آن را احساس نمی کند ، آن را احساس نمی کند ایجاد شده توسط طبیعت در هر راه.

io9: دومین کتاب از بی نهایت قطار در زمان تعجب آور به نوبه خود با تمرکز بر روی دریاچه (که قبلا آینه لاله). چرا تغییر شخصیت شبیه به این ؟

تبلیغات

دنیس: هر زمان که ما آمده ایم تا با یک فصل جدید ما سعی کنید به فکر می کنم مانند که در آن موضوعات است که ما احساس می کنیم نمی توانید به رفتن به طور کامل به فصل قبل? و به این ترتیب در فصل اول ما صحبت زیادی در مورد تغییر و غلبه بر—تغییر چگونه شما مرتب کردن بر اساس از رفتن به مقابله با [مشکلات زندگی] رفتن به آینده است. اما قسمت هفت (“آیینه ماشین”)… که مرتب از طرف پا کمی به هویت. و ما احساس کردیم که [آینه لاله] بود به اندازه کافی قوی ، او یک شخصیت سرد مانند ما لذت می برد نوشتن ما لذت می برد از دیدن او. بنابراین ما مثل “اجازه دهید او را به عقب و رفتن به این موضوع کمی عمیق تر.”

io9: هویت و تعریف تشخص سنگین افراد در داستان های علمی تخیلی به خصوص برای بچه ها. شما قبل از صحبت کردن در مورد چگونه آن را خوب به کارتون که ترساندن بچه ها, اما این است که در سطح دیگری است. چه شیرجه رفتن به چنین سنگین ،

تبلیغات

دنیس: من فکر می کنم آن چیزی است که منافع من است. آن چیزی است که منافع من و آن چیزی که علاقه مند به من وقتی که من, شما می دانید, 12, 13, 14. من علاقه مند به چیزهای که شما می دانید واقعا مدت زمان طولانی. بنابراین من نمی دانم که چرا این امر می تواند جالب به برخی دیگر از بچه ها که نیز که در محدوده سنی. من به آن من می توانید ببینید هر کس دیگری بودن به آن. این تنها چیزی است که من احساس می کنم مهم است که ما به عنوان یک مردم است.

اگر شما در حال فکر کردن در مورد هویت شما و کسی که شما هستند و شما که در جهان چه فکر می کنی ؟ من نمی دانم چه چیز دیگری وجود دارد که در مورد فکر می کنم. من احساس می کنم این نوع یکی از مهم ترین موضوعات شما می توانید. شما می توانید در مورد فکر می کنم [در زندگی روزمره خود] شما می دانید شما می توانید در مورد فکر می کنم “من چه هستم رفتن به غذا خوردن برای ناهار امروز؟” اما در پایان بزرگترین چیزی که شما می توانید در زندگی خود را در بسیاری از موارد است که مانند “من که هستم؟” من خودم را درک و تبدیل شدن به با آن خوب و چه زندگی خود را در حال رفتن به. آن را توانمند سازی.

تبلیغات

io9: است که با داشتن یکی دیگر از شخصیت چیزی است که ما انتظار می رود در آینده ما باید یکی دیگر از فصل ؟ ما همیشه باید یک فرد جدید داستان را بگویید ؟

دنیس: اگر وجود دارد یک فصل دیگر ، این چیزی است که من فکر می کنم. یکی از دلایلی است که نشان می دهد وجود دارد راه آن دلیل است که من دریافت نوع حوصله به راحتی. من نیاز به شخصیت های جدید. من نیاز به موقعیت های جدید. بنابراین مانند قطار همیشه متفاوت ماشین قطار و یا آه آن را همیشه یک شخصیت اصلی متفاوت. من نیاز است که به ماندن متمرکز است. من احساس می کنم اگر شما اقامت با یک شخصیت بیش از حد طولانی آن را می توانید شروع به مرتب کردن بر اساس بیات. که مرتب از آنچه به من علاقه مند در مورد گلچین با فرمت.

تبلیغات

io9: بدیهی است که شما نمی توانید به من بگویید که آیا ما در حال گرفتن فصل سوم—اگر چه من آرزو می کنم شما می توانید. شما در حال حاضر بررسی ارتباط رشد و شفا از تروما. شما رفته به هویت و آنچه در آن به معنی یک فرد است. چه تم شما را در فروشگاه که در آن چیز دیگری شما می خواهید برای کشف ؟

دنیس: چیزی است که من بوده ام احساس زیادی به تازگی من فکر می کنم بسیاری از مردم [هستند] احتمالا احساس تازگی مقدار زیادی وجود دارد به نظر می رسد به یک بیت از عدم همدلی در جهان است. من فکر می کنم کمی بیشتر به آن است. درک چرا شما نمایش کسی با عنوان “دیگر”? چرا شما به عنوان کسی که “نه دیگر”?

تبلیغات

این موضوع من می خواهم علاقه مند شدن به.


بی نهایت قطار: کتاب یکی بیرون می آید بر روی دی وی دی مارس 21.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو