هند بزرگترین شرکت مخابراتی تلفن همراه چپ COVID-19 self-test داده ها نا امن

The logo of JIO is seen at the facade of the Jio World Centre, in Navi Mumbai on April 22, 2020. - Facebook has taken a $5.7 billion stake in the Jio digital platforms business of India's richest man Mukesh Ambani, the two sides said on April 22, marking one of the biggest foreign investments in the country. The deal will give the US social media giant a 10 percent stake in Jio Platforms, part of Ambani's Reliance Industries empire. (Photo by INDRANIL MUKHERJEE / AFP) (Photo by INDRANIL MUKHERJEE/AFP via Getty Images)
INDRANIL MUKHERJEE via Getty Images

Jio هند تلفن همراه غول پیکر Facebook فقط خرید یک 9.9 درصد سهام در, ممکن است در مرکز آن حفظ حریم خصوصی خود حذف. با توجه به TechCrunchشرکت نمی امن یک پایگاه داده متصل به یک COVID-19 symptom checker آن را راه اندازی در مه. محقق امنیتی Anurag Sen این پایگاه داده و هشدار داده ما خواهر, انتشار, که پس از گذشت این اطلاعات به Jio.

پایگاه داده موجود سیاهههای مربوط در حال اجرا از آوریل 17th طریق به زمانی که Jio مطلع شد از نقض گرفت و اطلاعات پایین. این گزارش شامل self-test داده ها از جمله مردم روابط خانوادگی و سن و جنس و علائم است که می تواند مرتبط به خود را گسترده تر فعالیت های آنلاین. بیشتر نگران این است که این پرونده در برخی موارد شامل اطلاعات محل است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیدا کردن خانه خود را به آدرس.

پس از مطلع شدن از پایگاه داده گرفته شد و یک Jio سخنگو گفته TechCrunch که ورود به سیستم سرور تنها به نظارت بر عملکرد وب سایت است. این سخنگو افزود که این شرکت تا به حال گرفته شده “اقدام فوری” در سایت پایین.

در این مقاله: Facebook, Jio, COVID-19 پایگاه داده, امنیت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>