هند ممکن است سانسور سازمان محیط زیست آنلاین


“Fridays for Future” in Hyderabad on September 20, 2019.

“جمعه برای آینده” در حیدرآباد در سپتامبر 20, 2019.
عکس: نوح Seelam (گتی ایماژ)

سه هندی environmental سازمان’ وب سایت ها ظاهر شده اند به سانسور در کشور است.

تبلیغات

یاش مروه بنیانگذار هندی ارتباطات زیست محیطی سازمان اجازه دهید هند تنفس متوجه چیزی اشتباه است با خود وب سایت سازمان در اواخر ماه گذشته.

“پیروان آینده نگه داشته و به ما گفتن که سایت کار نمی کند,” او گفت: Earther از طریق WhatsApp.

تبلیغات

در ابتدا او فکر آن را صرفا یک ترافیک بیش از حد. اما زمانی که این موضوع پافشاری هند اجازه نفس کشیدن رسیده به خود را در اینترنت ثبت دامنه GoDaddy. این شرکت اعلام کرد که ملی اینترنت ارز از هند (NIXI) های غیر انتفاعی است که مدیریت عملیات هند دامنه سطح بالا رجیستری برای این کشور قرار داده بود دامنه خود را در خود نگه دارد. اجازه دهید هند تنفس و سازمان مدافع آزادی اینترنت پایه رسیده به NIXI که ارائه هیچ دلیلی برای کشیدن و دامنه را ارائه نمی دهد یک فرصت برای شنیدن. پس از آن, دو, دیگر, محیط زیست, سازمان روزهای جمعه برای آینده هند—یک فصل از گرتا Thunberg گروه و وجود زمین, B دیده می شود مسائل مشابه با وب سایت خود را.

“ما منطقی روشن اساس, بر اساس مکاتبات ما به عنوان به خوبی به عنوان ما تجزیه و تحلیل فنی است که این دامنه تشنج توسط دولت این وب سایت” اپارتمان Gupta, مدیر اجرایی, از, اینترنت, بنیاد آزادی گفت Earther با اشاره به هند اجازه نفس کشیدن را از سایت.

گوپتا قادر به بحث در مورد جزئیات دو نفر دیگر موارد از آنجا که بسیاری از گروه های شرکت کنندگان در کودکان, اما او گفت: آن را “معقول و منطقی استنتاج” که وب سایت های مسدود شده بود با توجه به سانسور “از آنجا که هر سه غیر قابل دسترس هستند.”

تبلیغات

“هر سه وب سایت های مربوط به تغییر آب و هوا و همه آنها شامل بسیار جوان شدند که کار بر روی این مسائل است.”

در علاوه بر این به کسانی که شباهت هر سه گروه نیز در حال اجرا وب سایت کمپین و گردش دادخواست فشار برای هند وزارت محیط زیست, جنگل و تغییر آب و هوا برای تقویت دستورالعمل میله میله به آمده در این سال است که تعیین روند قانونی برای همه سیاست های زیست محیطی و پروژه های در هند. ارزیابی در این آتش سوزی توسط کارشناسان محیط زیست از آنجا که هدف آن کوتاه کردن زمان مجاز برای جلسات عمومی در پروژه های شامل معافیت برای برخی از صنایع آلاینده. حرکت در یک زمان می آید زمانی که دولت هند رفته سرعت کامل پیش رو در این بیماری همه گیر به ترویج زغال سنگ در خانه و خارج از کشور ونادیده گرفتن ورودی از زندگی مردم در سایه معادن زغال سنگ, نیروگاه و صادرات پایانه است.

تبلیغات

“[این] بدترین بخش این است که آنها در حال آوردن آن را در پست همه گیر زمانی که کل جهان را بازنگری و توسعه” گفت: گذشت. “بسیاری از کشاورزان قبایل, (sic) fisherfolks روستاییان تحت تاثیر قرار خواهد شد این در آینده اما هیچ می گویند در آن است.”

تبلیغات

حذف سه وب سایت از اینترنت همراه در میان افزایش نگرانی در مورد سانسور آنلاین در سراسر کشور. در اوایل این ماه, حفظ حریم خصوصی متمرکز موتور جستجوی DuckDuckGo شد غیر قابل کشف در سراسر کشور و مقامات ارائه هیچ توضیحی. دو هفته پیش در هند نیز ممنوع دسترسی به Infinite و 58 دیگر برنامه های چینی. و در اوایل ماه ژوئن دولت هند قطع دسترسی به فایل های به اشتراک گذاری خدمات WeTransfer.

این که آیا آن را سانسور یا نه برای سازمان های خاموش از سه گروه های زیست محیطی وب سایت می آید در خصوص زمان نامناسب. در میان covid-19 همه گیر در شخص سازماندهی است و دیگر قابل دوام و بیشتر کار در حال تغییر به سیستم عامل آنلاین.

تبلیغات

“در زمانی که آنلاین تظاهرات غیر ممکن است و خدمات پستی نیز در بهترین حالت خود تنها رسانه آنلاین است” گفت: گذشت.

NIXI بلافاصله پاسخ برای اظهار نظر در این داستان اما ما خواهد شد به روز رسانی این پست اگر ما آنها را بشنود.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>