در آینده صفحه لمسی خواهد بود. این آزمایشگاه طرح در آینده چه


FIGLAB
FIGLAB

کریس هریسون است که فکر کردن در مورد آینده است. او. مال شما. ماست. هر کس. بیشتر به طور خاص او را به فکر کردن در مورد چگونه جهان خواهد بود با استفاده از کامپیوتر و چه کسانی که کامپیوتر ممکن است شبیه به یک ربع قرن از در حال حاضر. پس هریسون است که 35 سال امروز که درست در این زمان است که او ممکن است فکر بازنشستگی.

آن هریسون را به فکر کردن در مورد این چیزها. او مدیر آینده رابط گروه در دانشگاه کارنگی ملون است تعامل انسان و کامپیوتر موسسه. واقع در یک خورشیدی قرن-ساختمان قدیمی در سمت غربی کارنگی ملون را پیتسبورگ دانشگاه FIGLAB آن را به عنوان محبت نامیده می شود دارای سه studios لود به آبشش با همه چیز از بالا-تکنولوژی سنسور برای ماشین آلات فرز CNC و برش لیزری.

خود را فروتن علت وجودی است که به ما Muggles وسوسه انگیزی نگاه اجمالی به خوب آینده است.

“من قطعا یک nerd در قلب” هریسون گفت: روندهای دیجیتال. “من لذت بردن از تفکر نظری در مورد آینده و آنچه که می تواند باشد. که بسیار از آنچه ما تحقیق می کند. من فکر می کنم در برخی موارد ما در حال کار در داستان های علمی تخیلی دامنه; ما در حال تلاش برای فکر می کنم در مورد امکانات که هنوز نمی وجود دارد. سپس هنگامی که ما این ایده را به کار گفت: ‘ما سنگ فرش با هم این فن آوری های آینده از Legos از امروز به معنی فن آوری تکه که ما [در دسترس ما در حال حاضر؟]’.”

FIGLAB
FIGLAB

نتیجه FIGLAB خلاقیت veer بین واقعا الهام بخش و کاملا غیرواقعی. گاهی اوقات مانند شرودینگر رابط کاربری هر دو در یک بار. رنگ رسانا تبدیل می شود که به طور منظم و خسته کننده دیوار به enormous حساس به لمس پانل در هزینه $1 در هر فوت مربع? البته! یک ساعت هوشمند است که با استفاده از لیزر طرح ریزی برای گسترش آن صفحه نمایش لمسی تمام راه را تا بازوی خود را? بدون مشکل! یک دستگاه برای شبیه سازی لمس واقعیت مجازی با تبدیل انسان به زندگی عروسکی? شما به جای حق آمده است!

و اینها فقط تعداد انگشت شماری از چند سال گذشته ارزش تولیدات در FIGLAB. این فقط چیزهای که منتشر می شود. انگار زیادی که در آن از آن می آید.

پلی کامل رابط کاربری

FIGLAB
FIGLAB

آن را آسان به نگاهی به رابط کامپیوتر و فکر می کنم که آنها فقط لقب به فروش دستگاه های جدید و یا محصولات. آنهایی که بد هستند. اما یک رابط خوب اساسا تغییرات در راه است که ما با استفاده از فن آوری است. این رابط گرافیکی کاربر یا GUI (تلفظ “چسبناک”) با آن دنیای واقعی الهام گرفته استعاره از دسکتاپ و فایل های ساخته شده محاسبات بصری. چند لمسی با خرج کردن به زوم و حرکات و دیگر دست های مربوط به حرکات آن ساخته شده لامسه. در حال حاضر ما باید جنینی اولیه تراوش از زل زل نگاه کردن بر اساس و احساسات خرناس رابط از آن دیگر پیچیده تر UI بدون شک یک روز خزیدن.

اما هیچ نقشه به دنبال زمانی که می آید به ایجاد رابط کاربر. این یک نظم و انضباط گیر نیمه راه بین آنچه دانشمند انگلیسی و رمان نویس C. P. برف به نام, در سال 1959 دو فرهنگ: علوم و مهندسی از یک طرف هنر و علوم انسانی ،

“مهندسی با این نسخهها کار بزرگ هنگامی که شما یک مشکل مانند ‘در اینجا یک پل; رودخانه 300 پا گسترده ای; ساخت یک پل است که دهانه شکاف,'” هریسون گفت. “این آسان برای ساخت راه حل زمانی که مشکل این است که به خوبی تعریف شده است. بسیاری از کار ما است که در واقع تلاش برای پیدا کردن مشکلات … ما باید به آن چشم که به لنز است که به نظر می رسد فراتر از آن. مانند آنچه که می تواند حتی بهتر است در مورد [خاص] ، شما باید به خودتان جدا از واقعیت کمی. [FIGLAB تجدید نظر به] مردم هستند که باز و متفکران خلاق, [که] قادر به این نوع بینش.”

FIGLAB
FIGLAB

برخی از این می تواند هریسون گفت: “تدریس می شود. معمولی دکتری در دانشگاه کارنگی ملون می تواند در حدود شش یا هفت سال برای رسیدن به. که مقدار زیادی از زمان برای دانش آموزان برای رسیدن به درک آزمایشگاه فلسفه و رویکرد به فن آوری است. FIGLAB دسترسی به آخرین قطعات اغلب طولانی قبل از آنها در دسترس برای اکثر مردم است. اما رویکرد خود را به این خیره کننده ای خرابکارانه: مطمئن شوید که شما ایجاد این جزء گران برای انجام X, اما ما در حال رفتن به آن را انجام دهد Y به دلیل, دلایل.

“اغلب اتفاق می افتد که در آن ما در حال بازی با همه چیز و ما در پیدا کردن راه کاملا جدید به اهرم آنها” هریسون گفت. “ما ممکن است برخی از دیوانه حسگر جدید که ممکن است برای سنجش شما می دانید دمای داخل فولادی کوره. ما مانند ” خوب چه اتفاقی می افتد اگر شما تلنگر آن را وارونه قرار داده و آن را در یک smartwatch?’ خوب خدای من در حال حاضر شما می توانید احراز هویت مبتنی بر رگ های خونی است.”

بینی بلند از اختراع

FIGLAB
FIGLAB

آن را باید بدون گفت که هیچ یک از این ساده است. هریسون آزادانه اذعان دارد که 90 درصد از نمونه های آزمایشگاه سازد (و آن را تقریبا همیشه نمونه های اولیه آن ایده ها) در نهایت در پایان شکست. این تکنولوژی ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است آماده شود. این ایده ممکن است تبدیل به کمتر سرد در واقعیت از آن در تئوری است. و یا آن را فقط می تواند این باشد که مردم را ندارد به یک ایده است. پس از آن آسان است برای دیدن به آینده است.

آینده در برخی از راه های است که مانند مه. مسافت های کوتاه دیده می شود نسبتا واضح است. متوسط فاصله ها fuzzier اما هنوز هم قابل مشاهده است. اما سعی کنید و نگاه بسیار فراتر از آن است و شما نمی خواهد هر چیزی در همه. این است که به دلیل مه نمایی است هر واحد از راه دور و از دست دادن بخش خاصی از نور در دسترس.

اما آنچه این تیم در FIGLAB در حال انجام نیست و تلاش برای پیش بینی آینده, اگر چه وجود دارد یک بیت از حدس و گمان بدانند چه مشکلات آینده ممکن است. به جای آن تلاش برای نابودگر آینده; به پیچ در اطراف در حال حاضر با این امید که برخی از این خاموش می پردازد سال از هم اکنون.

FIGLAB
FIGLAB

در سال 2008 بیل Buxton, یک پژوهشگر ارشد در مایکروسافت را به جلو نظریه او به نام بینی بلند از نوآوری است. این ایده در اصل این است که آن را طول می کشد زمان طولانی برای یک محصول به ایجاد راه خود را از اولین آزمایشگاه تحقیقاتی تظاهرات به استفاده گسترده توسط کاربران کامپیوتر. چه مدت ؟ حدود 25 سال است. مثلا محقق داگ انگلبارت آزمایشگاه در دانشگاه استنفورد آمد تا با مفهوم اولیه برای ماوس رایانه در دهه 1960 است. مفهوم تصفیه شده در Xerox PARC در طول 1970s, اما آن را تا زمانی که اپل مکینتاش در سال 1980 که آن را تبدیل به یک بازار انبوه محصول. Multi-touch اطراف بوده است 1980s کامل با حرکات مانند “جوانه.” (یک جوان استیو جابز در واقع بازدید کارنگی ملون در سال 1985 اولیه نسخه ی نمایشی.) هنوز, آن بود تا 2000s که gestural صفحه لمسی تبدیل شد انبوه با آی فون.

به عنوان Buxton با اشاره به, بینی بلند می گوید که هر تکنولوژی که در حال رفتن به یک تاثیر قابل توجهی در دهه آینده است که در حال حاضر در یک دهه ، هر فن آوری که در حال رفتن به باید تاثیر قابل توجهی در پنج سال آینده است که در حال حاضر حداقل 15 سال.

چه هریسون از آزمایشگاه در حال انجام است از این رو است که برای قرار دادن پایین خشن نقطه شروع از رابط که یک ربع قرن از هم اکنون ممکن است امری عادی است. شما احتمالا نمی تواند بیش از حد بسیاری از پروژه های فعلی و رول آنها را در حال حاضر به توده ها از موفقیت است. اما آن را یک دهه و یا دو و بسیار از شما ممکن است قادر به. به عنوان هریسون گفت: “[در حال حاضر] مردم باید قصد بازگشت به مقالات از اوایل 2000s برای پیدا کردن آنچه در آینده میلیارد دلار اسب شاخدار شرکت در حال رفتن به در سال 2030.”

حق محیط زیست

FIGLAB
FIGLAB

هریسون رسانه ها ادراک رویکرد به رابط کاربر بدان معنی است که هر پروژه به پایان رسید FIGLAB ایجاد می شود خود را, ویترین, ویدئو نسخه ی نمایشی. این گفت: اغلب storyboarded مدتها قبل از یک خط کد نوشته می شود. این که چگونه این تیم کار می کند چه قانع کننده استفاده از موارد در حال رفتن به. همچنین چگونه آن جلب تمام توجه بسیاری — از جمله از برخی از hitters سنگین.

“اغلب [شرکت های فن آوری را] دیدن آن به صورت آنلاین و یا آن را دریافت کنید در اطراف دفتر گذشت در برخی از مرتب کردن بر اساس از داخلی های رسانه های اجتماعی و مردم را هیجان زده خواهد شد و کسی که می خواهد و می گویند,” هی, می تواند به ما در ساخت یک نسخه ی نمایشی است که بر روی پلت فرم ما?’ یا ‘می تواند ما را بیا یک نسخه ی نمایشی در فرد?'”

شرکت های که حمایت FIGLAB شامل گوگل, Qualcomm, Intel, و دیگران. پروژه های اخیر, گوش دادن یادگیرنده ساخته شده این امکان را برای هوشمند بلندگو به صاحبان بپرسید “چه چیزی است که سر و صدا ؟” و انواع خانگی برای تلفن های موبایل مثبت شناخته شده است. FIGLAB را همکار برای که ؟ همیشه مرموز اپل. به هریسون بخشی از درخواست تجدید نظر برای این شرکت ها است که برای کار با یک آزمایشگاه اختصاصی بنابراین برای آزمایش.

“فوق العاده و وحشتناک چیز در مورد دانشگاه این است که ما که آزادی فکری”

“فوق العاده و وحشتناک چیز در مورد دانشگاه این است که ما که آزادی فکری” او گفت:. “این بدان معنی است که تعداد بسیار کمی از محصولات ما کشتی. احتمالا نه از 10 از پروژه های ما را فقط ناپدید می شوند به اتر است. هرگز حتی یک دندانه. شما نمی توانید یک صنعت آزمایشگاه شبیه به آن است. شما باید به موفقیت های بیشتر برای به دست آوردن نان خود را. توسط [ما] در حال decoupled از واقعیت و قادر به پرورش آن واقعا خارج از مرکز مهارت و خلاقیت آن را حق محیط زیست قادر به تولید این نوع از ایده ها.”

و البته فقط به خاطر اینکه نه نفر از هر 10 ایده به پایان می رسد تا junked به این معنا نیست هر چیزی اگر 10 ایده معلوم می شود بعد از موس کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند.

اگر هریسون از آزمایشگاه می کشد خاموش یکی از کسانی که رابط کاربری بازی-تعویض هر تعداد از کوتاه مدت تا حدودی نمی توان یک نقطه تفاوت. و کریس هریسون هرگز به نگرانی در مورد آینده خود را دوباره.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>