در ‘روح تسوشیما,’ Sony موجب صرفه جویی در PS4 بهترین برای آخرین

Sucker Punch نشده منتشر شد پس از بازی Infamous: First Light در سال 2014. اما توسعه است و صرف شش سال پس از بیکار نشسته. آنها انجام یک تلاش بسیار دشوار به تولید یکی از نهایی عناوین AAA برای پلی استیشن 4 پلت فرم — PS4 را swan song اگر شما خواهد شد. من برای یک, شده اند مشتاقانه در انتظار انتشار آن پس از آن در اوایل پیش نمایش در بازی پاریس هفته 2017 و خوشحال هستم که به گزارش Sucker Punch گردد یک بازی است که می تواند آکیرا کوروساوا افتخار.

بر اساس حمله مغول از Tsushima جزیره در قرن 13th, شبح دنبال سوء استفاده از جین ساکایی یک سامورایی و برادرزاده محلی پروردگار به عنوان او تلاش برای تجمع این جزیره مردم و رانندگی به گروه ترکان و مغولان مهاجم پس از خرد کردن شکست در Komodahama ساحل. به گونه سنتی سه عمل فرمت ابتدا در نبرد در ساحل و در حال پیشرفت به عنوان ساکایی آزاد بیشتر و بیشتر از خانه خود را. ماموریت ساختار شبیه به FarCry یا Assassin’s Creedبا ترکیبی از quests که یا پیشرفت کلی داستان کمک یکی از بازی اصلی سمت شخصیت های تخلیه شهرها را اشغال نیروهای, کسب درآمد با حسن نیت مردم و یا به دست آوردن قدرت های جدید و سلاح.

یک سامورایی بازی شما در حال رفتن به برش و dicing راه خود را از طریق دشمن جمعیت با استفاده از ساکایی خانواده موروثی katana اما خود را wakizashi نمی خواهد به صرف زمان زیادی را در آن غلاف یا نه. خود را ابزار اولیه به صورت پنهانی ترور حمله مغولان. این دوگانگی نقش را به یکی از بازی بزرگتر تم. در ابتدا ساکایی به شدت پایبند به کد سامورایی افتخار است که خواسته امینی مبارزه است. اما به عنوان داستان پیشرفت و ساکایی وضعیت رشد می کند به طور فزاینده ای از جان گذشته او اخلاق و روش ها تا به حال تبدیل شدن به بیشتر قابل انعطاف است. این شگفت انگیز است به سازمان دیده بان به عنوان او در مبارزات داخلی و در برابر شخصیت های اطراف او بیش از عواقب اقدامات خود را.

فراتر از خود شمشیر ساکایی می رود به نبرد مسلحانه با هر دو سرعت شلیک نیمه تعظیم و قوی تر و کامل کمان (هر چند شما باید برای تکمیل یک مجموعه ای از ماموریت های آن را باز کند) و همچنین به عنوان یک آرایه وسیعی از نینجا-esque دنده مانند kunai بمب های دود سیاه پودر نارنجک و مانند آن — همه از آن می تواند به روز رسانی به شما به عنوان کسب تجربه بیشتر. شما همچنین می خواهید دسترسی به یک فک انداختن انواع زره پوش است که هر کدام ارتقا, کمک های مالی یک مجموعه خاص از آمار پاداش و بی وقفه می تواند سفارشی با رنگ مجموعه و کشف پوسته. شما را پیدا خواهد کرد هر بسته سلامت در حیات وحش تسوشیما, اما, خود را ارتقا, حل نوار دوباره سلامت خود را به عنوان به خوبی به عنوان درایوهای خاص خود را حرکت می کند.

مکانیک-عاقلانه شما نمی خواهید برای دیدن هر چیزی به خصوص انقلابی. در واقع در طول این بازی متوجه شدم متعدد شباهت به محبوب دیگر عناوین ماجراجویی. برای مثال سیستم مبارزه با آن سبک و سنگین ضربات parriable و unblockable حملات احساس واقعا یادآور Batman Arkham series البته به جز با شمشیر است. گیاهان و محیط زیست از تسوشیما به حال من متقاعد شده بیش از یک بار که من در بازی افق: صفر سحر. این platforming و جنبه های بسیار شبیه به بازی Uncharted series (اما به مراتب بیشتر خودکار) و شما حتی یک Seikiro-مانند دست و پنجه نرم قلاب استفاده کنید.

Ghost of Tsushima_20200630120418

Sucker Punch / Sony

اما در حالی که این جنبه فردی خود نیست هر چیزی را پاکسازی Sucker Punch موفق به یکپارچه ورق را رو کردن آنها با هم و با سنگ تیز کردن و صیقل فراگیر تجربه گیم پلی را به چیزی واقعا فوق العاده است. این ماموریت های جانبی می توانید کمی تکراری — وجود دارد هرگز یک روستایی در معرض خطر — و در حالی که شما را پیدا خواهد کرد همان درجه از بیش از حد بالا پر اب و تاب, خدای کشتار عمل خدای جنگ یا عظیم کاوش نقشه Assassin’s Creed اودیسه (اگر شما یک اسب), Ghost ارائه می شود کاملا دقیق جهان و فوق العاده داستان فوتی و فوری است که شما را تشویق می کند. مانند خود را تنظیم زره چگونه شما را در داستان به طور کامل به شما. شبح ارائه می دهد هر دو سه مشکل تنظیمات زیرنویس و دوبله محاوره ای گزینه های به عنوان به خوبی به عنوان یک وحشی سیاه-و-سفید کوروساوا حالت که شبیه پیر 35mm filmstock.

اگر چه روح سهام مشابه جنبه های دیگر عناوین AAA آن دارای بی شمار و منحصر به فرد جزئیات و لمس کوچک که واقعا آوردن داستان به زندگی است. در طول سفر خود را ساکایی خواهد آمد در سراسر بپو (Japanese hot springs) تغذیه و گسترش سلامت خود را به نوار برش از طریق بامبو آموزش قطب به روز رسانی خود را حل و فصل بازدید شینتو و ایناری عالیات به جمع آوری آمار-افزایش فریبندگی و کثافت و حتی سرودن هایکو در منظره مشرف. شما می توانید چالش گروه از دشمنان در standoffs به تحمیل یک ضربه کشنده و یا شرکت در پالس تپش سامورایی دوئل در برابر همکار swordmasters. پایان یافته است اما نه کاملا مرده و در عین حال دشمنان با درد و رنج پایان حرکت (با نام مستعار سلاح سرد آنها را زمانی که آنها در حال پایین). اگر کتانا خود را هنوز هم خونین پس از نبرد شما به طور خودکار پاک کردن آن را قبل از resheathing آن است. حتی وجود دارد یک تعظیم فرمان به طوری که شما می توانید به درستی پرداخت خود را احترام در زیارتگاه ها. مورد علاقه من جزئیات این است که ایستگاه بین راه arrow. وجود ندارد , شما در حال هدایت به مقصد بعدی خود را با دنبال کردن جهت باد آن را به عنوان ضربات سراسر چشم انداز.

گالری: روح تسوشیما گالری | 17 عکس


17
  • +13

مبارزه نیز جالب توجه است. دشمنان خود را در چهار طعم دهنده های اساسی — شمشیرزن اسپیرمن, سپر, مردان و دیکتاتورها — که هر کدام نیاز شما را وارد کنید متفاوت موضع به طور موثر مقابله با آنها. در اوایل بازی شما می توانید به طور کلی فقط هک راه خود را از طریق دشمنان خود را بدون تنظیم اما به شما به عنوان پیشرفت و رشد آنها را قوی تر و بیشتر قادر به شما به خودتان پیدا کنید در جریان عقب و جلو بین چند موضع در طول هر مبارزه. خوشبختانه کنترل راه اندازی شما را قادر به انجام این کار قابل اعتماد و تقریبا بلافاصله تنها با دو دکمه پرس. به طور مشابه, شما می توانید به سرعت تلنگر بین خود و سلاح های ثانویه (این kunai بمب های دود و غیره) در طول و حتی گیج کننده دعوا با فقط یک زن و شوهر از دکمه پرس. آن را بسیار کمتر دست و پا گیر از آنچه که ما تا به حال در Nioh.

به طور کلی آنچه که Sucker Punch اینجا انجام داده است هیچ چیز کوتاه از دیدنی و جذاب است. شبح ارائه می دهد منحصر به فرد و جذاب تجربه بازی است که به شما نیش ترمزی میزند از اولین نوسان شمشیر خود را. ساکایی احاطه شده است متنوع به خوبی توسعه یافته و شخصیت ها-حتی مغول رهبر به عنوان بسیاری از جنگ-گرسنه ارشد به عنوان او نوشته و به تصویر کشیده بسیار زیبا با عمق شخصیت و نکات دقیق وظریف. من نمی توانستم خودم را به جست و خیز یک cutscene در تمامیت بازی. تنها شکایت من این است که این نیست PS5 راه اندازی عنوان دلیل برای غنی ارائه شده به عنوان شبح است وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از نقاط که در آن شما می توانید ببینید که در آن زمان گرافیک نسل نمی تواند کاملا تحویل در چه انیماتورها پیش بینی. هنوز هم تا آنجا که من می خواهم ساخته شده است تا این بازی در پیش بینی شبح تسوشیما بیش از هر یک از انتظارات من. و اگر این پایان می رسد تا نهایی ما AAA انتشار بازی بر روی این پلت فرم, من می خواهم بگویم PS4 خواهد بود رفتن بالا.

در این مقاله: PS4, شبح تسوشیما, sucker punch, سامورایی, سونی, نقد و بررسی بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>