در واکنش به مسافران احساس امن تر TSA آماده برای صفحه نمایش درجه حرارت در فرودگاه

اداره امنیت حمل و نقل (TSA) در حال آماده سازی برای احتمالا شروع به مسافران درجه حرارت در فرودگاه های ایالات مت

توسط DOSTEMANSALAM در 28 اردیبهشت 1399
The Transportation Security Administration (TSA) is preparing to possibly begin to take passengers’ temperatures at airports in the U.S. Above, a passenger goes through a TSA screening in Chicago.
اداره امنیت حمل و نقل (TSA) در حال آماده سازی برای احتمالا شروع به مسافران درجه حرارت در فرودگاه های ایالات متحده در بالا یک مسافر می رود از طریق یک TSA غربالگری در شیکاگو است.
عکس: اسکات اولسون (گتی ایماژ)

اداره امنیت حمل و نقل (TSA) در حال آماده سازی برای احتمالا اضافه کردن یک عنصر جدید به آن قبل از سوار شدن روش های غربالگری در ایالات متحده فرودگاه: چک کردن درجه حرارت. اگر تایید اندازه گیری های جدید می تواند نورد در حدود ده فرودگاه به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده به وال استریت ژورنال گزارش داد.

تبلیغات

هواپیمایی تحت فشار بوده اند به صورت متوسط چک در فرودگاه ها به منظور کاهش مسافر نگرانی در مورد رمان کروناویروس که باعث بیماری covid-19 و نگه داشتن مردم است که احتمالا می تواند بیمار کردن هواپیما. جزئیات این طرح در حال بررسی از سوی کاخ سفید و در معرض تغییر است. فدرال سلامت رسمی تایید کرد به گزارش سی ان ان و تاکید کرد که آن را نهایی نشده است.

تبلیغات

مقامات در کاخ سفید و وزارت امنیت داخلی (DHS) نیز حمایت حرارتی اسکن برای تقویت ضریب اطمینان مصرف کننده در ایمنی مسافرت هوایی و کمک به پرش شروع اقتصاد, مجله گزارش شده است.

یک مقام ارشد در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این مجله که اولیه اجرای حرارت چک در فرودگاه انتظار می رود که قیمتی کمتر از 20 میلیون دلار است. تب یکی از علائم شایع این بیماری است. مسافران نخواهد شد هزینه های اضافی برای غربالگری.

برای اسکن مسافران TSA مقامات به احتمال زیاد با استفاده از ترکیبی از سه پایه است که می تواند اسکن چند نفر در یک بار و دستی حرارتی دستگاه با توجه به مجله. مسافران با درجه حرارت 100.4 درجه فارنهایت یا بالاتر خواهد بود پرچم.

Coronavirus همه گیر است طرح میتوانست به آمریکا سفر بخش و شرکت های هواپیمایی برای کاهش برنامه ها و پارک هواپیما خود را. این هفته بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA), the international airline انجمن تجارت گفت که تقاضا برای مسافرت هوایی تا به حال کاهش یافته است بیش از 90 درصد در آمریکا و اروپا پس از همه گیر آغاز شد. یاتا انتظار ندارد سفر هوایی برای بازگشت به سطح قبل از بحران تا 2023.

تبلیغات

با اینحال برخی از مقامات در TSA نیست خیلی راحت با این ایده از متوسط اسکن. در مجله این مقامات باور نمی کنم این کار در چهارچوب آژانس امنیت ماموریت. علاوه بر این برخی از مسئولان فکر می کنم یک مسافر است متوسط است ضعیف شاخص عفونت کروناویروس داده شده است که بدون علامت مسافران مجبور تب.

تبلیغات

مقامات همچنین نگران این اندازه گیری می تواند به جلوگیری از افراد با شرایط پزشکی دیگر از سفر.

TSA مقامات نه تنها در آن نگرانی بیش از متوسط قراضه. دانشمندان در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مخالف است به غربالگری مسافران در فرودگاه ها و تلاش برای متقاعد کردن کاخ سفید به تجدید نظر در این طرح است. در حال حاضر این طرح اندیشد تبدیل بیش از افرادی که یک تب در فرودگاه به CDC.

تبلیغات

"حرارتی اسکن به عنوان پیشنهاد یک طراحی ضعیف کنترل و تشخیص استراتژی به ما آموخته اند بسیار واضح است," گفت: دکتر مارتین Cetronهای CDC مدیر جهانی کاهش و قرنطینه در یک ایمیل به DHS مقامات در اوایل این ماه. "ما باید تمرکز ما CDC منابع که در آن وجود دارد تاثیر و احتمال موفقیت ماموریت."

تبلیغات

CDC تجربه با متوسط اسکن. آژانس به نمایش 30,000 مسافران در ابتدای شیوع و نه شناسایی تک covid-19 مورد سی ان ان تحقیق یافت. برخی از مسافران که رفته بود از طریق حرارت چک بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

Cetron خواسته کاخ سفید در اوایل این ماه به ترک CDC از آن فرودگاه غربالگری طرح است. که آیا این درخواست مورد توجه قرار گرفته شده باقی خواهد ماند دیده می شود.

تبلیغات

[وال استریت ژورنال]tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب