با بسیاری از محصولات اپل شایعه یا تایید به روز رسانی در سال 2020 از iPad Pro به بازرسی و نگهداری MacBook Pro 14, توجه, در حال حاضر تبدیل به مانیتور. اپل معروف all-in-one آخرین تجدید در بهار سال 2019 اما بحث که از آن می تواند بازبینی در برخی از نقطه در سال 2020 است.

آن را صرفا بهینه سازی می شود و یا به یک makeover کامل? چه نوع عملکرد می توان انتظار داشت? و چقدر هزینه خواهد داشت ؟ ما بدقت نظاره گر به مه و تجزیه و تحلیل شایعات برای دریافت پاسخ به این پرسش ها و بیشتر.

قیمت و تاریخ انتشار

جزئیات در زمانی که ما باید انتظار برای دیدن جدید iMac بسیار نازک هستند. اما یک سرنخ به تازگی از توییتر leaker CoinX — که قبلا ارائه اطلاعات قابل اعتماد در مورد آیپد جدید نرم افزار و دیگر محصولات اپل. CoinX ارسال شده مرموز صدای جیر جیر در مارس 4 مدعی جدید iMac آینده شد “به زودی.”

منابع دیگر نشان می دهد تاریخ انتشار تواند بیشتر دور. یک گزارش از بلومبرگ را Mark Gurman در اواسط ماه مارس سال 2020 اعلام کرد که اپل این است که “کار بر روی” جدید iMac. وجود دارد اطلاعات بیشتر و تاریخ انتشار غایب بود از این گزارش شاید نشان می دهد که بعد از iMac است که هنوز هم یک راه ،

بسیار وجود دارد از یک الگوی به اپل قبلی iMac منتشر شده است. این بود آخرین به روز رسانی در ماه مارس 2019; در طول چند سال گذشته ما را دیده اند جدید iMacs در ماه ژوئن سال 2017 اکتبر 2015 مارس 2015, 2014 اکتبر و ژوئن 2014. که نشان می دهد به روز رسانی می آیند تقریبا هر دو سال با مدل های مختلف در حال تجدید در هر سال به روز رسانی. با توجه به این که آخرین به روز رسانی در آمد آوریل 2019, اعلام بعدها در سال 2020 و یا حتی در اوایل سال 2021 به نظر می رسد به احتمال زیاد.

چه حدود قیمت ؟ فعلی iMac ارزان ترین هزینه $1,099 اما این سختی از تاریخ با یک 7-generation Intel processor 1TB هارد دیسک (و بدون SSD), گرافیک یکپارچه و غیر شبکیه چشم صفحه نمایش 1080p. بعدی ارزان ترین مدل این است که بیشتر “مدرن” (اگر چه هنوز هم منسوخ شده در برخی از راه با رقبای استاندارد) با 8 نسل اینتل تراشه Radeon Pro 555X کارت گرافیک و 4K نمایش شبکیه چشم. اگر اپل در حال رفتن به نگه داشتن ورود به سطح قیمت در $1,099 آن است که به احتمال زیاد آن را حفظ خواهد کرد 8-generation Intel مدل به عنوان این کم پایان گزینه در حالی که آوردن در نسخه های جدیدتر در $1,299 نقطه قیمت می باشد.

همچنین ممکن است که اپل به زودی افت قیمت کمی برای تحریک بیشتر مورد علاقه است. IMac اصلی فروشنده در مک خط (که افتخار می رود به انواع مدل های مک بوک و اپل به تازگی کاهش یافته مک بوک ایر قیمت, نشان می دهد این شرکت مخالف است به انجام این کار زمانی که آن را احساس می کند لازم است. ارائه یک سطح ورود iMac برای زیر 1000 دلار خواهد بود یک راه عالی برای احیای علاقه به همه در یک کامپیوتر است.

یک مینی صفحه نمایش LED و چهره ID

Apple iMac with Retina 5K Display review lifestyle back
لایحه رابرتسون/Digital Trends

نمایش همواره یکی از قوی اپل امتیاز که هیچ تفاوتی با iMac. همه زمان iMacs (به جز 1080p خپله از بستر) ارائه 4K یا حتی 5K پانل است که به رخ کشیدن عالی رنگ با دقت و پین-تیز قطعنامه.

ما انتظار داریم که اپل برای حفظ این قطعنامه با گزینه های بعدی دسته ای از iMacs (اگر چه ما امیدواریم آن را در نهایت رها 1080p نسخه). قطعنامه یک منطقه که در آن اپل چهره کمی فشار به آن بازی.

یک بهبود قابل توجه می تواند در قالب یک مینی صفحه نمایش LED. این می تواند بسته به 10,000 Led یا بیشتر و در نتیجه در یک صفحه نمایش است که برتری در عملکرد HDR, کنتراست و رنگ تولید مثل. این فناوری است که انتظار می رود هزینه یک دست و پا هر چند که می تواند آن را از رسیدن به مانیتور. آن را می تواند اما به iMac Pro همانطور که ما بحث کمی بعد.

چیز دیگری که ما امیدواریم که برای دیدن نگرانی نیست صفحه نمایش خود را اما نه تکنولوژی تعبیه شده در آن: چهره ID. در حالی که انواع مدل های مک بوک های لمسی ID برای ورود به سیستم سریع و تصدیق خرید iMac فاقد هر نوع احراز هویت امن در دسترس نباشد.

با این حال وجود دارد در قالب یک ثبت اختراع اپل در اصل در زمینه سپتامبر 2019. آن را دقیق یک “بیومتریک احراز هویت ماژول” ساخته شده را به صفحه نمایش های مختلف مدل های Mac از جمله iMac. آن را به شما اجازه ورود به iMac خود را به سادگی نشستن در پشت میز خود و به دنبال در روی صفحه نمایش خود را ارائه بسیار بیشتر تجربه بدون درز از وارد کردن رمز عبور و یا حتی با استفاده از ID لمسی.

نازک تر ناهنجاری برای یک طراحی مدرن

Apple iMac with Retina 5K Display review full angle
لایحه رابرتسون/Digital Trends

فعلی مانیتور طراحی شده است با ما از سال 2012 (یا 2007 اگر شما تعداد کمی چاق مدل). به عنوان ما گفت: در بررسی ما از آخرین مدل شما می توانید نگاه 2019 iMac و اشتباه آن را برای یک مقدار از نسخه های قدیمی تر. ضخامت ناهنجاری در نگاه خاص به طور افراطی از محل در سال 2020 است.

امید است در این جبهه به عنوان اپل نشان داد تمایل خود را برای باریک کردن ناهنجاری در MacBook Pro 16. این نیست که صرفا مزایای زیبایی — مک بوک Pro 16 اشغال تقریبا دقیقا همان پا را به عنوان مسن تر MacBook Pro 15 و در عین حال بسته در یک صفحه نمایش بزرگتر با تشکر از کسانی که slimline لبه.

این مانیتور می تواند درمان همان. حتی اگر اپل نگه می دارد اصلی شاسی همان تنک کردن ناهنجاری خواهد و تلاش زیادی نیاز ندارد در حالی که آوردن مزایای قابل توجه. این 21.5 اینچ و 27 اینچ مدل ها می تواند به روز رسانی به 24 اینچ و 29 اینچ مدل, برای مثال, بدون اصلی بدن نیاز به تغییر.

یک مقدار رویکرد رادیکال تر اشاره شد در در به تازگی پرده برداری اپل ثبت اختراع. آن نشان داد که این شرکت حداقل با توجه به all-in-one نیکل ساخته شده از یک منحنی ورق از مواد. ما خیلی دوست دارم برای دیدن مانیتور را طراحی و در نهایت ارتقاء و تعمیرات اساسی مانند این قطعا یک سر ترنر. ما شنیده مقدار بیشتر در مورد این مفهوم هر چند, بنابراین ما فکر می کنم آن است که یک فایل را برای بعد به جای قریب الوقوع طراحی وصله پینه کردن. وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با اینکه امیدوار است ،

عملکرد: Intel یا AMD ؟

How to play Fortnite on Mac
دن بیکر/Digital Trends

در trms از عملکرد اپل زمان iMacs طیف وسیعی از اینتل دو هسته ای 7-gen تراشه در 21.5-inch iMac تا 9-gen در 5K مدل. این شامل هشت-هسته پردازنده Core i9-9900K یک تراشه قدرتمند برای ایجاد و ویرایش ویدئو.

همانطور که در حال حاضر این است که سریعترین پردازنده اینتل دسکتاپ تراشه اپل می تواند با استفاده از. 10-gen Comet لیک دسکتاپ پردازنده های در حال انتظار برای راه اندازی در سال 2020 اما این هنوز هم استفاده از پیر 14nm روند. اپل به احتمال زیاد خواهد شد صبر کنید برای انتشار به روز رسانی تا زمانی که این دنباله دار دریاچه رومیزی تراشه می رسند.

با تمام اینتل تاخیر آوردن 10nm برای دسکتاپ, این می تواند یک شانس برای اپل به انتقال به یکی از در دسترس جایگزین چه که AMD یا اپل بازوی خود مجهز به یک تراشه های سری.

شواهدی وجود دارد که اپل را تبدیل به پردازنده های AMD. MacOS کد شده است و اشعاری حاوی منابع مختلف پردازنده های AMD از جمله “رنوار” اسم رمز جدید Ryzen 4000 سری از تراشه های. اپل به سادگی ممکن است تست این پردازنده و ممکن است آنها را به دستگاه های مانند iMac اما وجود دارد مقدار زیادی از دلایل چنین سوئیچ خواهد بود فوق العاده برای عملکرد.

که همان MacOS نشت ذکر برخی از جذاب گرافیکی در تراشه های بیش از حد از جمله AMD Navi 21. از نظر ما این به احتمال زیاد نامزد به آن را به آینده iMacs از AMD پردازنده عمدتا به این دلیل که اپل در حال حاضر لباس های iMac با AMD gpu ها. Navi 21 است که گفته می شود بزرگ و قدرتمند جزء است که دو بار به عنوان سریع به عنوان AMD 5700 XT کارت گرافیک اما به این دلیل است که اپل ممکن است ذخیره آن برای iMac Pro به جای به طور منظم iMac (که بعدا بیشتر).

وجود دارد یک مطلب امکان: اپل ساخته شده و پردازنده های ARM. شایعه شده است که چرخش اپل اعلام خواهد کرد آن است که تغییر به این تراشه در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی 2020. ما فکر می کنیم این را به مک بوک ایر برای اولین بار پس از آن ضربه زدن به مانیتور بعد. بنابراین ما بر این باورند که بعید است بعد از iMac با پردازنده های ARM.

چیز دیگری که ما می خواهیم برای دیدن

Apple iMac with Retina 5K Display review hand on mouse
لایحه رابرتسون/Digital Trends

چه چیز دیگری می تواند ما را در آینده iMac? خوب یک آیتم مهم در آرزوی ما لیست برای اپل در نهایت به بهبود ورود به سطح مدل. به عنوان ما به اشاره از زمان پایه مدل است که طرز ناامید کننده ای از تاریخ آن در حال چرخش دیسک سخت است آهسته آن رزولوشن صفحه نمایش و تراکم پیکسل پایین هستند و این هیچ کارت گرافیک گسسته. ارائه iMac بدون SSD است به خصوص فاحش. رک و پوست کنده این مدل هیچ جایی در اپل 2020 صف.

اپل هنوز به ارائه مقرون به صرفه iMac اما ما امیدواریم که آن را می تواند حداقل به مردم یک گزینه بهتر از این. نگه داشتن یک عضو از آن زمان صف (با 8 نسل پردازنده و شبکیه چشم 4K صفحه نمایش) در یک نقطه قیمت پایین تر در حالی که بقیه از این محدوده است که به روز رسانی خواهد بود کاملا خوب با ما.

در نهایت با توجه به مثبت دریافت آن را دریافت با MacBook Pro 16 اپل می تواند با بهینه سازی سحر و جادو صفحه کلید به مانیتور. مک بوک Pro 16 جدید صفحه کلید در واقع بر اساس iMac خود صفحه کلید و سپس بهینه سازی کمی به آن را تا به تاریخ. با توجه به این میراث فرهنگی ما وجود دارد فکر می کنم یک فرصت بسیار خوب جدید سحر و جادو صفحه کلید می تواند همراه با بعدی iMac.

آنچه در مورد iMac Pro?

Apple iMac Pro News

IMac Pro اپل souped تا نسخه به طور منظم iMac شده است پس از آن برای اولین بار بیرون آمد در سال 2017. چیزهایی که حرکت سریع در دنیای محاسبات و حتی این بالا پایان دستگاه به طور جدی قابل توجه در راه اندازی آن است که به دنبال کمی طولانی در دندان این روزها. Kuo اما معتقد است که اپل به زودی به روز رسانی آن را در سه ماهه چهارم سال 2020

به روز رسانی مشخصات آن را بسیار رقابتی امروز یک ضرورت مطلق است. پردازنده های جدید بهتر کارت گرافیک و سریع تر حافظه بالای لیست و باید به کامپیوتر موقع افزایش عملکرد.

ما همچنین امیدواریم که برای دیدن اپل تمرکز بر روی دستگاه صفحه نمایش. آوردن چیزی شبیه به مک نرم افزار نرم افزار نمایش XDR با آن 6K و وضوح باور نکردنی و رنگ تولید مثل به iMac Pro کمک خواهد کرد آن را بسیار وسوسه انگیز گزینه برای حرفه ای ها که مانند Mac Pro عملکرد, اما ترجیح می دهم همه در یک کامپیوتر است.

وجود دارد می تواند یکی دیگر از صفحه نمایش ارتقا در شکل فوق mini-LED تکنولوژی. با توجه به معتبر تحلیلگر Ming-Chi Kuo, اپل در حال برنامه ریزی در آوردن این به تعدادی از دستگاه های شروع با مک بوک پرو و آی پد نرم افزار در هر دو اواخر سال 2020 یا اواسط 2021.

که نشان می دهد ممکن است ما را به صبر کمی طولانی تر برای آن آمده است به iMac نرم افزار, اما ما به احتمال زیاد دریافت اطلاعات بیشتر به عنوان ما را از طریق 2020 بنابراین این می تواند تغییر کند. نیز وجود دارد دیگر مانیتور با مینی-چراغ نمایش در حال حاضر از جمله Lenovo ThinkVision خالق شدید پس از iMac Pro با استفاده از این نوع صفحه نمایش در سال 2020 است و نه فراتر از قلمرو امکان.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو