IGTV اینستاگرام چه فایده ای دارد؟ سوشال بست

در همین مقاله قصد داریم تا دارای آموزش گام به قدم تولید IGTV در اینستاگرام حساس شما همپا باشیم. در ابتدا شما ر

توسط DOSTEMANSALAM در 1 مهر 1401
در همین مقاله قصد داریم تا دارای آموزش گام به قدم تولید IGTV در اینستاگرام حساس شما همپا باشیم. در ابتدا شما را کلیدی معنی IGTV آشنا میکنیم و در ادامه طریق تولید igtv را تشریح میکنیم، پس تا انتهای نوشته ما را همراهی نمایید. با ورود به IGTV می‌توانید ویدئوهای کاربران را مشاهده کنید. طریق ذخیره کردن ویدیوهای IGTV در اینستاگرام شبیه اهمیت ذخیره نمودن پست می‌باشد. برای ذخیره ویدیوهای IGTV کافیست تا روند پایین را دنبال نمایید. با این حساب برند‌ها و آژانس‌های تبلیغاتی اکنون رغبت بیشتری برای سرمایه‌گذاری و برگزاری کمپین تبلیغاتی خویش در همین بخش دارند. البته در آپدیت های بعدی امکانی به اسم IGTV را به اپلیکیشن خود اضافه کرد که به کاربران اجازه می داد بتوانند ویدیو های طولانی مدت را در اینستاگرام قرار دهند. همچنین در سال 2020، اینستاگرام دکمه‌ای که در اپ با کاربران را به بخش محتوای IGTV منتقل می‌کرد را با استناد به همین حقیقت که افراد دوچندان مقداری از آن استعمال می‌کردند حذف کرد. از سویی دیگر، اواخر سال میلادی گذشته، همین شرکت اعلام کرد که IGTV به Instagram TV تغییر‌و تحول اسم داده و فرمت ویدیوهای بلند IGTV را حساس ویدیوهای معمولی فید شما ترکیب می‌کند. آی جی تیوی در بخش اکسپلور اینستاگرام بخش جداگانه ای برای دیده شدن داراست و سبب جذب فالوور از بخش اکسپلور اینستاگرام شده و مشاهده پیج شما را افزایش می دهد.
  • شما چه فکر می‌کنید؟ آیا تا به اکنون از نتورک ویدیو IGTV به کار گیری کرده‌اید؟ چه محتوایی در شبکه خویش به اشتراک می‌گذارید؟ چنانچه تجربیات یا این که آموخته‌ای برای افزودن به همین تدریس دارید مهم ما درمیان بگذارید.
  • یعنی شما 15 ثانیۀ نخستین پیش‌نمایش در فید را زمان دارید تا نگاه‌های بسیاری را به‌سمت خود ساماندهی کنید و تماشا از ویدئوی خویش را افزایش دهید.
  • برای آپدیت اپلیکیشن اینستاگرام‌تان می‌توانید به اپ استور یا گوگل پلی مراجعه کنید.
  • در سال ۲۰۱۹، اینستاگرام به تولیدکنندگان محتوا همین اذن را داد که پیش اکران ۱ دقیقه ای از ویدیوی خویش را در فید اینستاگرام قرار دهند تا مقدار دسترسی ویدیو افزایش پیدا کند.
در بخش تنظیمات پیشرفته igtv هم مثل پست ها شما می توانید امکان کامنت گذاشتن را مسدود نمایید دارای بستن کامنت igtvدیگران قابلیت ارسال کامنت ذیل پست igtv شما را نخواهند داشت. همراه رایانه امداد باشید دارای همین مقاله تا هر آنچه درباره igtv نیاز است بدانید نظیر چگونگی ارسال پست igtv حذف igtv و تنظیمات مربوط به igtv را به شما تفسیر دهیم. در نوشته امروز هیواتک قصد داریم شما را دارای گذاشتن فیلم در igtv اینستاگرام آشنا کنیم. تا چندی قبل ممکن است بزرگترین ایرادی که می توانستیم از شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام بگیریم حصر در زمان آپلود ویدیو بود. اینستاگرام حصر 1 دقیقه در دوران آپلود فیلم در ارسال پست و محدودیت 15 ثانیه در دوران آپلود فیلم در استوری را در لحاظ گرفته بود. در کنار همه همین ها، شبکه هیا اجتماعی نقش زیاد متعددی در استعمال از محتواهای ویدئویی داشته اند و امروزه اکثر اشخاص دوست دارا هستند در شبکه های اجتماعی یک ویدئو بازدید کنند. در بخش جستجو می‌توانید ویدیو و شبکه آیتم نظرتان را کاوش کنید. به محض این‌که وارد گوشه و کنار IGTV اینستاگرام می شوید، یک ویدیو برایتان پخش می‌شود. احتمال دارد عامل این عمل غرق نمودن کاربران در محتوا بوده باشد. علاوه بر این، IGTV اصولا به جهت تلفن‌های هوشمند طراحی شده است. ویدیوهای IGTV،عمودی میباشند و نیازی نمیباشد که شما تلفن همراه را بچرخانید.

بررسی نکات مهم در زمان پست igtv اینستاگرام

زیرا در IGTV گزینه ای برای ذخیره فیلم و ویدئو در لحاظ گرفته نشده هست . ابتکاری نو یک تیم شاداب، خلاق و خوش انرژیه که عمل خودش رو از سال 1398 شروع کرده. همین مجموعه به طور تخصصی تو راستا ساخت محتوا، تبلیغات، بازاریابی و فروش کار میکنه. عمومی ای جی تی وی اینستاگرام درواقع تلویزیون اینستاگرام است. درصورتیکه از تعدادی سال پیش تا به الان اینستاگرام را دنبال کرده باشید ای جی تی وی اینستاگرام وجود نداشت و یک زمانی شما فقط می‌توانستید فیلم‌های ۱۵ ثانیه‌ای در اینستاگرام بگذارید. بعد گذشت زمانه طی آپدیت های اخیر به این تبدیل شد که شما می‌توانید به‌صورت اسلاید ویدیو بگذارید به این معنی که ۱۰ تا ۱ دقیقه که جمعا ۱۰ دقیقه می‌شود.

آموزش گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام ؛ ایجاد igtv در اینستاگرام

به طور کلی استعمال از IGTV اینستاگرام حجم متعددی از internet شما را مصرف می‌کند. به همین عامل توصیه می کنیم به جهت مشاهده ویدئوها ترجیحا به جای ورود به پلتفرم IGTV، از پیش نمایش‌های موجود در فید اینستاگرام به کارگیری کنید. به علاوه شما می‌توانید کلیدی مراجعه به حساب کاربری دنبال شوندگان‌تان به راحتی از آخرین ویدئوهای شبکه آن ها مطلع شوید. به جهت انتشار ویدئو IGTV در قالب پست، تنها کافیست در زمان آپلود نمودن کلیپ ویدیو و قبل از تعیین گزینه Post، گزینه Post a Preview را فعال کنید. با همین کار مورد Send برای چندین ثانیه به گزینه Undo و بعد به مورد Sent تبدیل می گردد که نشان دهنده ارسال کلیپ ویدیو است. در صورتی که از ارسال کلیپ ویدیو منصرف شدید یا عضو را به غلط گزینش کردید، می بایست خیلی سرعت بالا آیتم Undo را گزینش کنید. به علاوه می‌توانید از باکس Search برای یافتن کاربر مورد لحاظ به کار گیری کنید. همچنین در سمت راست باکس Search یک آیتم وجود داراست که به کمک آن می‌توانید یک مجموعه از کاربران تشکیل داده و کلیپ ویدیو را به جهت گروه ارسال کنید. طبق گفته رئیس دلیل همین شرکت، در حال حاضر آن ها تمام تمرکز خودشان را بر روی تعامل و ارتباط اثر گذار دارای کاربر گذارده اند. همین مورد قضیه سبب ساز شده هست که کاربران زیادی حتی از بر روی حساس کنجکاوی به سراغ IGTV اینستاگرام بروند و آن را به بقیه پلتفرم‌ها ترجیح بدهند. گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در کشور‌ایران از سال 1392 عمل خود را آغاز کرده و همچنان در سرویس شما اعضا گرامی است. در جواب به همین سوال که آیا می اقتدار در این قابلیت ویدئویی را دانلود کرد، بایستی جواب دهیم، نیز بله و هم خیر. نیکی ما به این استدلال است که هم حال در IGTV، قابلیت دانلود مستقیم وجود ندارد و بله ی ما هم برای همین می باشد که هر چیزی در internet باشد، قابل دانلود است. اینستاگرام اعلام کرد که دیگر از اپلیکیشن جداگانه IGTV پشتیبانی نخواهد کرد و در عوض تصمیم داراست تا روی حفظ نمودن کل ویدیوها روی اپ کلیدی اینستاگرام تمرکز داشته باشد. اگر مارک شما جدید آغاز به فعالیت کرده و به خریدار نیاز داراست می توانید از آی جی تیوی به تیتر یک ابزار زیاد کاربردی و اثر گذاری گذار در بازاریابی عمل خویش استفاده کنید. همینطور اینستاگرام اپلیکیشن IGTV منحصر به فرد نیز داراست که در دسترس خواهد ماند البته طبق گزارشی از TechCrunch این اپلیکیشن نتوانست آیتم پسند کاربران قرار بگیرد. صرفا 7 میلیون کاربر از جمعیت بیش از 1 میلیاردی اینستاگرام همین اپلیکیشن را از روزگار رونمایی آن در ماه ژوئن 2018 دانلود کرده اند. با به کار گیری از بعضی اپلیکیشن‌ها و سایت‌ها می‌توان ویدیوهای بخش igtv اینستاگرام را دانلود کرد. برای این عمل واجب می باشد لینک ویدیو را اسکن کنید و در نصیب معلوم شده در سایت یا این که اپلیکیشن وارد نمایید و مورد دانلود را بزنید. بخش igtv اینستاگرام، پس از عرضه مهم استقبال دوچندان بالایی مواجه شد و هم اکنون دیگر فردی وجود ندارد که در اینستاگرام عمل کند و دستکم چندین ویدیو را مشاهده نکرده باشد. مهم‌ترین عامل این محبوبیت و استقبال، ویژگی‌های فراوان خوب آن است. باید بدانید که همین روز ها در حدود 80 % از ازدحام مصرف شده به وسیله اشخاص مختلف، صرف تماشای ویدیو در پلتفرم‌های مختلف مانند اینستاگرام و یوتیوب می‌شود.

نحوه به کارگیری از IGTV

IGTV مکانی برای رونمایی نمودن از استوری های اکانت شما نیست. درصورتیکه می خواهید مردمان شما را در هر دو شبکه دنبال کنند، باید مطمئن گردید که عامل به اندازه برای انجام همین کار را به آن ها می دهید. در بیرون از اینستاگرام نیز سعی نمایید مخاطبان خود در کانال هایی نظیر فیس بوک، توئیتر و Insta Downloader without login خبرنامه های ایمیلی را به دیدن ویدیوهای IGTV خود تشویق کنید. همین یک راه عالی برای ایجاد شفافیت در مارک خودتان است. حساس نشان دادن شیوه کاری شرکت خود به مخاطبان، چه به رخ مذاکره با پرسنل و یا این که نشان دادن فضای کاری، شما برند خویش را برای مخاطبان انسان سازی می کنید.

۶ نکته B2B تخصصی اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

دیجیتال مارکتینگ دانش پولسازی به دست آوردن و کارها از فضای دیجیتال می باشد و ما با جامع‌ترین دوره‌های تدریس دیجیتال مارکتینگ شما را به یک کارشناس تمام عیار تبدیل خوا‌هیم کرد. ویدیوهای IGTV را در اکانت فیس بوک متصل شده به اینستاگرام خویش به اشتراک بگذارید. به جهت این‌که در اینستاگرام برنده شوید، قبل از هرچیزی می بایست بیو اینستاگرام جذاب و متمایز داشته باشید. اهمیت صرف وقت و اندوختۀ مالی، می‌توانید جزو بهترین برندهای اینستاگرامی باشید. نصیب view در IGTV بیانگر تعداد دفعاتی میباشد که بازدیدکنندگان، ویدئوی شما را تماشا کرده‌اند. تنظیم محتواهایی در رابطه با اشکال آموزش‌ها در آیتم کسب‌ و عمل یا این که ساخت محصولات به مخاطبین، یک راه و روش دیگر برای تولید محتوایی جامع میباشد که توسط کسب‌وکار شما معرفی می‌شود.

چگونه یک فیلم طولانی را در اینستاگرام پست کنیم

بنابراین به جهت دسترسی به IGTV اولین فعالیت این می باشد که اینستای خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید. چنین کاری علاوه بر IGTV، دیگر قابلیت های اینستا را نیز به جهت شما فعال می کند. قابلیت Swip مستقیم به جهت عضو و قرار دادن لینک آن در استوری تا کاربر به رخ مستقیم به دیدن فیلم سوق دهی شود. این باعث می شود کاربر داخل پروفایل شما برای پیدا نمودن فیلم سرگردان نشود و خیلی مستقیم آن چیزی که می خواهیم به او نمایش دهیم را پیدا کند. Video Downloader for Instagram & IGTV همین اپلیکیشن نیز به‌راحتی می‌تواند در گوشی‌های IOS به جهت دانلود به گزارش این سایت استفاده شود. در کاغذ گشوده شده تغییرات نهایی را به جهت انتشار ویدئو اعمال می‌کنید. دارای کلیک روی آیتم “Cover” برای کلیپ ویدیو خویش یک کاور گزینش کنید. شما می‌توانید از یک عدد از فریم‌های ویدئو برای کاور IGTV اینستاگرام خود استعمال نمایید یا یکی از از عکس‌های گالری خویش را به عنوان کاور بردارید. در صورتی که رغبت دارید از گالری کاور ویدئو خویش را تعیین کنید، بر روی مورد Add from Gallery کلیک و پس از گزینش کاور بر روی مورد Next بزنید. زمانی تنظیمات موردنظرتان را لحاظ کردید، آیتم «create» را از پایین صفحه گزینش کنید. با وجود امکانات متعددی که اینستاگرام در اختیار اعضا قرار می‌دهد، کوتاه بودن زمان ویدئوها یکی از از بزرگترین ضعف‌های این نتورک اجتماعی است. شما در پیشین می‌توانستید ویدئو اصلی مدت حداکثر یک دقیقه در قالب پست و ویدو با زمان حداکثر ۱۵ ثانیه در قالب استوری منتشر کنید. این مورد قضیه باعث میگردد تا بسیاری از اعضا نتوانند ویدئوهای خود را به صورت تمام آپلود کرده و بدون چاره به تکه تکه نمودن آن شوند. از تمام امکانات‌تان و دانش و خلاقیت خود، برای تولید محتوای باکیفیت استفاده کنید. به ترازو 15 ثانیه، امکان نمایش محتوا به‌عنوان یک پیش‌نمایش وجود دارد. حتماً به پیش‌نمایشی که از محتوای IGTV اینستاگرام‌تان منتشر می‌کنید دقت کنید. اینستاگرام به میزان مرغوب بودن فیلم‌های بارگذاری شده کلیدی می‌دهد. و به جهت تولید کانال‌های عمده می بایست از طرز اکانت های اینستاگرام دیگر مبادرت کنید. تا اینجا عملکرد کردیم به‌صورت خلاصه کار باIGTVاینستاگرامرا به شما آموزش دهیم. تیتر در بالای برگه ظواهر می شود که کلیدی لمس آن کپشن فیلم هم به برگه اضافه می‌شوند. در اینجا در صورتی که فیلمی را قبلاً نصفه‌کاره رها کرده باشید ادامه آن برای شما پخش می‌شود. که اکثر اوقات مربوط به اشخاص دارای اسمو رسم یا صفحاتی اساسی دنبال کنندگان فراوان می‌باشد. قبل از ارائه قابلیت IGTV بوسیله اینستاگرام اشخاص نمی توانستند ویدئوهای بخش اعظم از یک دقیقه را در اینستاگرام آپلود کنند. البته از زمان اجرایی شدن این تکنولوژی در اینستاگرام افراد می توانند ویدئوهایی تا حداکثر زمان یک ساعت را آپلود کنند. اما کاربران معمولی کار کشته به آپلود کردن کلیپ ویدیو های حداکثر ۱۰ دقیقه ای خواهند بود. IGTV برنامه ویدئویی مستقل به جهت سیستم ادله اندروید و ios است.IGTV متشکل از دو کلمه و واژه تلویزیون و اینستاگرام است. در واقع IGTV منجر شده اینستاگرام تبدیل به یک تلویزیون برای بازدید کردن فیلم های طولانی خیس از یک دقیقه شود. به هیچ عنوان از کاور عمودی به جهت قابلیت igtv در اینستاگرام به کار گیری نکنید. همچنین صد رد صد به همین مورد قضیه دقت کنید در رخ پست نمودن igtv و بعد از آن حذف آن از حساب کاربری‌تان، همین پست کماکان در نتورک igtv باقی میماند و حذف نمی‌شود. پس درصورتیکه قصد دارید همین پست کلا حذف شود لازم می باشد آن را از نتورک هم حذف کنید. به جهت خوبتر چشم شدن پست igtv و ارسال آن بوسیله اعضا به یکدیگر، خوب تر است فراموش نکنید تا از یک تیتر مناسب و بحران برانگیز به جهت پست خود به کارگیری کنید. اینکار دارای و تاثیر فوق‌العاده زیادی در چشم شدن اکثر پست شما در اینستاگرام دارد. اینستاگرام قصد توقف ندارد و در هم اکنون حاضر دارای ارائه پلتفرم IGTV به‌عنوان یک تلویزیون موبایلی شناخته می‌شود. وقتی این مورد ها را تکیل کردید، باید آیتم Post a Preview را نیز به جهت پست خود منشتر نمایید تا به شکل یک پست در قسمت feed پیج شما به اکران در آید. قبل از شروع یادگیری فوت‌وفن‌های همین امکان جالب اینستاگرام، باید بدانیمIGTV اینستاگرام کجاست؟ در ابتدای شناخت ما اصلی IGTV، در نوار بالای صفحۀ اینستاگرام علامت مربوط به همین قابلیت وجود داشت. از طریق به عبارتی آیکون می‌توانستیم ویدئوهای خویش را بارگذاری کنیم و محتوای دیگران را ببینیم. در سال ۲۰۱۹ اینستاگرام پاره ای بخش IGTV خود را متحول کرد و به کاربران خویش قابلیت تکثیر ویدیوهای IGTV را در قالب یک پست داد. اصلی همین کار، اعضا می‌توانند یک دقیقه ابتدایی هر پست IGTV را مشاهده کنند و برای دیدن ادامه‌ی ویدیو بر بر روی «Keep Watching» بزنند تا ادامه‌ی ویدیو IGTV برای آ‌ن‌ها نمایش دیتا شود. در واقع همین یکی از بهترین منش های ارتقاء ویو آی جی تی وی می باشد. برای بارگذاری (آپلود) فیلم در اینستاگرام در بخش IGTV ابتدا وارد کانالی که در نصیب قبل تولید کردید شوید. مهم استعمال از برنامهIGTV – instagram tvمی‌توانید ویدئوهای طولانی‌تری را به رخ عمودی مشاهد کنید. ویدئوها در این برنامه حساس ویدئوهای معمول اینستاگرام متفاوت بوده و به صورت عمودی و تمام صفحه است. اما مهم ادامه سرمایه گذاری اینستاگرام در IGTV و افزودن ابزارها و خصوصیت های جدید، الگویی پدید آمد. به جای ایجاد فیلم های یکبار مصرف بصورت نیمه منظم، مشاغل و سازندگان شروع به تولید محتوای “اپیزودیک” یا همان سریال گونه، شبیه تلویزیون اساسی محوریت یک مورد قضیه یا این که موضوعات خاص کردند. از دیگر مزایای پست اسلایدی می‌توانیم به انتشار نظرات مثبت مخاطبان در یک‌سری تصویر اشاره نماییم که منجر می شود سایر کاربران اینستا به دنبال کردن کاغذ تشویق شوند.
آخرین مطالب