اگر ادراک 20/20 است چگونه می توانید رای دادن سطح اصلی امروز ؟

آن را هشت سال پیش که استیو بالمر پا بر روی یک مرحله در لس آنجلس به اعلام مایکروسافت ارائه آخرین: سطح تبلت با ویندوز RT (با نام مستعار Surface RT). اولین کامپیوتر به در خانه طراحی شده توسط مایکروسافت سطح ایستاده بود برای آن پایه ARM معماری و پورت USB (که اپل فاقد). هنگامی که ما آن را بررسی راه بازگشت در سال 2012 ما نیز دوست داشتم کیفیت ساخت صفحه نمایش روشن و پوشش لمسی صفحه کلید. اشکالاتی است ؟ عمدتا محدود برنامه های انتخاب یک موضوع گرفتار شده است که غیر اپل قرص برای سال.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 100 بررسی کاربر برای Surface RT با میانگین نمره 88. بنابراین ما می دانیم که این دستگاه به دست آورده و سهم خود را از طرفداران که قدردانی خود را از عملکرد و عمر باتری است. اگر شما را دوست داشت خود را به سطح اصلی به محصول آن صفحه را ترک کنید و ما دلتنگ بررسی جزئیات تمام جوانب مثبت و منفی از این تخته سنگ. چه شما بیشتر در مورد سطح خود را? چگونه آن را احساس به نوع پوشش لمسی? چگونه مولد شما می تواند با استفاده از ویندوز RT ؟ ما تمام جزئیات و خود را نقد و بررسی می شود در آینده کاربر review roundup!

نوشتن یک بررسی برای سرفیس با ویندوز RT


توجه داشته باشید: به طور معمول نظرات خاموش برای این مقاله از آنجا که ما دوست دارم برای دیدن افکار و نظرات خود را بر روی سطح صفحه محصول!

در این مقاله: thebuyersguide, بررسی کاربر, کاربر, نقد و بررسی, userreview, userreviews, Microsoft, Surface, ویندوز RT, مایکروسافت, سطح, ویژگی دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>